Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Сімейний Сад

Відображати:
Турбо Престо 50% в.г. 500мл
Турбо Престо 50% в.г. 500мл
Інноваційний інсектицид для довготривалого захисту овочевих, зернових, баштанних культур, виноградників, плодових дерев, квітів, від широкого спектру шкідників. 1. Чи має яскраво виражене «нокаутує» дію - масова загибель шкідників починається вже через 30 хвилин. 2. ..
-+
490.00 грн На складі
0 0
Напалм 48%, в.р, 1л НУ Сімейний сад
Гербіцид Напалм Сімейний сад  Напалм - рекомендований для боротьби з однорічними, багаторічними, злаковими і дводольними бур'янами, включаючи такі злісні види, як пирій повзучий, березка польова, Свинорой, осот польовий і багато інших видів. Область застосу..
-+
210.00 грн На складі
0 0
Перун 500 мл. Cімейний Сад
Гербіцид Перун Сімейний СадПерун - селективний ґрунтовий гербіцид для захисту посівів моркви, соняшнику та гороху від однорічних дводольних та злакових бур'янів. При застосуванні препарату до сходів бур'янів, він поглащается як надземною частиною сорного рослини, так і його кореневою системо..
-+
220.00 грн На складі
0 0
Інсекто-акарицид Твікс 100 мл. сімейний Сад
Твікс, КЕ - інсектицид контактно-кишкової дії для захисту зернових культур, плодових культур і цукрових буряків откомплекса шкідливих комах. Препаративна форма: концентрат-емульгатор (КЕ)Діюча речовина: хлорпирифос 500 г / л, циперметрин 50 г / лВиди упаковки: 50 мл, 100 ..
-+
65.00 грн На складі
0 0
Альфа супер 500 мл.
Альфа супер 500 мл.
«Альфа-Супер» - Високоефективний інсектіцід контактно-кішкової Дії від широкого спектру шкідніків картоплі, капусти, буряка, гороху, зернових и плодових культур, квітів. Ефективний проти Колорадський жука, літоверткі, попеліці, пшеничного трипса, бурякової блішкі, цикадки, совки, Капустяни и ріпа..
-+
220.00 грн На складі
0 0
Газон Ліліпут 400 гр. Сімейний сад
Насіння газонних трав Ліліпут / Liliput - Декоративна травосмесь повільно зростаючих низькорослих трав. Утворює розкішне густе покриття, яке не потребує частих стрижок. Всі сорти трав в складі мають щільну дернину, яка заважає активному росту бур'янів. склад:15% (SPARTAN) кост..
-+
130.00 грн На складі
0 0
Монстр в.г. 50 г.
Монстр, 50г - досходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними широколистими та злаковими бур'янами на картоплі і томатах.Діюча речовина: метрибузин, 700 г / кгПрепаративна форма і обсяг: водорозчинні гранули; 200 мМетрибузин - основна речовина гербіциду - легко абсорбуєтьс..
-+
85.00 грн На складі
0 0
Шериф в.г. 25 г
Препарат «Шериф» діє за допомогою речовини трибенурон-метил на посівах зернових колосових. Вдається повноцінно захистити зернові від всіляких дводольних бур'янів за допомогою цього засобу. Помірно токсичний препарат післясходового застосування випускається у вигляді гранул. Щоб ним..
-+
70.00 грн На складі
0 0
Інсекто-акарицид Препарат 30-В 76% 0,9 л
Препарат 30 В, інсекто-акарицид призначений для захисту плодово-ягідних: яблуні, груші, вишні, сливи, агрусу, смородини, малини, цитрусових, декоративних рослин і винограду від шкідників: зимуючих стадій щитівок, ложнощитовок, білокрилок, листокруток, попелиць, червеца, медяниці, молі, бурого, че..
-+
65.00 грн На складі
1 1
Бастіон 250 мл
Бастіон 250 мл
Протруювач Бастіон  - Комбінований фунгіцидний протруйник насіння зернових колосових культур і сої. Діюча речовина:  діфеноконазол, 30 г/л ципроконазолу, 6,25 г/л Ципроконазолу - высокорастворимое речовина, завдяки чому Бастіон характеризуемс..
-+
145.00 грн На складі
0 0
Бетагард к. е. 100 мл.
Опис БЕТАГАРД, к. е. – системний післясходовий гербіцид для захисту від злісних бур'бур'янів посівів буряків. Діюча речовина: фенмедифам 91 г/л, десмедифам 71 г/л, етофумезат 112 г/л Основні переваги: -  Поєднує високу гербіцидну ефектив..
-+
90.00 грн На складі
0 0
Бомбардир 1 гр Сімейний сад
«Бомбардир Аква» - системний інсектицид контактно-кишкової дії, призначений для захисту посадок овочевих, плодових, баштанних, зернових культур, виноградників і квітів від комах-шкідників: колорадського жука, трипсів, попелиць, білокрилок, листокруток, щитівок та інші листогризучих і сисних к..
-+
5.00 грн На складі
0 0
Бомбардир Аква р. к. 20 мл
Системний інсектицид кишкової дії для довготривалого захисту овочевих, зернових, баштанних культур, виноградників, плодових дерев, квітів від сисних і листьегрызущих шкідників. Опис інсектициду Бомбардир Аква:Застосовується для знищення комах, таких як: колорадський жук, трипс..
-+
19.00 грн На складі
0 0
Вертекс р.к. 10 мл
Препарат Вертекс - комплексний регулятор росту з широким спектром впливу для обробки вегетуючих рослин і насіння. Розчинна концентрований препарат, все речовини які входять до складу даного препарату підсилюють дії один одного що в цілому гарантує багатофункціональність. Даний препарат виступає с..
-+
12.00 грн На складі
0 0
Газон Повільне зростання 400 гр. Сімейний сад
Декоративна травосмесь повільно зростаючих низькорослих трав, справжня знахідка для ділянок з неродючими грунтами. Унікальна травосмесь не вимагає ретельного догляду.  35% райграс багаторічний20% райграс багаторічний20% вівсяніця червона червона15% вівсяніц..
-+
130.00 грн На складі
0 0
Газон Повільне зростання 800 гр. Сімейний сад
Декоративна травосмесь повільно зростаючих низькорослих трав, справжня знахідка для ділянок з неродючими грунтами. Унікальна травосмесь не вимагає ретельного догляду.  35% райграс багаторічний20% райграс багаторічний20% вівсяніця червона червона15% вівсяніц..
-+
215.00 грн На складі
0 0
Газон Світлолюбний 400 гр. Сімейний сад
Газон Вассма "Світлолюбний". Високодекоративний, посухостійка суміш. Має стійкість до високих температур повітря. Відрізняється соковито-зеленим кольором травостою. Відповідає всім специфічним вимогам до створення газонних покриттів. Характеризується газо- і пиловідш..
-+
130.00 грн На складі
0 0
Газон Спортивний 400 гр. Сімейний сад
Декоративний, багаторічний газон для оформлення ділянок. Стійкий до механічних пошкоджень, засухостойкій. Травосуміші висівають з нормою 3 кг на 1 сотку. На легких піщаних і супіщаних грунтах норму висіву можна зменшити до 2,5 кг на 1 сотку, а на важких чорноземних і суглинних грун..
-+
130.00 грн На складі
0 0
Газон Стійкий до витоптування 800 гр. сімейний сад
Газон, призначений для активних видів відпочинку? це спортивний. Відмінність його від звичайного лугового або того ж партерного газону полягає в стійкості до серйозних механічних навантажень і витоптування. За такою галявині можна не тільки сміливо ходити, на ній можна розважати друзів і сім'ю іг..
-+
240.00 грн На складі
0 0
Дакфосал 9 гр. табл. від кротів та шкідників
На практиці часто виникають такі ситуації, коли необхідно позбутися від декількох видів шкідників. У таких випадках, зазвичай потрібно купити кілька препаратів, щоб перемогти не одного, а декількох ворогів, любителів поживитися запасами людини. З огляду на цю ситуацію, розробниками засобів бороть..
-+
25.00 грн На складі
1 1
Міральд 10 мл Сімейний Сад
Повністю знищує всі рухомі стадії розвитку кліщів (личинки, німфи, імаго), а також проявляє високу овеларвицидное дію (миттєва інтоксикація шкідника під час прогрызания оболонки яйця, обробленого препаратом). Вредителю не вдається вийти з яйця або загибель настає відразу після виходу, Максимальна..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Мачо 5 мл - прилипач Сімейний сад
Діюча речовина: етоксілати-ізодецилового спирт, 300 г / л Препаративна форма: Водний розчин Поверхнево-активна речовина (ПАР) Мачо розроблений для застосування з СУЛЬФОНІЛСЕЧОВИНИ гербіцидами. Покращує змочування надземних частин рослин і підсилює прил..
-+
5.00 грн На складі
0 0
Метакса 15 мл
Аналоги: Круізер Препарат для обробки посадкового матеріалу (насіння або бульб картоплі) перед посівом або висадкою в ґрунт. Призначений для захисту рослин від широкого спектру комах шкідників, як грунтових, так і післясходових. Завдяки своєму діючої р..
-+
35.00 грн На складі
0 0
Мостарт з.п. 1 г
Системний інсектицид контактно-кишкової дії, знищує шкідників саду і картоплі протягом доби. Препарат повністю безпечний для бджіл. Ацетаміприд впливає на нервову систему комах, призводить до їх загибелі від надмірного нервового збудження і паралічу. Залежно від виду комах препарат завдає токсичн..
-+
5.00 грн На складі
0 0
МуравНЕТ Сімейний сад
Інсектицид МуравНЕТ Сімейний сад Упаковка: 30 гр.  Інсектицидна приманка в гранульованої формі, готова для використання, призначена для боротьби з мурахами. Знищує всі види мурашок біля будинків (на терасах, тротуарах, доріжках). Препаративна форма і обсяг:..
-+
28.00 грн На складі
0 0
Муссон 4% к.е., 100 мл Сімейний Сад
Гербіцид Муссон 100 мл Сімейний СадВассма Рітейл Починає поглинатися листям і стеблами відразу після застосування, завдяки високій системності швидко переміщається до кореневої системи. Припиняє ділення клітин шляхом блокування ферменту ацетолактазсінтетази, що відповідає за б..
-+
60.00 грн На складі
1 1
Примус КЕ 500 мл
Купити гербіцид Примус варто однозначно - це прекрасний засіб, яке впорається з будь-якими бур'янами на Вашому городі або поле. Застосовувати даний засіб необхідно для зернових культур і кукурудзи, так як воно оптимально підходить для них. Перевага даного препарату полягає в тому, ..
-+
210.00 грн На складі
0 0
Сальто 30 мл Сімейний Сад
Высокорезультативный і оригінальний препарат для захисту і лікування різних овочевих культур, плодових, ягідних і хвойних рослин від найбільш поширених бактеріальних захворювань.Засіб впливає не тільки на контактному рівні, але і на системному. Захист в такому комплексі дозволяє як швидко по..
-+
22.00 грн На складі
0 0

Купити засоби захисту і добрива фірми Сімейний Сад в Україні

Компанія «Сімейний Сад» була створена в 2014 році для того, щоб передбачити потреби власників земельних ділянок і згуртувати сім'ї навколо власних пишних врожаїв.

Сайт наших партнерів - http://s-sad.com.ua/