Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Чистый лист

Відображати:
Палички ЧЛ добриво від шкідників - 20 шт
Добриво від шкідників в паличках ' Чистий аркуш' - добриво тривалої дії дає найкращий результат. 90 днів без турбот про підживлення квітів завдяки тривалому забезпечення рослини поживними речовинами. Исектецидная присипка ефективно захищає від таких шкідників як: трипси, білокрилки..
-+
20.00 грн На складі
0 0
Палички ЧЛ добриво для Петуній -30 шт.
Добриво для петуній і пеларгоній в паличках Добриво тривалої дії дає найкращий результат. Три місяці без турбот про підживлення квітів завдяки тривалому забезпечення рослини поживними речовинами. Повноцінний набір макро-і мікроелементів. Гармонійний ріст і розвиток ваших рослин.Спосіб застос..
 • Призначення: Для петуній
-+
20.00 грн На складі
0 0
Палички ЧЛ добриво Орхідея -30 шт.
Чистий Аркуш добриво в паличках для орхідей Добриво тривалої дії дає найкращий результат. Три місяці без турбот про підживлення квітів завдяки тривалому забезпечення рослини поживними речовинами. Повноцінний набір макро-і мікроелементів. Гармонійний  зростання&n..
 • Призначення: для орхідей
-+
20.00 грн На складі
0 0
Успіх хв. добриво для декоративно-листяних 310 мл Чистий Лист
Добриво «Успіх для декоративно-листяних рослин»- це спеціально підібране співвідношення елементів, що сприяє розвитку кореневої системи, потужному зростанню листової поверхні крони рослини. Добриво підвищує стійкість до захворювань, а також запобігає розвиток хлорозу. Містить всі н..
 • Призначення: Для декоративно-листяних рослин
-+
20.00 грн На складі
0 0
Успіх хв. добриво для квітучих 310 мл. Чистий Лист
Успіх добриво для квітучих (310 мл) - комплексна мінеральна підгодівля для всіх видів кімнатних рослин. Переваги:Містить всі необхідні макро та мікроелементи, в доступній для повноцінного живлення рослин формі.Відмінною рисою даного виду підживлення є підвищений вмі..
 • Призначення: Для квітучих рослин
-+
20.00 грн На складі
0 0
Успіх хв. добриво для орхідей 310 мл. Чистий Лист
Чистий Лист - Успіх добриво для орхідей (310 мл) - комплексна мінеральна підгодівля для всіх видів кімнатних рослин. Переваги: - Містить всі необхідні макро та мікроелементи, в доступній для повноцінного живлення рослин формі. - Відмінною рисою цього в..
 • Призначення: для орхідей
-+
20.00 грн На складі
0 0
Успіх хв. добриво для троянд 310 мл. Чистий Лист
Чистий Лист Успіх добриво для троянд - комплексна мінеральна підгодівля, що містить всі необхідні макро та мікроелементи, в доступній для повноцінного живлення рослин формі, стимулює розвиток кореневої системи троянд , пригнічує ріст патогенної мікрофлори. Підвищує стійкість до захворювань. Запоб..
 • Призначення: Для роз
-+
20.00 грн На складі
0 0
Успіх хв. добриво універсал 310 мл. Чистий Лист
Добриво Чистий Лист «Успіх» універсальне - містить всі необхідні макро - і мікроелементи, в доступній формі, для повноцінного харчування, стимулює розвиток кореневої системи рослин, що пригнічує ріст патогенної мікрофлори. Підвищує стійкість до захворювань. Запобігає розвиток хлорозу...
 • Призначення: Універсальне
-+
20.00 грн На складі
0 0
Чистий аркуш крістал 300 гр. для хвойника
Добриво кристалічне осіннє для хвойників Чистий Аркуш, упаковка 300 р. Добриво N2,6:P11:K36 комплекс мікроелементів фітогормони, вітаміни. Упаковки концентрату достатньо на 450 л води. Упаковки концентрату достатньо на 30 м2. Переваги:Оптимальний склад поживних елеме..
 • Призначення: Для хвойних
-+
38.00 грн На складі
0 0
Стимул NPK 310 мл. для квітучих
Добриво "Стимул" - комплексне, органоминеральное добриво, що містить макро і мікроелементи в легко усваяемих формах, гумусові речовини. Стимулює Цвітіння. Збалансований склад. Покращує опірність інфекціям і стресам. Забезпечує повноцінне харчування і розвиток рослин...
 • Призначення: Для квітучих рослин
-+
14.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Стимул NPK 310 мл. для фіалок
Добриво "Стимул" для фіалок - комплексне, органоминеральное добриво, що містить макро і мікроелементи в легко усваяемих формах, гумусові речовини. Стимулює Цвітіння. Збалансований склад. Покращує опірність інфекціям і стресам. Забезпечує повноцінне харчування і розви..
 • Призначення: Для фіалок
-+
14.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Чистий аркуш кристал 300 гр. для плодових і ягідних чагарників
Добриво Чистий аркуш кристал 300 гр. для плодових і ягідних чагарників Kvitofor Чистий аркуш кристалічна добриво для плодових і ягідних чагарників (300 гр) - високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах...
 • Призначення: Для плодово-ягідних
-+
22.50 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Чистый лист кристал 300 гр. для вьющихся растений
Чистий аркуш кристал 300 гр. для витких рослин Kvitofor - Вітамінний комплекс для прекрасного вигляду ваших рослин і стійкості до несприятливих умов! Добриво N17: P9,5: K17 + комплекс мікроелементів + ​​вітаміни B1, C, PP. Упаковки концентрату достатньо на 450 л води. ..
 • Призначення: Для витких рослин
-+
22.50 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Чистый лист

ТОВ «Чистий аркуш» володіє розвиненою організаційною структурою, що включає регіональний відділ, що спеціалізується на роботі з оптовими клієнтами, мережевий відділ - відповідає за ритейл, команду власних торгових представників і мерчендайзерів.