Продукція компанії Сантехпласт

Купити товари фірми Сантехпласт в Україні

Компанія Santehplast є одним з найбільших вітчизняних виробників пластикової водозливної арматури і комплектуючих для систем зовнішнього водопостачання.
 
Сантехнічні сифони і компресійні фітинги торговельної марки santehplast - якісна і доступна продукція, що відповідає всім вимогам сучасного ринку.
 
Завдяки своїй надійності, універсальності і порівняно невисокою ціною, торгова марка Santehplast отримала визнання не тільки на території України, а також в країнах ближнього зарубіжжя, що зайвий раз підкреслює прагнення компанії до досконалості продукції, що випускається.
 
Підприємство Santehplast засноване на виробничих потужностях заводу, що має багаторічний досвід роботи в галузі виробництва пластмас. Після вдосконалення виробництва, орієнтованого на якість продукції, із застосуванням при цьому новітнього обладнання, використанням власних незалежних проектів інтелектуальної власності, з вдосконаленням першорядного значення якісної політики управління при виробництві продукції, підприємство отримало широке визнання і високу оцінку не тільки покупців своєї продукції, а й фахівців в області санітарно-технічного обладнання та пластмасового виробництва.
 
По мимо всього вище перерахованого, основною гордістю компанії є колектив однодумців працює над впровадженням, розвитком і вдосконаленням технологічних процесів спрямованих на підвищення якості продукції, що випускається торгової марки Santehplast.
 
Основними напрямками розвитку підприємства "Santehplast" є:
  • задоволення запитів споживачів - соизмеримость якості і ціни продукції;
  • підвищення та проектування комп'ютерної техніки і інтелектуального потенціалу підприємства;
  • налагодження та зміцнення довгострокових ділових відносин на взаємовигідних умовах.

Сайт наших партнерів - http://santehplast.com/Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)