Передзвонити?
RuUa
Баннера в категоріях - насіння

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн
 

Баннера в категоріях - химія

Засоби захисту рослин та добрива

 

Насіння савойської капусти

В даному розділі представлений асортимент насіння савойської капусти в професійній упаковці. Повний перелік в категорії - Насіння капусти.

Товарів на сторінці:
Меліса F1 2500 сем. капуста савойська Бейо
-+
146.00 грн
Закінчується
2 2
Вертю 100 гр капуста саввойская Коуел Сатимекс
-+
92.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 3 - 7 днів!
Вирос F1 2500 сем. капуста савойська Бейо
-+
1274.00 грн
Під замовлення
2 2
Доставка товару 3 - 7 днів!
Естрема F1 2500 сем. капуста савойська Рійк Цваан
-+
966.00 грн
Під замовлення
2 2
Доставка товару 3 - 7 днів!
Морама F1 2500 сем. капуста савойская Рийк Цваан
Морама F1 2500 сем. капуста савойская Рийк ЦваанУпаковка:
-+
667.00 грн
Під замовлення
1 1
Доставка товару 3 - 7 днів!

Савойська капуста - не самий популярний в нашій країні овоч, але по ряду якостей він перевершує інші види капусти. У ньому міститься багато поживних речовин, які особливо корисні для дітей і літніх людей.

Відмінні риси савойської капусти

Купити насіння капусти савойської можна в аграрному інтернет-магазині "Наша справа", підібравши відповідний сорт. Гофровані листя цього виду капусти легко відділяються від качана і підходять для приготування смачних страв.

Савойська капуста вважається дієтичним продуктом, який нормалізує травлення і речовинний обмін. В овочі багато калію, який корисний для кісткових тканин і серця. Купити насіння савойської капусти для подальшого вирощування ви можете прямо зараз в нашому інтернет-супермаркеті.

Підготовка до висаджування

Починати підготовку грунту до посадки і вирощування овочу слід з осені. Кислий грунт вимагає вапнування. Спочатку ділянку розпушують і вносять на кожен квадратний метр по 2 відра компосту з річковим піском, золою і суперфосфатом. Після цього грядки потрібно перекопати.

Особливо добре капуста савойська з насіння зростає в грунті, де раніше росла морква, картопля, огірки, зернові або бобові. Після буряка, хрестоцвітних або томатів висаджувати савойскую капусту фахівці не радять.

Як пересаджувати розсаду?

Вирощену з насіння розсаду слід пересаджувати в грунт після утворення п'яти листочків. Заглиблювати коріння занадто глибоко не можна - до першого листочка. У сонячну погоду перші 2-3 дні рослини краще притенить, а полив роблять по погоді, але хоча б 1 - 2 рази на тиждень. Періодично рихлить грунт навколо стебел.

На 20-й день рослини слід підгорнути, а ще через 10 днів повторіть процедуру. Додатково рекомендується підгодувати савойскую капусту, а чим це краще зробити ви можете дізнатися у менеджерів  "Наша справа".

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *