Передзвонити?
RuUa
Баннера в категоріях - насіння

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн
 

Баннера в категоріях - химія

Засоби захисту рослин та добрива

 

Насіння брюссельської капусти

В даному розділі представлений асортимент насіння брюссельської капусти в професійній упаковці. Повний перелік в категорії - Насіння капусти.

Товарів на сторінці:
Діабло F1 2500 сем.капуста брюссельська Бейо
-+
2264.00 грн
Під замовлення
1 1
Доставка товару 3 - 7 днів!
Долорес 2500 сем. капуста брюссельська Марава Сідс
-+
280.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 3 - 7 днів!
Франклін F1 2500 сем. капуста брюссельська Бейо
-+
2264.00 грн
Під замовлення
1 1
Доставка товару 3 - 7 днів!

Брюссельська капуста: деякі моменти вирощування!

Брюссельська капуста - чудовий підвид капусти родом з Бельгії, який володіє чудовими унікальними властивостями і відмінним смаком. Щоб поласувати цим овочем, зовсім не обов'язково купувати вже готовий продукт, адже можна спробувати виростити рослину і самому.

В цьому питанні, ми вам допоможемо. Більш детально, Ви можете поспілкуватись з нашим менеджером, а далі пропонуємо до прочитання більш загальні та базові знання. І так, початок сезону вирощування брюссельської капусти – квітень. Посилаючись на Ваше місцезнаходження і кліматичні умови - готуємо грунт для посадки. Садити капусту потрібно на відстані 90 сантиметрів один від одного, так щоб їх нижні листя знаходилися над рівнем ґрунту.

Вже через тиждень після посадки на місцях загиблих рослин необхідно зробити ручну підсадку розсади з тією, що була залишена в резерві, з попереднім розпушуванням лунок і їх поливом.

Чому ж так цікава капуста брюссельська? Насамперед, необхідно відзначити що це – чудовий низькокалорійний гарнір до багатьох страв і причому володіє ефектним виглядом. Також з нього готують супи і різноманітні овочеві рагу.

Капуста «Брюссель»

Щоб брюссельська капуста надала багатий урожай, важливо знати деякі особливості її вирощування.

Брюссельська капуста любить багаті мінералами і органікою грунту, завчасні поливи і багато сонячного світла. Підгортати її не має сенсу, оскільки перші плоди у даного овоча з'являються біля основи стебла, а ось часті, стабільні підживлення будуть як не можна до речі. В цілому ж, догляд має багато спільних рис з іншими видами капусти, проте невеликі відмінності все ж є. Одна з яких – прищипування верхній частині стебла за 1-1,5 до збору перших плодів. Це значно прискорить дозрівання.

Найбільш популярні сорти насіння брюссельської капусти на ринку України:

  • Діабло F1 - ранній гібрид капусти брюссельської, качанчики гладкі і округлі, темно-зеленого кольору, пружні, щільні, легко прибираються вручну, гібрид морозостійкий. Відрізняється стійкістю до стресових умов, стрілкування і жаростійкістю.
  • Франклін F1 - можливо самий ранній гібрид брюссельської капусти, має високі показники врожайності. Не піддається розтріскуванню при транспортуванні.

Де придбати насіння брюссельської капусти?

У нас Ви можете купити насіння брюссельської капусти за доступними цінами і в дуже швидкі терміни. Нагадуємо Вам, що на все насіння овочів в нашому інтернет-магазині діє безкоштовна доставка при оформленні замовлення на сайті на визначену фіксовану суму. З деталями акції Ви можете ознайомитися в розділі доставка, в шапці сайту.

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *