Насіння редьки

Зарубіжні і, зокрема, голландське насіння редьки використовуються як в приватному порядку, дачниками і городниками, так і в масштабах виробництва. Такий попит на цей посівний матеріал обумовлений ідеальною якістю і відповідністю стандартам, що дозволяє отримувати максимально об'ємний урожай. Серед найбільш популярних постачальників можна виділити компанії Sais, Nasko, Semo і Taki Seeds, які багато років спеціалізуються на селекційному виробництві.

Редька є представником трав'янистих холодостійких і скоростиглих рослин. Найпопулярніший і поширений її вид — редька посівна. Кожен сорт має особливості будови коренеплоду, різний смак і властивості. Цей овоч активно використовується в кулінарії і часто застосовується для лікувальних настоянок.

Популярні види редьки

Вирощування певного виду, вимагає застосування деяких правил, що дозволяють забезпечити хорошу врожайність. Якщо дотримуватися рекомендацій виробника, дачник отримає об'ємний врожай при мінімальних зусиллях.

Найбільш затребувані і популярні сорти:

  1. Редька чорна. Насіння чорної редьки сіють в кінці літа - початку осені. Зрілі плоди прибирають практично через місяць у технічному варіанті. Овоч покритий чорною шкіркою, м'якоть всередині білого кольору, має гіркоту і різкий смак з-за концентрації гірчичного масла.
  2. Дайкон. Підходить для відкритого і закритого грунту. Має приємний смак, хорошу врожайність і не вимагає особливої уваги при вирощуванні. Володіє подовженою формою, циліндричного вигляду.
  3. Редька олійна. Для редьки не страшні легкі заморозки. До грунту не пред'являє особливих вимог, так що насіння редьки олійної можна вирощувати на супіщаних, глинистих, суглинних грунтах. Коріння сидерата здатні поглинати глибоко під землю.

Посадка і догляд за редькою

Терміни посадки чорної редьки припадають на середину літа, а саме бажано садити, починаючи з 3 декади червня та до 3 декади липня. Для підживлення, при необхідності, використовується рідкий гній або перегній. Редьку і ріпу необхідно регулярно вручну очищати від бур'янів. Полив здійснюється кілька разів на тиждень. Якщо коренеплоди недоотримують вологу, вони будуть млявими і гіркими. На 1 квадратний метр грядки беруть від 10 до 12 літрів води. Редька відрізняється морозостійкістю. В кислий грунт у чистому вигляді не можна сіяти насіння, його треба вапнувати. В іншому випадку рослина буде боліти, а коренеплоди почнуть швидко псуватися. Також земля повинна бути вологою.

Редька буде добре рости, якщо до неї на ділянці вирощували боби, кукурудзу, помідори, огірки, кабачки і патисони.

Де придбати насіння редьки?

Інтернет-магазин «Наша справа» пропонує купити насіння редьки за найвигіднішими цінами. На сайті представлений широкий асортимент посівного матеріалу різного типу, у каталозі зібрані найпопулярніші і затребувані сорти редьки та інші насіння овочів. Замовити насіння недорого онлайн можна з будь-якої точки України, весь товар буде відправлений поштою. Купити професійні насіння в міцних упаковках буде легко і просто, завдяки економії часу і сил, оскільки клієнт може підібрати необхідні продукти в одному місці.

Це ідеальне рішення для тих, хто воліє використовувати тільки якісний посівний матеріал від провідних виробників.Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)