Опис товару - Селеста F1 250 гр. редис Enza Zaden - насіння редиски

Редис «Селеста f1» є одним з кращих сортів, рекомендованих фахівцями для культивування з метою отримання надранньої продукції для споживання в свіжому вигляді або реалізації на ринку. Завдяки відмінним якісним характеристикам сорт отримав велику популярність не тільки в фермерських господарствах, а й дуже затребуваний в присадибній городництві.
Характеристика та опис редису гібридної форми «Селеста f1» від голландського виробника «Enza Zaden» припускають раннє отримання врожаю і високу швидкість росту овочевої культури. Збір врожаю проводиться через 24 дні після посіву.
 
Коренеплоди мають вирівняною округлої формою, відрізняються гладкою поверхнею, забарвленою в червоний колір. Середня маса коренеплоду при правильному догляді може досягати 28? 30 г. Гібрид «Селеста» має білу і дуже соковиту м'якоть, а також володіє відмінними смаковими якостями.
 
Овочева культура цього гібрида може вирощуватися в період з першої декади березня до середини листопада і не схильна до стрілкування і цветушности. З кожного квадратного метра середня врожайність становить приблизно 3,3? 3,5 кг коренеплодів. Гібрид придатний для вирощування у відкритому грунті і в якості тепличної культури. Легко пристосовується до грунтово-кліматичних умов в регіоні культивування.
 
Редис «Селеста f1» дуже добре здатний плодоносити при вирощуванні на ділянках, представлених легкими супіщаними пухкими ґрунтами з показниками кислотності на рівні 6,5? 6,8. Дуже важливо правильно здійснити передпосівні роботи, включаючи внесення основних комплексних добрив. Скоростигла овочева культура важко переносить засолені грунти і посуху або, навпаки, надмірне зволоження грунту на ділянці під посадку. Агротехніка передбачає використання воздухопроницаемой і родючого грунту на ділянках без затінення.
 
Не можна висаджувати редис після хрестоцвітих культур. Посівні заходи здійснюються, як правило, на початку квітня. Кращими для таких ранніх посівів є південні і південно-східні боку ділянки, де грунт здатна швидше відтавати, і рослинам буде достатньо сонячного світла. Оптимальний температурний режим для появи сходів становить 18? 19 ° С, тому в ранній весняний період рекомендується використовувати плівкове укриття грядок з редискою.
 
еред посівом насіння знезаражують в слабкому розчині марганцівки і замочують приблизно на два дні в зволоженою тканини. Підготовлені заздалегідь борозни слід добре полити водою. Стандартне відстань міжряддя повинно составлять15? 20 см, а відстань між рослинами в ряду не може бути менше 2,5? 4,5 см. Закладення насіння рекомендується здійснювати із заглибленням 1,5? 2,5 см. На більш важких грунтах глибина посіву повинна бути мінімальною. Відразу після посіву гряди рекомендується вкрити до появи сходів.
 
Для отримання максимально великого і соковитого редису гібридної форми «Селеста f1» необхідно проводити рясні і регулярні поливи. Однак важливо не допускати застою вологи на грядках, так як надлишок води часто викликає загнивання або розтріскування коренеплодів цієї овочевої культури. Поливи рекомендується проводити прогрітій на сонці водою.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Країна виробник Голандія
Фасовка велике фасування
Сорт / гібрид гібрид
Забарвлення коренеплоду червона
Сроки созрівання ранній
Форма округлий

Відгуки про Селеста F1 250 гр. редис Enza Zaden - насіння редиски

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

2 відгуків
0 відповідей
2 оцінок
100% 2 позитивних
9  
Корисність відгуків
3 голосів
100% 3 позитивних
3