Опис товару - Субстракт Флорін Роза 3 л - субстрати і ґрунти

Загальна характеристика:
Вид - субстрат
Тип - для троянд
Обсяг - 3 л
Виробник - ТОВ "ХГ Восор" (Україна)
Термін зберігання - необмежений
 
Опис товару:
Живильні субстрати серії "Флорін" виробляються з суміші торфів з додаванням подрібненого кокосового волокна, перліту, органічних добавок, вапнякових матеріалів та піску. Субстрат "Флорін" містить в собі повний набір поживних речовин, макро- і мікроелементів, а також стимуляторів росту. Спеціальні квіткові грунти серії "Флорін" дозволяють підібрати кожній рослині свій грунт, що позитивно впливає на їх ріст і цвітіння.
 
Субстрат Флорін "Роза"? - це готова суміш грунтів для пересадки і вирощування кімнатних і садових троянд, фрезій, гвоздик, гербер, хризантем, бегоній, бальзамінів, жасмину, а також для висіву насіння, вирощування розсади, вкорінення живців і саджанців.
Ефективність: Покращує схожість насіння, приживлюваність розсади, черешків, саджанців, зменшує стрес при пересадці рослин. Гарантує розвиток потужної кореневої системи, збільшує розміри і підсилює інтенсивність забарвлення листя, забезпечує активну і довгострокове цвітіння. Створює сприятливі комфортні умови росту рослин, підвищує імунітет, пригнічує розвиток шкідливої ​​мікрофлори.
Склад: суміш торфів, подрібнений кокос, кокосове волокно, органічні добавки, перліт, вапнякові матеріали, пісок, мінеральні макро- і мікродобрива. Доступні для рослини форми, мг / 100 г сухої речовини: Азот - 200-220, Фосфор - 280-300, Калій - 300-350, рН - 6,0-6,5. Повний набір поживних речовин, мікроелементів та стимуляторів росту.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Субстракт Флорін Роза 3 л - субстрати і ґрунти

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.