Опис товару - Дакфосал 9 гр. табл. від кротів та шкідників запасів

На практиці часто виникають такі ситуації, коли необхідно позбутися від декількох видів шкідників. У таких випадках, зазвичай потрібно купити кілька препаратів, щоб перемогти не одного, а декількох ворогів, любителів поживитися запасами людини. З огляду на цю ситуацію, розробниками засобів боротьби з шкідниками, був створений препарат ДАКФОСАЛ®.
 
Що собою являє даний засіб
 
Дія препарату відбувається відразу ж після його контакту з повітрям і вологою знаходиться в ньому.
 
Під щільно закритою кришкою таблетки 3шт, фото
 
Тому Дакфосал випускається у вигляді таблеток, герметично упакованих в прозору колбові тару, щільно закривається кришкою. Доступ повітря в таку колбу категорично протипоказаний до необхідного часу його дії. При відкритті колби необхідно використовувати всі її вміст за один прийом. Зберігання невикористаних таблеток не можливо в зв'язку з вступом їх в реакцію з повітрям, припинення якої неможливо.
 
Всі роботи в обов'язковому порядку повинні проводитися в рукавичках і респіраторі. Так як Дакфосал є сильним хімічною сполукою. Так само обов'язкова присутність кількох робочих при обкурювання, весь процес повинен відбуватися під наглядом старшого чи бригадира. Це інсектицид фумігантної дії. І дія препарату відбувається дуже швидко.
 
Склад і дія
 
Дія препарату виробляє на кротів згубну дію, фото
 
Головним компонентом є алюміній фосфід, зміст якого в одній таблетці 570 грам на кілограм. Завдяки такому сильному діючої речовини і відбувається ефективна боротьба з шкідниками.
 
Фумігація (обкурювання) дозволяє заповнити всі важко доступні місця, до яких не можливо дістатися іншим способом. Адже шкідники не сидять на відкритому місці (до певного моменту), вони зазвичай ховаються в щілинах і своїх норах.
 
Фосфін, який виділяється газ в ході реакції, проникає в дихальні шляхи кротів і жуків своєю дією порушує роботу системи дихання, блокуючи надходження кисню. В результаті чого їх загибель неминуча. При підвищенні температури від 15 ° С відбувається збільшення токсичного впливу, і при зниженні даного бар'єру, слабшає.
 
На кого згубно діє
 
Впливу протруйника підвладні:
 
Далфосал проти підземних тварин і комах шкідників, фото
 
комахи,
підземні тварини,
гризуни.
З сімейства комах потрібно виділити всіх літаючих і повзаючих які, як правило, харчуються насінням зернових, бобових культур і фуражним силосом. Картопляна міль є шкідником бульбових культур, вважаючи за краще, при цьому, саме картопля.
 
Підготовка перед обробкою
 
Перед тим як приступити до роботи слід підготуватися. Чим більше концентрація газу, що виділяється, тим ефективніше реакція інсектициду. Тому потрібно подбати про надійну ізоляції і позбутися від щілин в стінах і стелі приміщення в якому буде проходити дезінсекція.
 
Зробити розрахунок необхідного препарату.
 
Об'єкти для обробки
 
Протипоказання такі - інсектицид застосовується тільки в закритих приміщеннях. Його дія на навколишнє середовище вкрай негативно. У список об'єктів потрапляють під обробку входять всі будівлі призначені для зберігання:
 
злакових насіння (фуражних і посівних),
борошна,
бобових,
картопляних бульб,
силосу,
інших сипучих продуктів.
Відповідно, ведеться боротьба з паразитами любителями поживитися вищепереліченими продуктами.
 
Дакфосал Антикріт інструкція із застосування (норми витрати)
 
Як використовувати для боротьби з кротами:
 
необхідно виявити нору,
занурити 3 таблетки на максимальну глибину,
закрити лаз підсобним матеріалом (каменем, дошкою),
засипати щільно землею.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Дакфосал 9 гр. табл. від кротів та шкідників запасів

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0