Опис товару - Сівалка СР (Слобожанка)

Кожен з нас любить салатик зі свіжих овочів, зелені і зараз досить модно мати ділянку землі під огірочки, помідорчики, морквину, цибулька зелененький, редиску, часничок молоденький. А які кавуни і дині можна виростити, солоденькі, медові. Так само є земельні ділянки для посіву соняшника, кукурудзи, гарбуза, буряка, капусти. Але що б отримати всі ці смаколики для початку потрібно обробити землю і посадити зернятко. Саме для посадки зернятка компанія "Наша справа" пропонує сівалку Слобожанка (сівалка точного висіву) - відмінний спосіб швидко, рівно, просіяти зерна, насіння різного калібру в землю. Сівалка Слобожанка-є сівалкою зернових не точного висіву. Якіснішу і дорожчу модель знайдете за цим посиланням.
 
Сівалка Слобожанка - ручна сівалка, однорядна призначена для посадки насіння овочів. На малюнку детально показано, з яких елементів вона складається. Отже, розглянемо технічний опис сівалки. Завдяки тому, що Слобожанка є сівалкою точного висіву, вона дає відмінний результат.
 
Несуча рама (9), з помсеялка Слобожанка - схемаощью якої закріплені спереду - опорно-приводний колесо (8); в середній частині - щітковий апарат який переміщує зерна, насіння (3) з бункером (5) для насіння, сошником для проробляє рядки-ямки (10) і окучник, після попадання зерна засинає його землею; в задній частині - колесо (13), а так само рукоятки (1), які за допомогою болтового з'єднання прикріплені до рами. У задній частині рами встановлений маркер. Сівалка зернова має висіваючий апарат, що представляє собою конструкцію, на якій змонтовані: бункер для насіння (5) з поворотним диском (2) в задній частині, леміш (10) з сім'япроводом, щітковий механізм (3) з приводом клапана (11) сошника, окучник. Висіваючий апарат отримує привід від опорно-приводного колеса за допомогою ланцюгової передачі (6). Під час руху сівалки обертається щітка (3) висівного апарату захоплює насіння і направляє їх в семяпровод через отвір в бункері (5) і в поворотному диску (2). Насіння затримуються на клапані (11) сошника, закріпленому на двуплечий важіль, взаємодіє з пальцевим диском, встановленим на валу висівного апарату з лівого боку сівалки. З певним інтервалом (2 або 4 гнізда на 1 метр в залежності від того як встановіть палацовий диск) насіння укладаються в борозну, виконувану сошником. Борозна закривається окучником, розташованим відразу за сошником і накочується заднім колесом. Маркер, встановлений на величину необхідного міжряддя, відзначає слід для подальшого проходу сошника. Ви можете спокійно регулювати відстань між рядами, глибину борозни, норму посіву насіння (зерен). Якщо Вам необхідний пунктирний посів, то сівалка овочева має клапан, який потрібно зафіксувати у відкритому положенні за допомогою упору. Для установки норми висіву насіння необхідно, в залежності від їх виду, зафіксувати в потрібному місці поворотний диск в задній частині бункера; Для установки кількості гнізд на метр рядка (2 або 4) необхідно встановити в потрібне положення пальцевого диска приводу клапана. Для установки пунктирного посіву клапан зафіксувати у відкритому положенні за допомогою упору.
 
                                                                                                                                               Сівалка СР (Слабожанка) - схема
 
Компанія «" Наша справа "» на сьогоднішній день є формальним представником багатьох заводів-виготовлювачів, їх число вже далеко переступило за десяток. Світогляд кожного офіційного представника заводу - виробника, це, перш за все задоволення попиту покупців і сприяння підвищенню іміджу торгової марки товару, що продається. Ми не торгуємо повітрям, весь товар у нас на складі. Ми не розміщуємо ліві фотографії товарів, і скопійовані опису. Кожен товар ми вивчаємо, аналізуємо, робимо фотографії, і свої думки викладаємо інтернеті. Далі ми представляємо фото галерею фотографії сівалки Слобожанки, щоб Ви могли детальніше її вивчити.
 
Сівалка зернова висіву (сівалка Слобожанка) має сітку, яка контролює розмір посадкового зерна (насіння). Норма висіву перевіряється прокатування сівалки по рівній горизонтальній поверхні зі знятим сошником. Для установки глибини ходу сошника необхідно на рівній горизонтальній площадці колесо для накочування обперти на підставку, що дорівнює рекомендованої глибині загортання насіння мінус 0,5 см і, утримуючи сівалку в такому положенні, відкрутити смушкову гайку кріплення сошника. Леміш відпустити до торкання з поверхнею і зафіксувати гайкою. Ширина міжряддя встановлюється переміщенням і фіксацією маркера на штанзі.
 
Компанія "Наша справа" - пропонує за дуже низькими цінами ручну сівалку Слобожанка. Поставки в будь-якій кількості по всій Україні. Купуйте, економте, отримуйте задоволення від Вашого городу


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Сівалка СР (Слобожанка)

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.