Опис товару - Детройт Дарк Ред 400 гр. буряк Ларк Сідс - насіння буряка

Буряк Детройт ДАРК РЕД - ще один приклад популярного, червоно-фіолетового столового буряка із середнім терміном достигання врожаю.
 
Зазвичай цей сорт буряка витрачає близько 80 діб на визрівання коренеплодів. Останні формуються кулясті, насиченого кольору, приблизно однаковими за розмірами. Прибирати їх з грядок нескладно. Городники, яким вже доводилося купити буряк для вирощування в насінні, відзначають, що ця рослина непогано переносить стреси, практично не боїться стрелкованія, добре росте в складних умовах. Відзначається, що цей сорт буряка придатний для зберігання (склади, льохи, магазини), переробки та реалізації на ринках овочів і зелені. Купити насіння буряка можна і для вирощування коренеплодів для потреб сім'ї.
 
Купити буряк цього класу пропонується в інтернет-магазині «Насіння поштою Україна». Буряк Детройт ДАРК РЕД реалізується насінням в упаковці. Їх безпосередній виробник - італійська фірма UNITED GENETICS, а її представник в Україні, на якому лежить відповідальність за відбір насіннєвого матеріалу, його обробку і фасування - ТМ «Професійне Насіння».


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка велике фасування
Сорт / гібрид сорт
Термін дозрівання середньостиглий
Форма плоду округлий

Відгуки про Детройт Дарк Ред 400 гр. буряк Ларк Сідс - насіння буряка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.