Опис товару - Супер Бізон 1 л. Альфа Хімгруп - інсектицид

переваги:
 
Широкий спектр дії.
Висока біологічна ефективність.
Ефективний проти тих, хто гризе і сисних комах, а також кліщів. Системне і контактну дію.
Швидкий ефект і тривалий період захисту.
Відсутність фітотоксичності на культурних рослинах.
Механізм дії:
 
Інсектоакарицид має системне і контактно-шлунковий дію. Завдяки системним властивостям препарат швидко поглинається листям, стеблом і коренем, а потім розподіляється по всій рослині, в основному акропетально. Сисні комахи гинуть внаслідок харчування соком рослини. Висока системність і рівномірний розподіл діючої речовини всередині рослини забезпечує захист відростають частин рослини. Виражене контактну дію препарату швидко проявляється на чисельності, які безпосередньо контактують з робочим розчином. Активно впливає через покриви комахи.
 
властивості:
 
Має швидкий нокаутуючий ефект з подовженим захисною дією проти більше 30 видів небезпечних фітофагів. СуперБізон сумісний з більшістю інсектицидів, фунгіцидів, протруйників фунгіцидної дії і мінеральних добрив, за винятком лужних і сірковмісних. Стійкість до високих температур, зниженої вологості повітря обумовлюють широкий інтервал застосування препарату.
 
Загальні рекомендації:
 
Обробку доцільно починати при чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкодочинності (в залежності від виду чисельності). Обсяг робочого розчину повинен бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні. Уникати застосування препарату під час спеки, посухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов.
Ефективність дії препарату і його безпеку для людини і навколишнього середовища багато в чому залежить від якості проведення обробки. Тому слід ретельно дотримуватися правил регулювання обладнання для внесення препарату, приготування робочого розчину та організації проведення робіт по його застосуванню.
 
Норма витрати робочої рідини:
 
Польові культури? 200-400 л / га., Сади і виноградники? 800-1000 л / га.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Супер Бізон 1 л. Альфа Хімгруп - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0