Передзвонити?
RuUa
Наявність
Виробник
Баннера в категоріях - насіння

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн
 

Баннера в категоріях - химія

Засоби захисту рослин та добрива

 

Відгуки та пропозиції

Написати відгук!

Ваше імя:


Ваш відгук:

Всього Вам доброго, приємних покупок і вдалого врожаю!

Насіння гарбуза
Топ найпопулярніших позицій - за вибором наших покупців

Насіння гарбуза

Товарів на сторінці:
Мускат Де Прованс 0,5 кг. гарбуз Clause
-+
1827.00 грн
На складі
22
Руж Віф Де Тамп 500 гр. гарбуз Clause
-+
1738.00 грн
Закінчується
22
Новинка 250 сем. гарбуз Наско
Новинка 250 сем. гарбуз НаскоУпаковка:
-+
63.00 грн
На складі
00
Руж ВІФ де ТАМП 500 гр.Тезье Проф. нас.
-+
1237.00 грн
Закінчується
00
Голіаш 100 гр. гарбуз Семо
-+
250.00 грн
Під заказ
00
Доставка товару 3 - 7 днів!
Матильда F1 500 сем. гарбуз Енза Заден
-+
710.00 грн
Під заказ
11
Доставка товару 3 - 7 днів!
Мускат де Прованс 100 гр. Коуел
-+
186.00 грн
Під заказ
00
Доставка товару 3 - 7 днів!
Насіння гарбуза

Гарбуз - один із лідерів серед овочів в Україні

Гарбуз займає п'яте місце в світі по відведеним посівними площами. Ця цінна баштанна культура відноситься до однорічним трав'янистих рослин і славиться своїми дієтичними властивостями, вважається джерелом вітамінів. У зв'язку з такою популярністю, сьогодні насіння гарбуза купити можна повсюдно, проте для отримання високого врожаю варто віддати перевагу спеціалізованій агрокомпанії, такій, як «Наша справа».
 
В Україні вирощування гарбуза в основному необхідно для експорту, однак з кожним роком людей вирішивших «куплю насіння гарбуза» стає все більше. Велика родючість, відмінні смакові характеристики, широка сфера використання (як в кулінарних, так і в лікувальних цілях), високий попит на саму м'якоть овоча і на насіння гарбуза, ціна на доступному рівні спонукають овочівників і сільськогосподарські підприємства відводити великі площі під цю культуру.

Особливості посадки гарбуза насіння

Основний спосіб, за допомогою якого культивується гарбуз - насіння. Сорти культури можуть різнитися за своїми вимогам, тому в деяких випадках доцільно початкове пророщування (більш докладно про це варто консультуватися у продавця або постачальника). Насіння замочують у воді (бл. 50  С) протягом декількох годин, потім «гартують» і вирощують в торфових стаканчиках.
 
Купити гарбузове насіння можна безпосередньо на сайті - це відібраний матеріал, що не вимагають додаткових трудовитрат перед висадкою.

Умови вирощування культури

Гарбуз відноситься до розряду теплолюбних і світлолюбних рослин. Віддає перевагу легким грунтам з низькою кислотністю, як наприклад Миколаївська, Херсонська, Одеська та Запоріжзька області. Залежно від того, який був придбаний гарбуз (насіння, сорти та гібриди) варто звернути увагу на попередні культури, остільки баштанна рослина досить вимогливо до показників грунту.
 
Всім тим, хто вирішує купити насіння гарбуза в Україні, наш агромагазин пропонує оптимальні умови доставки та співробітництва. На сайті для вас представлені тільки якісні та апробовані гарбузові насіння, ціна на які доступна будь-якому покупцеві.
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *