Насіння буряка: цукровий, столовий, кормовий

Насіння буряка для багатого врожаю

Головним чинником, що визначає, наскільки хорошим буде ваш урожай столового буряка, є вдалий вибір насіння. Так як від властивостей і якостей вибраного вами посівного матеріалу залежить термін сходження, дозрівання овоча, смакові та естетичні якості.

Тому, щоб правильно купити насіння буряків, в першу чергу варто розуміти, наскільки ви готові ризикувати, купуючи не перевірені варіанти посівного матеріалу. Якщо ризик – це не про вас, тоді вам варто звернутися в інтернет-магазин, який продає виключно перевірені насіння і впевнений в якості реалізованої продукції.

Ми маємо надійних постачальників і наші насіння зарубіжних і вітчизняних селекціонерів з високою схожістю, за якою стоїть планомірне вирощування, гарантований і рясний урожай.

Наші фахівці допоможуть вибрати і замовити підходять під ваші потреби сорти насіння їдальні і цукрових буряків для вирощування на ділянці або городі.

Які сорти краще придбати?

Буряк, як овочева культура, рясно споживається в Україні і тренд на її вирощування зростає з кожним роком. Коренеплод використовується в промислових цілях і в кулінарії. Як наслідок з'явилося багато сортів і гібридів даного овоча. Як же визначитися, які насіння буряків купити? Для цього необхідно розібратися в моментах, описаних далі.

Буряк має три підгрупи це їдальня, цукровий та кормовий. 

Відмінності сортів один від одного:

 1. кольором м'якоті і шкірки коренеплоду;
 2. стійкістю до хвороб і несприятливих кліматичних умов;
 3. формою коренеплоду;
 4. вмістом поживних речовин і цукрів;
 5. силою росту;
 6. поділяються на ранні, середньостиглі та пізні.

У випадку, якщо ви займаєтеся вирощуванням на продаж, особливу увагу слід звернути на останньому пункті. Наприклад, рання буряк висаджується в кінці квітня і в залежності від насіння, буде дозрівати близько 2-3 місяців. Для раннього врожаю, буряків висаджують восени, але треба пам'ятати, що грунт повинен бути прогрітий до 5 °С.

Пізньостиглі сорти висаджують в травні і червні. Плюсом даної продукції є - довге зберігання.

Рекомендуємо найбільш затребувані насіння буряків серед наших покупців (фермерів і дачників):

 • Водан F1 - вага коренеплодів 220-500 грам. Вегетаційний період 95-96 днів. Посадка за схемою 30х60 см і на глибину 2 див. Добре зберігається, його можна консервувати і вживати в їжу в свіжому вигляді. Зарекомендував себе як урожайний сорт.
 • Пабло F1 - насіння буряка столового з темно-червоним забарвленням і круглою формою. Термін дозрівання становить 105-108 днів. Гібрид не схильний до стрілкування та церкоспорозу. Маса коренеплоду 110-180 р.
 • Нобол - рекордсмен за кількістю врожаю. Норма висіву 500 000 на 1 га. Середня вага в межах 200-250 грам. Гладкі, однорідні за розміром, інтенсивного темно-бордового кольору коренеплоди.
 • Детройт F1 - термін дозрівання овоча – 90-100 днів. Вага коренеплодів до 250 р. Сорт підходить для вирощування на всій території України.
 • Ред Бул F1 - середньо-ранній високоврожайний столовий сорт буряка. Стійкий до церкоспорозу. Високі смакові якості.
 • Кестрел F1 - від сходів до збору врожаю - 90 днів. Вихід товарної продукції - 90 %. Йде як на ранню пучкову продукцію, так і для тривалого зберігання.

При покупці звертайте увагу на той факт, що посівний матеріал повинен мати схожість на рівні 70%, а аналітичну чистоту не менше 97% і параметр вологості на рівні - 13%.

Коли і як сіяти буряк?

Якщо виробником не передбачена підготовка насіння, що описана на упаковці, слід замочити і загартувати посівний матеріал.

Перед посівом удобрити мінеральними або органічними добривами. Висаджувати через кожні 10 см з міжряддями в 20 див. Сіють насіння буряка столового на глибині 10-12 см в добре прогрітій ґрунті не менш ніж до 7-10 градусів.

Після посіву і посадки необхідно присипати насіння землею шаром в 2-3 сантиметри. Найкраще буряк росте при температурі 14-19 °С. Температура для появи перших сходів 11 °С. Проводити підживлення протягом усього росту рослин і не забувати про проріджування рослин.

Необхідно знати і агротехнічні дані:

 • кількість насіння даної культури в 1 г - 45-72 штук;
 • норма висіву становить 8-10 кг або 500-600 тисяч насінин;
 • густота стояння рослини 300-400 тисяч на одному гектарі.

Насіння буряка в інтернет-магазині «Наша справа»

Інтернет-магазин «Наша справа» був створений в допомогу досвідченим і початкуючим фермерам, зокрема городникам. Витративши мінімум часу і сил ви можете купити насіння цукрових буряків за конкурентною ціною з доставкою рослин поштою по Україні.

Асортимент насіння коренеплоду було створено нашими аграными експертами з найпопулярніших сортів і гібридів.

В наявності врожайні сорти столового буряку від українських та імпортних виробників:

 • Bejo;
 • Clause;
 • Lark Seeds;
 • та інші фірми з продажем в роздріб і оптом.

Бажаємо Вам приємних покупок в нашому аграрному інтернет магазині і щедрого врожаю. Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!Показано з 1 по 36 із 85 (3 сторінок)

Теги: