Передзвонити?
RuUa
Баннера в категоріях - насіння

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн
 

Баннера в категоріях - химія

Засоби захисту рослин та добрива

 

Насіння капусти кольрабі

В даному розділі представлений асортимент насіння капусти кольрабі в професійній упаковці. Повний перелік в категорії - Насіння капусти.

Товарів на сторінці:
Колібрі F1 2500 сем. капуста кольрабі Бейо
-+
1265.00 грн
Під замовлення
1 1
Доставка товару 3 - 7 днів!
Корист F1 2500 сем.капуста кольрабі Бейо
-+
1227.00 грн
Під замовлення
2 2
Доставка товару 3 - 7 днів!
Сніжана 2500 сем. капуста кольрабі Наско
Сніжана 2500 сем. капуста кольрабі НаскоУпаковка:
-+
135.00 грн
Під замовлення
3 3
Доставка товару 3 - 7 днів!
Фея 1000 сем. капуста кольрабі Наско
Фея 1000 сем. капуста кольрабі НаскоУпаковка:
-+
78.00 грн
Під замовлення
2 2
Доставка товару 3 - 7 днів!

Капуста кольрабі - це дворічна рослина, знайоме кожному професійному городники. У перший рік після посіву насіння капусти кольрабі на грядці з'являються короткі стебла, поступово розростаються і формують плід округлої форми.

Купити насіння кольрабі можна в аграрному магазині "Наша справа", підібравши відповідний гібрид. При правильному догляді насіння перетворяться в соковиті плоди. Залежно від сорту, плоди після дозрівання досягають маси до 1,5 кг.

Правила посадки кольрабі

У вирощуванні капусти кольрабі немає нічого складного, важливо строго дотримуватися лише кілька правил. Висівати насіння на розсаду слід в кінці березня або початку квітня, а після утворення чотирьох листків її пікірують і висаджують на грядки для подальшого дозрівання (це зазвичай відбувається в кінці квітня або початку травня).

Чи не висаджуйте розсаду занадто глибоко, щоб не сповільнити розвиток стеблеплода. Потрібно постаратися зробити так, щоб коріння розташовувалися біля поверхні грунту. Після висадки розсади грунт утрамбовують і добре поливають.

Як оглядати?

Капуста кольрабі має простий догляд. Головне регулярно рихлити ґрунт, щоб уникнути розтріскування. Поливають капусту потроху, так як перезволоження сповільнює темпи зростання кольрабі та погіршує її смак. Ідеальною вважається вологість грунту в межах 60-70 відсотків.

Перший полив потрібно зробити через тиждень після висадки розсади, а після дощів рихлите грунт для забезпечення доступу кисню до кореневої системи. Урожай збирають, коли стеблоплоди досягають діаметра 7-8 сантиметрів. Якщо упустити цей момент, капуста кольрабі зіпсується. Зазвичай перший врожаю отримують в червні, а останній приблизно в жовтні, але все залежить від сорту.

Купити насіння кольрабі за низькою ціною в нашому інтернет-магазині для Вас не складе особливих труднощів. Бажаємо Вам приємних покупок!

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *