Опис товару - Фунгіцид Дерозант 1 л

Фунгіцид Дерозант використовується як універсальний фунгіцид з високою ефективністю для застосування на зернових культурах.
 
Механізм дії
 
Фунгіцид Дерозант, завдяки своїм контактно-системної формі впливу та чинному речовині карбендазиму здатний швидко проникати і транслоцироваться до всіх частин рослини, блокуючи тим самим процес поділу ядер грибів і затримуючи проростання спор. Дерозант забезпечує максимум для захисту багатьох культур від грибних захворювань. Здатний також виявляти високу біологічну активність, з-за чого використовується як профілактичний препарат (для попередження ураження рослин збудниками), так і лікувальний, зупиняючи розвиток тих збудників, що вже проникли в рослину.
 
Спектр дії
 
Оптимально захищає від таких хвороб, як сітчаста плямистість, церкоспороз, біла і сіра гниль, фомоз, несправжня борошниста роса, альтернаріоз, ризоктоніоз, парша, борошниста роса, септоріоз, гельмінтоспоріоз. При використанні на зернових колосових як фунгіцид тотального контролю: тверда сажка, летюча сажка, снігова пліснява, септоріоз, гельмінтоспоріозна коренева гниль.
 
Особливості застосування
 
Оскільки у препарату Дерозант відсутня фітотоксичність, то його можна застосовувати при вирощуванні багатьох культур в різних кліматичних зонах. Фунгіцид Дерозант здатний захищати від хвороб профілактичним методом або при появі перших ознак. Щоб не виникла резистентність, то рекомендується зміна з фунгіцидами різноманітних механізмів дії, якщо знадобиться провести багаторазові обробки за один вегетаційний період. Дерозант не токсичний для бджіл і має невелику токсичну дію на риб. Не допускайте попадання препарату, залишків робочого розчину, а також порожньої тари у водойми. Препарат рекомендується застосовувати під час вегетації при появі ознак хвороби. Наносити рівномірно на поверхню листя рослини, за допомогою добре відрегульованого обладнання. Рекомендується дрібнокрапельне обприскування польовими агрегатами типу: плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг / см2, швидкість руху агрегатів 6-7 км / ч. Сумісний з багатьма пестицидами, за винятком сильно лужних.
 
Норма витрати робочої рідини 200-300 л / га.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Фунгіцид Дерозант 1 л

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.