Насіння цибулі

Насіння цибулі від інтернет-магазину «Наша справа»

Інтернет магазин «Наша справа» - все для овочівництва, пропонує Вам купити насіння однієї з найпопулярнішою овочевої культури України - лука. Найвищі властивості і якості експонованих насіння гарантовано нами і виробниками - кращими світовими насіннєвими і селекційними фірмами з асортиментом садивного матеріалу.  

Цибуля – значиться як одна з найдавніших овочевих культур. Близько 4000 років до н. е. він вже був визнаний і популярний в державах близько Середземномор'я, стародавньому Китаї та Ірані. На наші землі рослина з'явилася з берегів великого Дунаю на порозі 7 століття. Цього овочу приписували нечуване кількість богоугодних якостей, а саме – надання людині непомірних сил, енергії, мужність і відвагу. Це і стало першопричиною того, що плоди лука так часто вживалися у великій кількості в їжі воїнів. Люди вірили, що їдкий аромат рослини здатний відігнати від них усілякого роду хвороби. В нинішній час, науці все ж вдалося відкрити всі сереты цього незрівнянного овоча

В цибулине містяться різні масла ефірів, органічні кислоти, макро - і мікроелементи, які й захищають нас з Вами від простудних хвороб. Також вміщує в себе амінокислоти, вуглеводи, глюкозу, каротин, вітаміни групи В, велика кількість вітамінів С, РР, Е, флавоноїди і багато іншого.

Цибулька або 'цибуля' – досить корисний продукт, що надає їжі більш насичений смак та аромат, а нашому організму – міцне здоров'я.

Характеристика фірм - виробників насіння цибулі

   Асортимент насіння представлений наступними товаровиробниками: Клоз, Кітано Сідс, Коуел, Наско, Ларк Сідс, Сидера, а також Голландськими компаніями виробниками сортів та гібридів насіння - Бейо Заден, Рійк Цваан і Семенис. Серед продукції перерахованих вище компаній: кращі насіння цибулі ріпчастої, насіння озимого, червоного, білого лука, а також цибулі-порей і насіння цибулі на перо (на зелень).

Які сорти цибулі купують в інтернет магазині «Наша справа» для вирощування?

 Ми пропонуємо до продажу за вигідною вартості - величезний каталог насіння цибулі поштою різних сортів, доступних по всій території України. Аналізуючи інтереси наших клієнтів є можливість виділити кілька найбільш популярних позицій:

 • середньостиглий Ред лаки - Lark Seeds (США);
 • кримський солодкий, ранній сорт Гірей - Nasko (Україна);
 • насіння байа верде, стерлінг і пізній цибулю Эксибишен - Seminis, Bejo (Голландія) та багато інших.

Багаторічна співпраця з кращими компаніями – виробниками і колосальний досвід роботи в даній сфері дає нам право гарантувати високу якість представленої продукції і можливість диктувати демократичні, лояльні для Вас ціни.

Переваги замовлення в нашому інтернет магазині

Насіння цибулі купити в Україні з доставкою по всій її території вигідніше саме у нас, інтернет магазині «Наша справа» - каталог насіння овочів поштою докладніше, так як ми характеризуемся:

 • гнучкою системою знижок, неодноразовими акціями та спец пропозиціями для постійних замовників;
 • комфортними умовами доставки насіння поштою у будь-який куточок країни (Нова пошта, Ін-Тайм, Делівері та іншими транспортними компаніями);
 • якщо проаналізувати ціни на насіння цибулі в Україні та порівняти з нашою ціновою політикою, можна переконатися в лояльності нашої компанії до клієнтів;
 • зручний спосіб оплати (кожен клієнт вибирає максимально комфортний для нього спосіб оплати: готівка, банківський або післяплата);
 • замовити насіння цибулі в режимі онлайн - магазину «Наша справа» в роздріб і оптом - це просто.

Продаж насіння цибулі по всій Україні! Де нас знайти?

Якщо Ви житель міста Мелітополя  або Мелітопольського району та існує потреба придбати насіння цибулі, ми чекаємо Вас за наступними адресами:

 • р. Мелітополь, вул. А. Невського, 17 (район центрального ринку);
 • р. Мелітополь, ж/д ринок, вул. Чайковського, 44а;
 • с. Вознесенівка, вул. Кірова, 205/б.
 • с. Костянтинівка, вул. Фрунзе, 283;

   Специ нашої компанії, у разі потреби, нададуть Вам консультацію по питаннях підбору сортів, перед посадкової підготовки землі, догляду і поливу рослин.

                                                     Ми любимо Нашу справу і тому надаємо вашій увазі – кращий вибір!Показано з 1 по 36 із 138 (4 сторінок)

Теги: