Опис товару - Чарльстон грей кавун 10 гр. насіння України - насіння кавуна

Чудовий цукровий сорт кавуна, що відрізняється таким цінним властивістю, як лежкоспособность протягом 2-2,5 місяців після знімання плода. Дуже великі циліндричні плоди. Прекрасний цукровий смак. Тривалий час зберігається.
 
Рослина з потужним зростанням, довгоплетиста. Листя велике, зелений, з опушенням, узкодольний, среднерассеченний. Плід видовжено-циліндричний, середня маса товарного плоду 14-15 кг. Кора світло-зелена з більш темною сіткою. М'якоть інтенсивно-червона, зерниста, ніжна, солодка.
 
Для отримання гарантованого врожаю в регіонах з помірним і прохолодним кліматом необхідно застосувати розсадний спосіб вирощування. Посів на розсаду проводять в горщики з поживною сумішшю діаметром 10 см. На час висадки розсади температура грунту в плівковій теплиці повинна прогрітися до 14-16 ° С, а рослини досягти віку 30-35 діб і мати 3-4 справжніх листків. Під час вегетації необхідні регулярні поливи, а так само 2-3 підживлення комплексним мінеральним добривом. Плодоношення однієї рослини необхідно обмежувати 1 -2 плодами, не плодоносить пагони видаляти.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Фасовка дрібна фасовка
Сорт / гібрид сорт
Терміни дозрівання среднеранній
Тип плода тип Чарльстон Грей
Вага плоду, кг 12-15
Колір м'якоті темно-червона
Плід: Форма подовжено-циліндр

Відгуки про Чарльстон грей кавун 10 гр. насіння України - насіння кавуна

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0