Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Добрий господар

Відображати:
Бизар 30 мл Добрий господар.
«BIZAR»® - ґрунтовий інсектицид широкого спектру дії. Застосовується для боротьби з грунтовими шкідниками такими, як: дротянка, капустянка, личинки та імаго хруща, жужелиця, подгрызающая совка, нематоди, довгоносик, мурахи, багатоніжка та інші. Принцип дії: препарат володіє контакт..
-+
60.00 грн На складі
0 0
Сізарін 150 мл. Добрий господар.
Сізарін 150 мл. Добрий господар - для кореневої системи рослин..
-+
45.00 грн На складі
1 1
Сезар 250 мл. добрий господар
«Добрий Господар» Сезар Великим дію має інсектоакарицид біологічного походження «Сезар», який рекомендують для захисту рослин від таких фітовредітелей: капустяна совка;колорадський жук;гусениці;кліщ;капустянка біла і репная;клопа-черепашки;..
-+
120.00 грн Закінчується
1 1
Сизарин 1 л. Добрий господар.
иологическое добриво для обробки садово-городніх культур на початковому етапі розвитку рослин по листу, до цвітіння. Препарат має системністю і вже через 30 хвилин після обробки, проникаючи через листову пластину, активізує імунну систему рослин, швидко і плавно виводячи їх зі стан..
  • Призначення: Універсальне
-+
250.00 грн Закінчується
0 0
Азотний 1 л. Добрий господар
«Добрий Господар №1» - висококонцентрований, універсальне органо-мінеральне добриво, з підвищеним вмістом азоту і ростостимулюючі властивостями, для позакореневого підживлення с / г культур: зернові, технічні, олійні, ягідні, овочеві, сади і виноградники.Застосовується на початковому етапі р..
  • Призначення: Універсальне
-+
105.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Прилипач 1 л. Добрий господар.
"Добрий господар" 1л Прилипач «Добрий Господар» це універсальний біологічний плівкоутворювальний препарат розроблений на основі мікробних полісахаридів володіє пролонгує дію.переваги застосування    за рахунок високої клеїть здатності забезпечує надійн..
-+
105.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Фосфорно-калійний 1 л. добрий господар
Висококонцентроване, універсальне органо-мінеральне добриво, для позакореневого підживлення с / г культур: зернові, технічні, олійні, ягідні, овочеві, сади і виноградники. Склад: екстракт високопротеїнових морських водоростей (100г / л); альгінова кислота (16%); органічні речовини ..
  • Призначення: Універсальне
-+
105.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту і добрива фірми Добрий господар в Україні

Добрий Господар – це нове, рідке суперудобрение композиція растворимыхдля-насіння 1л-2
органічних речовин зі строго розрахованим набором макро і мікро елементів, регулятора росту та розвитку, володіє инсектофунгицидными і реппелентными властивостями призначене для позакореневого підживлення зернових, овочевих, баштанних, садових, ягідних культур і винограду шляхом обприскування і захисту цих культур від грибкових хвороб і шкідників.