Опис товару - Справи 70% в.г. 1 кг - фунгіцид

Упаковка: 1КГ.
 
Виробник: фірма BASF, Німеччина
 
Використання: для обробки посівних культур
Форма випуску: гранули, розчинні у воді
Чинний компонент: дітіанон, місткістю 700 г / кг
Рекомендованої нормою препарату Ділан 70% для обробок сільськогосподарських культур буде 0,5 - 1,0 л / га.
Препарат Справи є контактним фунгіцидом, призначеним для ефективного використання в цілях захисту плодових і ягідних культур, що ростуть на Україні, від великого спектру захворювань, викликаних грибковими збудниками.
Спектр дії: Препарат активно захищає: яблуневі сади від яблуневої парші, персикові дерева від листяної кучерявості, виноградники від мільдью.
 
ДЕЙСТВУЮЩИЙ МЕХАНІЗМ фунгіцидів справи:
 
Чинний компонент дітіанон, має здатність негативно впливати на грибні ферменти деяких видів, за допомогою чого препарат не викликає резистентності по відношенню обробленим культурам.
Препарат Справи 70% є контактним фунгіцидом і рекомендується для застосування його в профілактичних цілях. На обробленому рослині утворюється плівка захисна для захисту розвитку від грибних патогенів, а також
 
Особливості застосування робить фунгіциди:
 
Фунгіцид, який купити дуже вигідно для фермерів, які займаються вирощуванням різних плодових і ягідних рослин, надає контактну дію на збудників інфекційних захворювань. Він в прямому контакті впливає на придушення спорового розмноження і незамінний в якості захисту інтегрованих систем. Він є досить ефективним навіть в період дощів так, як препарат має властивість розчинятися у воді, тим самим, надає тривалий захисний вплив на оброблені культури. Якщо препарат повторно розподіляється по листяної поверхні, то це сприяє захисту його і непоганому приросту. Завдяки швидкому і рівномірному розподілу чинного компонента по рослині, забезпечується швидка і тривала захист молодих пагонів від інфікування грибковими збудниками.
Завдяки гарному прилипання, а також можливості повторного розподілу, фунгіцид володіє низькою ціною і високою ефективністю в умовах тривалих опадів і несприятливих умовах навколишнього середовища на вегетационном етапі.
Невелика частина чинного компонента, має властивість розчинятися у воді, в даному випадку, опадах таких, як дощ, роса. Такий вплив сприяє більш тривалому захисному впливу фунгіциду, а також його стабільність.
Для досягнення найбільш позитивного результату обробки фунгіцидом, його найкраще застосовувати в профілактичних цілях, або ж тоді, коли тільки почали з'являтися первинні симптоми захворювання. Дозволяється проводити не більше 3 обробок за сезон, причому кожна наступна відбувається через 8-10 днів після попередньої. Оптом придбати фунгіцид Справи 70% є куди більш вигідніше, тому як вартість його буде нижче.
Рекомендована норма препаратний витрати буде 0,5-1,0 кг / га, витраті робочого розчину 500-1000 л / га.
 
Сумісність:
 
Ділан 70% має властивість добре сполучатися з іншими фунгіцидами, гербіцидами, інсектицидами та регуляторами росту. Але при кожному конкретному поєднанні препарату з іншим пестицидом, необхідно проворить їх на сумісність індивідуально.
Якщо ж препарат Справи 70% з якихось причин немає в наявності, можна скористатися його аналогом - фунгіцидом Тельдор 50 WG, призначеним для обробки і захисту від захворювань плодово-ягідних рослин.
 
У нашому интерне-магазині у вас є можливість купити Фунгіцид Справи 70% в.г. 1 кг компанії BASF за низькою ціною.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Справи 70% в.г. 1 кг - фунгіцид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.