Опис товару - Ручна сівалка Роста СМК - 5

Сівалка СМК-5 є найпродуктивнішою серед моделей СМК від зростання і включає до свого складу відразу 5 бушкеров для насіння. З її допомогою ви можете засівати редис, морква і петрушку.
 
Принцип роботи ручної сівалки полягає в обертанні втулки в висівають апараті. Власне кажучи, саме ця втулка - основна перевага такої конструкції. З її допомогою ви можете сіяти абсолютно все дрібнонасінні культури. Для цього необхідно висвердлити отвори потрібного розміру. Як це зробити, можна прочитати в паспорті до сівалки.
 
Ручна сівалка СМК-5 - сівалка мелкосеменних культур двухрядная. На фотографіях добре проглядається конструкція апарату. Виробник спеціально встановив скидач насіння в бункері для більш точного і надійного висіву. У комплекті йде одна втулка, насаджена на вал. Одна втулка - для одного виду зерен. Додатково ви їх можете придбати у компанії Електромотор. Коштують вони всього 5 грн / од.
 
Якщо вам потрібна ручна сівалка СМК-5 телефонуйте в нашу компанію, менеджер Ольга проконсультує і допоможе вам зробити правильний вибір. На складі весь асортимент сівалок. Ви можете прийти в будь-який час і вибрати те що вас цікавить.
 
Технічні характеристики:
 
Висота - 120 мм
 
Довжина - 130 мм
 
Ширина - 80 мм
Ширина міжрядь регулюється на 6 см. Ще ви можете придбати додаткові секції СМЯ для збільшення рядності посіву. Ви можете увелчіть об'м бункера для насіння. Для цього є спеціальна кришка під пластикову пляшку. Якщо потрібен більш глибокий посів, використовуйте кронштейн.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Ручна сівалка Роста СМК - 5

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0