Опис товару - Діамантінас 1000 сем. салат качанний Rijk Zwaan - насіння салату

Сорт качанового салату типу Айсберг з апетитною зеленим забарвленням для вирощування у відкритому грунті і цілорічному вихованні в закритому грунті. Володіє великим щільним, однорідним округлим приємного відтінку качаном з гладкими слабо пузирчастими зовнішніми і внутрішніми листям, красива жовта внутрішня забарвлення і чудове нашарування листя. Приємного зеленого відтінку ніжні хрусткі соковиті листя середнього розміру. Рослина має масу до 500 г. Сорт не схильний до несправжньої борошнистої роси салату (Bremia lactucae) (раси 1-16, 19, 21,23), внутрішнього некрозу, салатної попелиці. Характерна висока пластичність і довгий термін старту стрелкованія, висока стійкість до стекловидности і розтріскування.
Гарантована можливість отримання врожаю завдяки тривалому періоду збирання. Придатний для всесезонного вирощування на різних типах грунтів. Сорт відрізняється високою якістю товарної продукції, тривалим терміном зберігання і чудовими якостями при транспортування. Посів насіння доцільно проводити на глибину 1-1,5 см. Необхідними умовами для освіти потужної головки повинні бути постійні і нормовані поливи, що не дозволяють воді застоюватися і грунті пересихати.
Догляд за сортом складається в розпушуванні, прополці і проріджуванні щільних сходів при необхідності. Салат має корисні і дієтичними якостями і чудово підходить для салатного використання в свіжому вигляді. Має чудовий, ніжний приємний смак.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Тип кочанний маслянистий • айсберг
Країна виробник Голандія
Фасовка велике фасування
Вид сорт
Сроки созрівання ранній
Колір зелений

Відгуки про Діамантінас 1000 сем. салат качанний Rijk Zwaan - насіння салату

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.