Насіння перцю
Може, не всім відомо, що перець (чилі або болгарська) – це лідер серед овочів і фруктів які багаті на різноманітні корисні речовини, а особливо вітамін С. Природа нам надала більше двох тисяч сортів цього чудового овочу, але самими популярними і ходовими видами вважаються гострий, солодкий і гіркий. Кожен з цих видів відрізняється, своєю унікальною формою, кольором і характерним смаком, який може порушувати рецептори, і нарощувати апетит. Цей овоч безперечно приємний і корисний, але щоб його таким виростити в першу чергу необхідно підібрати відмінної якості насіння червоного перцю або інших не менш чудових сортів і гібридів. 

Замовити насіння перцю потрібно тільки в інтернет-магазині «Наша справа»

Безперечно, зараз купити насіння перцю, можливо практично в будь-якому місці, але, що якщо випадково обраному місці виявиться погана продукція? Зрозуміти це ви зможете вже після збору врожаю. Тому, щоб вдало вибрати насіння перцю в Україні краще відразу заглянути в інтернет-магазин «Наша справа», який наповнений виключно самим якісним посівним матеріалом. Адже вдало підібрані насіння перцю – це гарантія багатого врожаю. 

Вибираємо насіння солодкого перцю

В даному розділі ви можете побачити достаток родючих насіння солодкого перцю. Він дуже популярний, так як особливо не примхливий, якщо вибрати продукт хорошого селекціонера, тобто гібрид, можна отримати неймовірно високу врожайність. Ми ж пропонуємо переглянути наступні варіанти насіння перцю, ціна яких порівняно невелика, при цьому у них досить хороші характеристики. Наприклад, якщо купити насіння перцю Айвенго від компанії Наско, на виході при правильній посадці і догляду, можна досить рано отримати красиві м'ясисті плоди. Цей варіант прекрасно підійде для бізнесу, так як його врожайність досягає 80 центнерів на 1 гектар.  
 
Також варто згадати насіння перцю Флавій від Глобал сидз, які готові подарувати вам прекрасну скоростиглість, а також неодноразове плодоношення. При цьому даний варіант не примхливий, тому підходить для вирощування як у закритому, так і відкритому грунті. Також у нас можна замовити насіння баклажана, ціна на які досить низька.
 
Замовити перець, насіння якого можливо доставити поштою  в Одеську, Харківську, Миколаївську, Донецьку, Запорізьку та інші області нашої країни в будь-який час доби. 


Показано з 1 по 36 із 170 (5 сторінок)

Теги: