Опис товару - Силушка 100 гр. для ставків - біопрепарат

Біопрепарат силушку 100 гр. (Для декоративних ставків і фонтанів) Біотех Актив
 
Біопрепарат "силушку"? спеціально створений для очищення води і підтримки чистоти декоративних ставків і фонтанів. Площа водойми до 100м ?. Знижує ризик цвітіння води, замулення, покращує колір і прозорість води. Дуже позитивно впливає на водних мешканців? риб, ракоподібних молюсків. Екологічно чистий продукт.
 
У ставках, басейнах і фонтанах, завдяки швидкому споживання розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин (ці речовини є їжею для розвитку і зростання мікроводоростей), в комплексі з достатньою аерацією сприяє самоочищенню водойм, а саме:
 
зменшує накопичення донних утворень і ризик розмноження патогенних мікроорганізмів;
запобігає неконтрольоване зростання рослин і водоростей, а також утворення сторонніх запахів. При розведенні риб в штучних водоймах дозволяє підтримувати здорову водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів і без підвищення БПК.
Спосіб застосування Найбільш ефективна дія препарату відбувається при температурах 20-45 С °, але при цьому діапазон роботи біопрепарату «силушку» становить від +3 С °? +50 Закриті водойми рибних господарств: Змішати з водою з водойми 1: 1? 1: 1,5 до освіти вологої маси з грудками, рівномірно розподілити по площі водойми. Подальше поширення препарату буде відбуватися природним шляхом (вітер, течія і тп).
 
Дозування? Перше використання: 1г на кожен м? поверхні водойми з глибиною до 3-х м. При сильному забрудненні водойми необхідно провести повторне внесення стартової дози (1 г на 1м?). Далі дотримуйтеся поточної (профілактичної дозування). Поточне / профілактична дозування: 0,5 г на кожен м? поверхні 2 рази в місяць. Вимагає? Поточне / профілактична дозування: 0,5 г на каждийм? поверхні 2 рази в місяць. Вимагає довгострокового застосування.
 
Приготування робочого розчину: змішати з водою з джерела 1:10 до утворення однорідної маси, дати настоятися 30-60 хв. Ретельно перемішати безпосередньо перед використанням. Можливий осад не впливає на активність препарату і на об'єкти, в яких він застосовується.
 
Дозування:? Перше використання: 3,5 мл робочого розчину на 1 м.куб (350 мл / 100 м.куб). При сильному забрудненні водойми необхідно провести повторне внесення стартової дози.
 
? Поточне / профілактична дозування: 1,5 мл на 1 м.куб (150 мл / 100 м.куб) 2 рази на місяць. В одній мірній ложці? 20 гр препарату (входить в комплект). Наприклад 1 столова ложка містить 15 гр препарату 1 чайна ложка приблизно 6-8 гр препарату. Рекомендуємо робочий розчин використовувати протягом 2-х тижнів.
 
ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ ТА Термін придатності: У заводській упаковці термін зберігання становить 3 роки. Дата виробництва вказана на пакеті. Температура від -30 ° С? + 35 ° С Якщо використаний не весь препарат, необхідно видалити повітря з пакету і закрити прищіпкою. При цьому зберігати при температурі + 10 ° С? +30 ° С, вологість не більше 70%. Можливо злежування препарату (не впливає на якість препарату). При відкритому зберіганні і попаданні вологи на препарат, він може ущільнитися і стати схожим на пластилін. В такому випадку, необхідно збільшити дозу застосування на 20% від паспортних даних.
 
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: 1. Після роботи - вимийте руки 2. Не вдихати пил. При попаданні всередину? викликати блювоту. При попаданні в очі - промити рясно водою 3. Не висипати вміст препарату безпосередньо в ставок, озеро, басейн. 4. Уважно прочитати інструкцію, дотримуватися всіх рекомендацій.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Силушка 100 гр. для ставків - біопрепарат

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.