Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Ваш кабінет
Наявність
Виробник
Баннера в категоріях

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн

                   в асортименті

Засоби захисту рослин та добрива

                   а також акція:

Бонусні бали при купівлі товарів
                   не пропустіть:

Насіння томату Дуал Лардж F1
            а також, в наявності
Насіння кольорової капусти Уніботра

Виробники

Список виробників

інсектициди: контактні, системні, кишкові, фуміганти | Каталог

Товарів на сторінці:
Залп 1 л. - інсектицид Альфа Хімгруп
  Широкий спектр инсектицидного дії. Ефективно знищує резистентні форми шкідників. Діє на різні стадії комах-фітофагів (яйця, личинки, імаго). Яскраво виражене швидке початкове дію і подовжена захисна післядія. Потужна Фумігаційна активність, дозволяє знищувати скрітожіву..
- +
435.0000
На складі
2
2 відгук(ів)
Детальніше
Енжіо 100 мл Syngenta
Інсектицид Енжіо - системне діюча речовина тіаметоксам протягом години потрапляє на рослину, де скупчується в точках зростання, забезпечуючи тривалий захист всієї рослини. Контактна діюча речовина лямбда-цигалотрин проникає через кутикулу шкідників, приводячи їх до швидкої загибелі. Завдяки висок..
- +
260.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Оперкот Акро 1 л. Хімагромаркетинг
ОПЕРКОТ АКРО - новий високоефективний інсектицид системної, контактного і контактно-кишкової дії проти широкого спектра сисних і листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю і тривалим періодом захисної дії.   Форма препарату та діюча речовина: концентрат суспензії з в..
- +
890.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Протеус 500 мл. Bayer Garden
Системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру дії Протеус - це новий системно-контактний комбінований інсектицид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Протеус має унікальну препаративну форму - олійну дисперсію, яка характеризується ідеальним утриманням пр..
- +
800.0000
Під замовлення
1
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Детальніше
Кораген 50 мл. DuPont
Ефективний захист від шкідників і вибірковість до корисних комах   КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ   Швидка зупинка харчування комах після інтоксикації. У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення і руху, з остаточним паралічем і загибеллю п..
- +
370.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Турбо Престо 50% в.г. 500мл
Інноваційний інсектицид для довготривалого захисту овочевих, зернових, баштанних культур, виноградників, плодових дерев, квітів, від широкого спектру шкідників.   1. Чи має яскраво виражене «нокаутує» дію - масова загибель шкідників починається вже через 30 хвилин.   2. ..
- +
490.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Антіклещ Про 100 мл. Аптека садiвніка
Антіклещ Про   Інсекто-акарицид контактної дії для захисту плодових і декоративних культур від кліщів.   висока ефективність дії; широкий спектр захисної дії; універсальний у використанні (контактна і кишкову дію); дія препарату спостерігається відразу після ..
- +
85.0000
На складі
2
2 відгук(ів)
Детальніше
Інсекто-акарицид Твікс 100 мл. сімейний Сад
Твікс, КЕ - інсектицид контактно-кишкової дії для захисту зернових культур, плодових культур і цукрових буряків откомплекса шкідливих комах.   Препаративна форма: концентрат-емульгатор (КЕ) Діюча речовина: хлорпирифос 500 г / л, циперметрин 50 г / л Види упаковки: 50 мл, 100 ..
- +
65.0000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Альтекс 15 мл. Містер Довідка Агросфера
Інсектицид Альтекс   піретроїдний інсектицид контактно-кишкового дії для захисту широкого спектру культур від комплексу врожаїв. Активний компонент препарату викликає параліч нервової системи і внаслідок цього знищення інків. Піретеріди застосовують для швидкого зниження чисельності ..
- +
18.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Альфа супер 500 мл.
«Альфа-Супер» - Високоефективний інсектіцід контактно-кішкової Дії від широкого спектру шкідніків картоплі, капусти, буряка, гороху, зернових и плодових культур, квітів. Ефективний проти Колорадський жука, літоверткі, попеліці, пшеничного трипса, бурякової блішкі, цикадки, совки, Капустяни и ріпа..
- +
210.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Децис Профи 25 WG 1 грамм Bayer Garden
Контактно-кишковий інсектицид широкого спектру дії з групи синтетичних піретроїдів, який застосовується в багатьох сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому складу діючої речовини є найбільш ефективним у боротьбі з шкідниками та безпечними для людей.   Преимущества &nbs..
- +
12.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Каліпсо 480 SC 100 мл. Bayer Garden
Системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл, що дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння.   переваги   Н..
- +
420.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Матч 5% 050 ЕС 4 мл. Сингента
Вміст діючої речовини 50 г / л люфенурон Хімічна група бензамідів Форма препарату Концентрат емульсії Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III Упаковка 4 мл. Головні Преимущества препарату   Має потужного ларвіцідну дію та стеріляційній ефект на імаго, а такоже Вия..
- +
14.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Нокаут 1 л. Альфа Хімгруп
Володіє блискавичним дією на шкідників. Висока ефективність проти широкого спектру шкідників. Ефективний на всіх стадіях розвитку комах. Нефітотоксичний при застосуванні у рекомендованих нормах. Застосовується в малих нормах, що практично виключає можливий негативний екологічний е..
- +
340.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Енвідор 60 мл. Bayer Garden
Акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових і овочевих культур від рослінноідніх павутинних кліщів.   Переваги від рослінноідніх павутинних кліщів.   Висока ефективність на плодових і овочевих культурах від рослінноідніх павутинних..
- +
210.0000
Під замовлення
0
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Детальніше
Карате Зеон 050 cs 4 мл
карате Зеон   50 г / л лямбда-цигалотрину   унікальна препаративна форма, що представляє собою водну суспензію мікрокапсул діаметром 0,1-10 мкм. Середній розмір капсул - 2,5 мкм.   Діюча речовина препарату - лямбда-цигалотрин поміщено в тонку полімерну оболо..
- +
6.0000
Під замовлення
2
2 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Детальніше
Моспилан 20% (15 пак. * 1 гр.) 15 гр.
Моспилан  - системный инсектицид для защиты от колорадского жука. Действующее вещество: ацетамиприд - 200 г/кг.   Механизм действия: препарат поглощается растением и разносится по всех его частях. Поэтому эффект от применения проявляется также и на необработанных частях раст..
- +
75.0000
Під замовлення
0
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Детальніше
Інсектицид Антикліщ ПРО к.е. 10 мл
Інсектицид Антиклещ ПРО к.е. Укравить Упаковка: 100 мл.    Інсекто-акаріцид контактного дії для захисту плодових та декоративних культур від клещів. висока ефективність дії; широкий спектр захисного дії; універсальний в користуванні (контактне та кишков..
- +
12.0000
На складі
1
1 відгук(ів)
Детальніше
Інсектицид Антимураха 100 гр.
Готова до використання отруйна приманка для знищення мурах     висока ефективність дії проти мурах;   універсальна у використанні упаковка;   дія препарату спостерігається відразу після поїдання;   не вимагає попереднього приготування принади; &nbs..
- +
20.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Інсекто-акарицид Препарат 30-В 76% 0,5 л
Препарат 30 В, інсекто-акарицид призначений для захисту плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, агрусу, смородини, малини, цитрусових, декоративних рослин і винограду від шкідників: зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца , медяниці, молі, бурого, ч..
- +
44.0000
На складі
1
1 відгук(ів)
Детальніше
Інсекто-акарицид Препарат 30-В 76% 0,9 л
Препарат 30 В, інсекто-акарицид? призначений для захисту плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, агрусу, смородини, малини, цитрусових, декоративних рослин і винограду від шкідників: зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца, медяниці, молі, бурого, ч..
- +
65.0000
На складі
1
1 відгук(ів)
Детальніше
Інсекто-акарицид Твікс 10 мл. Семейний Сад
ТВИКС, КЕ - інсектицид контактно-кишкового дії для захисту зернових культур, плодових культур та цукристих цукрів від відкладень шкідливих інсектиків.   Препаратівная форма: концентрат-эмульгатор (КЭ) Действующее вещество: хлорпиріфос 500 г / л, циперметрін 50 г / л Вид упако..
- +
9.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Інспектор проти плодожорки 1 гр. Гарден Клаб
Інсектицид Інспектор проти собак - це високоефективний малотоксичний інсектицид системного та контактного дії проти листогразущих і сосущих в'язнів саду: яблуневої рослинності, листівки, яблуневого кольодеда, каліфорнійської щитовки, тлі та інших.   Діюче речовина поглинається рослин..
- +
4.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Актара 25 РГ 1,4 гр. Сингента
Содержание действующего вещества 250 г / кг. тиаметоксана Химическая группа Неоникотиноиды Форма препарату Концентрат суспензії Класс токсичности Класификация ВОЗ: III Упаковка 1,4 гр. Головні переваги препарату   Дальний захисний період (21-60 днів залежно від но..
- +
9.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
інсектициди: контактні, системні, кишкові, фуміганти | Каталог

Купити інсектициди в роздріб можливо у нас

Інсектициди - хімічний (і біологічний) спосіб боротьби з комахами-шкідниками - мають важливе значення в сільському господарстві і будівництві. Інсектициди бувають вибіркової дії (працюють вибірково - для боротьби з певним видом комахи-шкідника) і суцільної дії (проти кількох видів комах-шкідників). Ціна інсектицидів на сільськогосподарському ринку препаратів різна і в першу чергу коригується з урахуванням курсу валюти. За останніми тенденціями, вартість інсектицидів з року в рік, незначно, але зростає - в середньому, на 5-10%.Застосування інсектицидів для знищення шкідників має бути регламентовано, з суворим дотриманням техніки безпеки та використанням засобів індивідуального захисту (рукавички, окуляри і т.д.). Інструкція з використання інсектицидів вказана на кожній упаковці інсектициду.
 
Інсектициди поділяються за 3 важливим ознаками:
  • по об'єктах застосування - залежить від тих шкідливих об'єктів (комах-шкідників) за якими інсектицид буде працювати - це виробнича класифікація;
  • за здатністю проникати в організм комахи-шкідника, характеру і механізму дії на шкідника;
  • за хімічним складом інсектициду - це хімічна класифікація.
Класифікація інсектицидів за способом проникнення в організм:
  • контактні - працюють при контакті препарату з будь-якої частиною тіла комахи - наприклад, при боротьбі з слимаками.
  • кишкові - працюють при потрапляння препарату з їжею в кишечник шкідника - в основному, для боротьби з комахами з гризучий ротовим апаратом.
  • системні - переміщаються по рослині і викликають загибель шкідників, що мешкають усередині листя, стебел або коріння; так само ці інсектициди можуть отруювати поїдають рослини комах;
  • фуміганти - хімічні препарати, отруйні комах через дихальні шляхи. Наприклад, сірчані шашки.

Купити системні інсектициди, купити контактні інсектициди, купити інсектициди кишкової дії та фуміганти купити - сміливо в інтернет-магазині "Наша справа"

Обробка інсектицидами залежить від виду комахи-шкідника, хімічного складу використовуваного препарату. На відкритому повітрі проводиться в суху, ясну і безвітряну погоду, в приміщення - з дотриманням техніки безпеки.
Витрата інсектицидів різний - чим сильніше діюча речовина препарату діє на комаха, тим менша кількість робочого розчину необхідно для обробки. При появі резистентності (звикання) шкідника до препарату можливе збільшення дози препарату або чергування з іншим препаратом.
 
Деякі інсектициди застосовуються в бакових сумішах безпосередньо з іншими пестицидами - регуляторами росту, мікродобривами, гербіцидами, фунгіцидами та т.д .. Це необхідно для зниження пестицидного навантаження на рослини і скорочення витрат при використанні техніки.
Розгорнути
Згорнути
Список всіх виробників за алфавітом:

Написати відгук!

Ваше імя:


Ваш відгук:

Всього Вам доброго, приємних покупок і вдалого врожаю!

Залишились питання? Звертайтесь за наступними телефонами

Телефони основного офісу відділу продажів: (098) 735-63-87, (097) 04-9999-7 (Viber), (066) 66-095-35

Телефони відділу техніки та інструменту: (097) 701-31-31, (095) 05-26-222

Інформація про використання бонусних балів

Зареєстровані користувачі при покупці будь-яких товарів автоматично поповнюють персональний бонусний рахунок. Надалі бонусами можна сплатити будь-який товар в кошику покупок. Щоб подивитися кількість накопичених Вами бонусних балів, необхідно зайти в "Ваш кабінет", а потім в підрозділ "Бали". 100 бонусних балів = 1 грн. Знайти посилання на "Особистий кабінет" Ви можете в шапці сайту - правому верхньому куті.

Приклад: Ви зайшли на сайт "Наша справа". Перейшли до посилання "Ваш кабінет". Якщо до цього не реєструвалися, - "Перейти до реєстрації"; в разі, якщо Ви зареєстровані - пройти авторизацію. Робите покупки через корзину, потім переходите до оформлення замовлення і після його підтвердження - "Бонусні бали" автоматично будуть зараховані (звертаємо Вашу увагу, що пройти реєстрацію або авторизуватися можливо і безпосередньо на сторінці "Оформлення замовлення", на Ваш розсуд).

Увага! Використовувати "Бонусні бали", які були нараховані за попередньої покупки можливо при наступному Вашому замовленні на сайті. На сторінці "Оформлення замовлення" їх досить буде ввести в графі - "Використовування балів" під сумою за Ваші покупки і натиснути кнопку "Оновити", після чого відбудеться автоматичний перерахунок підсумкової суми за замовлення (при цьому, Ви обовязково повинні бути авторизовані на сайті).

Приємних покупок!

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *
Оплата
Залп 1 л. - інсектицид Альфа Хімгруп
2
Виробник: Альфа Химгруп
  Широкий спектр инсектицидного дії. Ефективно знищує резистентні форми шкідників. Діє на різні стадії комах-фітофагів (яйця, личинки, імаго). Яскраво виражене швидке початкове дію і подовжена захисна післядія. Потужна Фумігаційна активність, дозволяє знищувати скрітожівучіх шкідників. Стійкість до змивання дощем за рахунок інтенсивного проникнення в кутикули. Активний як при високих, так і при низьких температурах, коли інсектициди інших класів менш ефективні. властивості   Залп має широкий спектр инсектицидного дії, знищує комплекс сисних і гризуть комах, які живуть відкрито, обмежує розвиток рослиноїдних кліщів. При дотриманні регламентів застосування не проявляє фітотоксичності. Сумісний з іншими інсектицидами, акарицидами, фунгіцида...
Енжіо 100 мл Syngenta
Виробник: Syngenta
Інсектицид Енжіо - системне діюча речовина тіаметоксам протягом години потрапляє на рослину, де скупчується в точках зростання, забезпечуючи тривалий захист всієї рослини. Контактна діюча речовина лямбда-цигалотрин проникає через кутикулу шкідників, приводячи їх до швидкої загибелі. Завдяки високій розчинності частина препарату, яка потрапила в грунт, може всмоктуватися кореневою системою рослин, яка забезпечує побічний ефект на грунтових шкідників.   Період захисної дії Плодові - 14днів, овочеві - 20 днів.   Фітотоксичність і безпеку Фітотоксичність не спостерігається при строгому дотриманні норм препарату. Помірно небезпечний (3-й клас небезпеки), малоопасен для бджіл.   Можливість виникнення резистентності Чи не спостерігається при у...
Оперкот Акро 1 л. Хімагромаркетинг
Виробник: Химагромаркетинг
ОПЕРКОТ АКРО - новий високоефективний інсектицид системної, контактного і контактно-кишкової дії проти широкого спектра сисних і листогризучих шкідників з максимальною стартовою активністю і тривалим періодом захисної дії.   Форма препарату та діюча речовина: концентрат суспензії з вмістом імідаклоприду, 300 г / л і лямбда-цигалотрину, 100 г / л.   Період захисної дії: 14-21 день.   Механізм дії:   Імідаклоприд блокує постсинаптичні нікотініловие рецептори в комах і перериває фізіологічну іннервацію нервів, що призводить до ураження нервової системи і загибелі комахи. Лямбда-цигалотрин впливає на окремі ділянки постсинаптичних рецепторів в комах і порушує нормальне функціонування нервової системи, що призводить до загибелі комахи. ...
Протеус 500 мл. Bayer Garden
1
Виробник: Bayer Garden
Системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру дії Протеус - це новий системно-контактний комбінований інсектицид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Протеус має унікальну препаративну форму - олійну дисперсію, яка характеризується ідеальним утриманням препарату на поверхні листя, стійкість до змивання дощем і активним проникненням в середину листа. З'єднання двох діючих речовин з різними механізмами дії і препаративної форми - олійної дисперсії -Дозволяє контролювати широкий спектр шкідників, забезпечує нокдаун-ефект, довготривалу дію і виключає виникнення стійкості до препарату.  Характеристика та переваги: Новий крок у розвитку хлорникотинілів в напрямку їх комбінації з речовинами інших хімічних груп; Неперевершений ефект зах...
Кораген 50 мл. DuPont
Виробник: DuPont
Ефективний захист від шкідників і вибірковість до корисних комах   КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ   Швидка зупинка харчування комах після інтоксикації. У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення і руху, з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. При цьому на культурі відсутні пошкодження в результаті швидкої зупинки харчування.   Тривалий період захисної дії. КОРАГЕН® характеризується тривалим періодом захисної дії (до 3-х тижнів), завдяки трансламінарну проникненню діючої речовини, його хімічної стабільності в різних погодно-кліматичних умовах і високою залишковою інсектицидною активності.   Дія на всіх стадіях розвитку шкідника. КОРАГЕН® володіє ларвіцідним, а також ові-ларвіцідним дією, яке...
Турбо Престо 50% в.г. 500мл
Виробник: Вассма Ритейл
Інноваційний інсектицид для довготривалого захисту овочевих, зернових, баштанних культур, виноградників, плодових дерев, квітів, від широкого спектру шкідників.   1. Чи має яскраво виражене «нокаутує» дію - масова загибель шкідників починається вже через 30 хвилин.   2. Завдяки двом діючим речовинам в складі, препарат однаково ефективно знищує сисних і листогризучих комах, а також шкідників, які ведуть прихований спосіб життя.   3. Престо контролює близько 100 поширених видів шкідників, включаючи щитівку і філоксеру.   4. З більшості інсектицидів відрізняється тривалим періодом захисту: 21-30 діб і більше.   5. Завдяки наявності двох діючих речовин з різними механізмами, підвищується ефективність і знижується ризик резисте...
Антіклещ Про 100 мл. Аптека садiвніка
2
Виробник: Укравит
Антіклещ Про   Інсекто-акарицид контактної дії для захисту плодових і декоративних культур від кліщів.   висока ефективність дії; широкий спектр захисної дії; універсальний у використанні (контактна і кишкову дію); дія препарату спостерігається відразу після обробки (через 20-30 хв.); безпечний для культур і малотоксичний для теплокровних тварин; проявляє довгострокове захисну дію? більше 25 діб; сумісний з багатьма засобами захисту рослин, окрім лужних; атмосферні опади, що випали через 4:00 не впливають на ефективність дії. Діюча речовина: пірідабен, 200 г / л.   Форма препарату: концентрат, емульгується   Культура Спектр дії Норма витрати препарату Спосіб, час обробки Строк очікування, днів Плодов...
Інсекто-акарицид Твікс 100 мл. сімейний Сад
Виробник: Вассма Ритейл
Твікс, КЕ - інсектицид контактно-кишкової дії для захисту зернових культур, плодових культур і цукрових буряків откомплекса шкідливих комах.   Препаративна форма: концентрат-емульгатор (КЕ) Діюча речовина: хлорпирифос 500 г / л, циперметрин 50 г / л Види упаковки: 50 мл, 100 мл Класифікація ВООЗ: ІІ клас (токсичний)   Переваги: 1. акарицидних ефект? знищує кліщів, стійких до фосфорорганічних інсектицидів. 2. Ефективний проти 30 видів небезпечних шкідників саду, в тому числі проти грунтових комах і комах з прихованими стадіями розвитку. 3. Швидке поглинання рослинами? дощ через 2 години не знижує ефективності препарату. 4. Високоефективний в широкому діапазоні температур (від + 5oС) 5. Тривалий захисну дію? залишковий ефект на шкі...
Альтекс 15 мл. Містер Довідка Агросфера
Виробник: Агросфера
Інсектицид Альтекс   піретроїдний інсектицид контактно-кишкового дії для захисту широкого спектру культур від комплексу врожаїв. Активний компонент препарату викликає параліч нервової системи і внаслідок цього знищення інків. Піретеріди застосовують для швидкого зниження чисельності вродливих інфекцій? вони мають сильний «нокдаун? эффект », по механізму дії є контактними препаратами.   Преимущества препарату:   Мгновенная действие и надежный эффект Уничтожение широкого спектру вразливих у багатьох культурах Дія не залежить від стадії розвитку інків. Альтекс високоактивний проти абсолютного більшості насекомых? Вражає, застосовується на багатьох с / х культурах. Альтекс застосовується в малих дозах, стійкий до смивання дождем, безпечний ...
Альфа супер 500 мл.
Виробник: Вассма Ритейл
«Альфа-Супер» - Високоефективний інсектіцід контактно-кішкової Дії від широкого спектру шкідніків картоплі, капусти, буряка, гороху, зернових и плодових культур, квітів. Ефективний проти Колорадський жука, літоверткі, попеліці, пшеничного трипса, бурякової блішкі, цикадки, совки, Капустяни и ріпакового білана, Довгоносика, плодожерка, медяніці, зернівкі горохової, лучного метелика, ріпакового квіткоїда, сарани, такоже может застосовуватіся в борьбе с Садовий Мурах для ліквідації мурашніків. «Альфа-Супер» найефектівнішій інсектіцід в групі синтетичне піретроїдів, Який надійно утрімується на поверхні рослин. Період захісної Дії - 2-4 тіжні в залежності від виду шкідніків и погодніх умов. Концентрат емульсії.   діюча Речовини Альфа-циперметрин, 100 г / л  ...
Децис Профи 25 WG 1 грамм Bayer Garden
Виробник: Bayer Garden
Контактно-кишковий інсектицид широкого спектру дії з групи синтетичних піретроїдів, який застосовується в багатьох сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому складу діючої речовини є найбільш ефективним у боротьбі з шкідниками та безпечними для людей.   Преимущества   Універсальне проти різних в'язнів у багатьох культурах. Децис® Профи діє на нервову систему вразливої, блокую її, а для деяких видів зловмисників має додатковий відбивний ефект. Нова форма препарату з підвищеною концентрацією діючої речовини (водорастворімі гранули). Удобство в застосуванні (без неприємного запаху, без піски), при перевезенні, зберіганні. Вредный объект Яблоневая плодоordка, грушевна плодоріжка, восточная плодоторка, листовки, плавзавод, соски, тлі, ци...
Каліпсо 480 SC 100 мл. Bayer Garden
Виробник: Bayer Garden
Системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл, що дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння.   переваги   Надзвичайно висока ефективність проти колорадського жука, яблуневої плодожерки, Оленки волохатої. Застосовується на багатьох культурах проти різних шкідників. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл та джмелів, що дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння. Малотоксичний для користувача та навколишнього середовища.   шкідливий об'єкт Колорадський жук, тля, трипси, совки, квіткоїд яблуневий, довгоносики, плодожерка яблунева, пиль...
Матч 5% 050 ЕС 4 мл. Сингента
Виробник: Syngenta
Вміст діючої речовини 50 г / л люфенурон Хімічна група бензамідів Форма препарату Концентрат емульсії Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III Упаковка 4 мл. Головні Преимущества препарату   Має потужного ларвіцідну дію та стеріляційній ефект на імаго, а такоже Виявлення дію на свіжу яйцекладку (до 48 годин) Стійкий до змивання дощем Має сильну и вітягнуту трансамінарну Активність Чи не має фітотоксічного Дії (НЕ утворює "сітки" навіть на плодах вісокочутлівіх сортів) Безпечний для людей та Корисної ентомофауни застосування препарату   Культура діапазон Дії Фаза внесення Норма витрати л / га Різновідність ОБРОБКИ / Термін Очікування Яблуня Плодожерки, листівки, молі Обприскування в период вегетації 1,0 3/30 Виногра...
Нокаут 1 л. Альфа Хімгруп
Виробник: Альфа Химгруп
Володіє блискавичним дією на шкідників. Висока ефективність проти широкого спектру шкідників. Ефективний на всіх стадіях розвитку комах. Нефітотоксичний при застосуванні у рекомендованих нормах. Застосовується в малих нормах, що практично виключає можливий негативний екологічний ефект. Володіє вираженими репелентні властивостями. Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні рослин. властивості Нокаут має широкий спектр инсектицидного дії, знищує комплекс сисних і гризуть откритожівущіх комах з різних систематичних груп. Сумісний з багатьма інсектицидами, фунгіцидами, мікро і макроудобреній, що не мають лужної реакції. Токсичний для бджіл та інших корисних комах, стійкий до змивання опадами. ...
Енвідор 60 мл. Bayer Garden
Виробник: Bayer Garden
Акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових і овочевих культур від рослінноідніх павутинних кліщів.   Переваги від рослінноідніх павутинних кліщів.   Висока ефективність на плодових і овочевих культурах від рослінноідніх павутинних кліщів. Діє на всіх фазах розвитку кліщів від рослінноідніх павутинних кліщів. Безпечний для корисних комах від рослінноідніх павутинних кліщів. Висока стійкість до опадів від рослінноідніх павутинних кліщів. Акарицид з високим побічним рівнем ефективності проти мідяниць, цикадок, щитівок шкідливий об'єкт   Рослиноїдні павутинні кліщі глодовий кліщ, червоний плодовий кліщ, бурий плодовий кліщ, павутинний кліщ Авторизоване застосування:   Яблуня,...
Карате Зеон 050 cs 4 мл
2
Виробник: Garden Club
карате Зеон   50 г / л лямбда-цигалотрину   унікальна препаративна форма, що представляє собою водну суспензію мікрокапсул діаметром 0,1-10 мкм. Середній розмір капсул - 2,5 мкм.   Діюча речовина препарату - лямбда-цигалотрин поміщено в тонку полімерну оболонку.   У капсулу додано речовина, що захищає від УФ-променів і подовжує період активності препарату.   Завдяки технології ЗЕОН збільшується тривалість захисної дії. Нова формуляція безпечна для бджіл.   Препарат стабільний при зберіганні, в баку обприскувача, в робочому розчині при обприскуванні.   Діюча речовина швидко проникає через кутикулу комах і викликає параліч нервової системи.   властивості:   • унікальна преп...
Моспилан 20% (15 пак. * 1 гр.) 15 гр.
Моспилан  - системный инсектицид для защиты от колорадского жука. Действующее вещество: ацетамиприд - 200 г/кг.   Механизм действия: препарат поглощается растением и разносится по всех его частях. Поэтому эффект от применения проявляется также и на необработанных частях растений. Жуки и личинки погибают в результате непосредственного контакта с препаратом, а также поедания обработанных растений.   Преимущества:   - Препарат быстрого действия, результат наступает через час после обработки.  - Уничтожает все стадии развития: взрослые насекомые, личинки и яйца.   - Защищает растение на протяжении 2-3 недель.   - Не вызывает устойчивости к препарату, благодаря новому механизму действия.      - Эффе...
Інсектицид Антикліщ ПРО к.е. 10 мл
1
Виробник: Укравит
Інсектицид Антиклещ ПРО к.е. Укравить Упаковка: 100 мл.    Інсекто-акаріцид контактного дії для захисту плодових та декоративних культур від клещів. висока ефективність дії; широкий спектр захисного дії; універсальний в користуванні (контактне та кишкове дію); дію препарату спостерігається відразу після обробки (через 20-30 хв.); безпечний для культур і малотоксичен для теплокровних тварин; проявляє довготривалу захисну дію - більше 25 суток; сумісно з багатьма засобами захисту рослин, крім ракових; атмосферные осадки, випавшие за 4:00, не впливають на ефективність дії.    Действующее вещество: пиридабен, 200 г / л.   Форма препарату: концентрат, эмульгирующийся.   ...
Інсектицид Антимураха 100 гр.
Виробник: Укравит
Готова до використання отруйна приманка для знищення мурах     висока ефективність дії проти мурах;   універсальна у використанні упаковка;   дія препарату спостерігається відразу після поїдання;   не вимагає попереднього приготування принади;   відмінно сприймається і споживається мурахами;   надзвичайно привабливий для мурашок навіть при наявності іншого альтернативного корму.   Діюча речовина: імідаклоприд, 0,1 г / кг + лямбда-цигалотрин 0,05 г / кг + наповнювачі. Препаративна форма: гранули червоного кольору     Місця примінення Спектр дії Норма витрати препарату Спосіб, час обробки Відкриті території, закриті приміщення в т.ч житлових, дитячих, медичних установах і громадського...
Інсекто-акарицид Препарат 30-В 76% 0,5 л
1
Виробник: Агропромника
Препарат 30 В, інсекто-акарицид призначений для захисту плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, агрусу, смородини, малини, цитрусових, декоративних рослин і винограду від шкідників: зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца , медяниці, молі, бурого, червоного плодового, бояришніковая і цитрусового кліщів в весняно-осінній період і личинок щитівок першого і другого поколінь (бродяжок) в літній період.   переваги:   - Висока ефективність в боротьбі з зимуючими стадіями шкідників, не робить отруйної дії, а порушує повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, що призводить до їх загибелі   - Ні звикання до препарату   - Препарат нефітотоксічен, ефективний для ранневесенней, літньої та осін...
Інсекто-акарицид Препарат 30-В 76% 0,9 л
1
Виробник: Вассма Ритейл
Препарат 30 В, інсекто-акарицид? призначений для захисту плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, агрусу, смородини, малини, цитрусових, декоративних рослин і винограду від шкідників: зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца, медяниці, молі, бурого, червоного плодового, бояришніковая і цитрусового кліщів в весняно-осінній період і личинок щитівок першого і другого поколінь (бродяжок) в літній період.   переваги:   - Висока ефективність в боротьбі з зимуючими стадіями шкідників, не робить отруйної дії, а порушує повітряний і водний баланс розвитку яєць личинок, що призводить до їх загибелі   - Ні звикання до препарату   - Препарат нефітотоксічен, ефективний для ранневесенней, літньої та осін...
Інсекто-акарицид Твікс 10 мл. Семейний Сад
Виробник: Вассма Ритейл
ТВИКС, КЕ - інсектицид контактно-кишкового дії для захисту зернових культур, плодових культур та цукристих цукрів від відкладень шкідливих інсектиків.   Препаратівная форма: концентрат-эмульгатор (КЭ) Действующее вещество: хлорпиріфос 500 г / л, циперметрін 50 г / л Вид упаковки: 50 мл, 100 мл Класификация ВОЗ: ІІ класс (токсичний)       Преимущества: 1. Акаріцидний ефект? знищує кліщі, стійкі до фосфорорганічних інсектицидів. 2. Еффекен проти 30 видів небезпечних врожаїв саду, в тому числі проти рослин та інтоксикацій з прихованими стадіями розвитку. 3. Быстрое поглощение растениями? Дощ через 2 години не знижує ефективність препарату. 4. Високоэффективный в широкій діапазоні температур (від + 5оС) 5. Длительна...
Інспектор проти плодожорки 1 гр. Гарден Клаб
Виробник: Garden Club
Інсектицид Інспектор проти собак - це високоефективний малотоксичний інсектицид системного та контактного дії проти листогразущих і сосущих в'язнів саду: яблуневої рослинності, листівки, яблуневого кольодеда, каліфорнійської щитовки, тлі та інших.   Діюче речовина поглинається рослиною і поширюється по судинній системі, роблячи її токсичною для шкідливих (навіть прихованих) в усіх їх форм: імаго, личинки, гусениці.   При контакте насекомых з обробленою рослиною відбувається їх надмірне нервове збудження, в результаті якого вони погібають протягом 2-3 годин.   Защитна дія препарату триває від 15 до 30 днів, залежно від погодних умов та виду врожаю.   Действующее вещество: імідаклоприд, 700 г / к   Применение   ...
Актара 25 РГ 1,4 гр. Сингента
Виробник: Syngenta
Содержание действующего вещества 250 г / кг. тиаметоксана Химическая группа Неоникотиноиды Форма препарату Концентрат суспензії Класс токсичности Класификация ВОЗ: III Упаковка 1,4 гр. Головні переваги препарату   Дальний захисний період (21-60 днів залежно від норми та способу застосування) Широкий спектр дії - зареєстрований в світі проти більш ніж 100 видів вразливостей Сама висока система за рахунок високої розчинення діючої речовини в рослині Безопасний для користувачів, ніж більшість інших інсектицидів Ефективний в боротьбі з грубими в'язнями   Совместимость   Можна застосовувати в бакових сумішах з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і з деякими гербіцидами. В кожному конкретному випадку слід перевірити пре...
;