Насіння газонної трави
Щоб створити гарний фон у своєму саду заміського будинку або на присадибній ділянці, необхідно посіяти газонну траву. Такий фон не тільки гармонійно зв'яже різні садові зони, але і захистить землю від пересихання. Крім того в наш час можна придбати суміші насіння для газону, який після зростання не потребуватиме постійному ретельному догляді. Крім цього така газонна трава, купити яку Ви можете в нашому інтернет-магазину, стійка до витоптування, поганих погодних умов і до частого скошування. Також вона буде зберігати насичений зелений колір до пізньої осені, а іноді і до перших морозів.
 

Які купити насіння газонної трави?

Кожен власник приватного будинку або заміського ділянки хоче зробити цю територію максимально красивою, щоб було приємно проводити тут час разом з сім'єю або друзями. Дуже красиво виглядає газонна трава, вирощена з насіння пряних рослин, але таке насіння є дорогими і не кожен може собі дозволити таку розкіш. Звичайно, в наш час в Запоріжжі, Миколаєві їх можна купити за низькою ціною, але якість такого посадкового матеріалу залишить бажати кращого і виростити повноцінний газон не вийде. Тому найкращим вибором буде покупка насіння і добрив для газону в перевіреному магазині, наприклад, в «Наша справа».

Де можна використовувати газонну траву?

Рослини, за допомогою яких створюється газон, мають різні якості, завдяки чому можна підібрати суміші трав, що підійдуть для створення зеленого трав'яного килима для спортивних полів, присадибних ділянок, клумб, для створення красивого фону в саду і т.д.
Наприклад, для заміського будинку, де люди проводять свої вихідні дні, а також свята, варто вибрати такий вид газонної трави, що не потребуватиме частого поливу і догляді.

Які бувають суміші трав для газону?

Залежно від особистих переваг можна підібрати різні види трав, які бувають стійкими до низьких температур і засух, а також багаторічними, що не багаторічними nf перехідними.
 
Для того щоб бути впевненим в тому, що виросте густий і красивий газон, доцільно вибирати суміші трав, адже один вид трави може не прижитися на цьому грунті або при даних погодних умовах, рівночасно коли інший - буде рости та розвиватися, надаючи чудесного виду присадибній ділянці.
  • Перевагами трав'яних сумішей є:
  • Висока продуктивність. Це означає, що для отримання густого зеленого килима потрібно невелика кількість посівного матеріалу;
  • Віддаючи перевагу травосумішах, Ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте густий газон, який не вимагатиме ретельного догляду, залишаючись зеленим до самої пізньої осені;
  • Насіння, що використовуються в сумішах, підібрані таким чином, що і період вегетації і висота збігаються;
  • Такі газони стійкі до посух, холоду і хвороб.

Де купити насіння для газонної трави в Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві та взагалі Україні?

Широкий асортимент різних насіння і травосумішей для газону представлений в нашому інтернет-магазині «Наша справа». Тут Ви знайдете кращі ціни в Україні, а наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати посівний матеріал саме для Вашого випадку, а також порадять добрива, які підійдуть для того чи іншого виду газонної трави.
 
Для того щоб придбати насіння в інтернет-магазині «Наша справа» Вам необхідно заповнити форму замовлення на нашому сайті або зв'язатися з нашими менеджерами по одному з вказаних номерів телефонів. Доставка купленого товару проведуть в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Купити травосуміш в магазині «Наша справа» прямо зараз і створіть у себе на присадибній ділянці гарний зелений килим.


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)