Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Сантехпласт

Відображати:
Гумка заглушка отворів в трубі ПНД від стартерів СЛ-010.1 Сантехпласт
Гумка заглушка отворів в трубі ПНД від стартерів ?? Призначений для надійного приєднання крапельної трубки до магістральної труби крапельного зрошення. Технічні характеристики:фітінг-стартер зубчастий з ущільнювальною гумкою для крапельної трубки, Dn16х8 переваг..
-+
1.10 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Резинка для стартеров СЛ-010 Сантехпласт
Гумка для стартерів крапельний полив SL-010 виготовлена ​​українським виробником САНТЕХПЛАСТ. Товар високої якості зроблений з міцного, стійкого до впливу прямих сонячних променів поліетилену. Модель використовується для влаштування та ремонту стрічки крапельного поливу, окремих її..
-+
1.00 грн. На складі
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Стійка заглушка для туману SL-360-Z Сантехпласт
Стійка заглушка для туману SL-360-Z Сантехпласт за доступною ціною з доставкою поштою...
-+
15.35 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Стійка підставка для туману SL-250-Р Сантехпласт
SL-250-Р Стойка підставка для "ТУМАНА" за вигідною ціною в Україні...
-+
7.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Трійник 16-17-16 СЛ 021 Сантехпласт
Трійник крапельної трубки (SL-021) DN 16 * 17 * 16 виробник сантехплас Крапельний полив ? найефективніший метод поливу в світі, який надає повільний і рівномірний випуск води. Зазвичай втрачається дуже багато води через вітер, випаровування і занадто великої відстані розбри..
-+
2.50 грн. На складі
2 відгук(ів)
2 відгук(ів)
Трійник для крапельної стрічки СЛ 009 Сантехпласт
Используется с лентой капельного поливаТройник фиксирует капельные линии с трех сторон гайкой.Позволяет сделать разводку капельной линии любой конфигурации.Фитинг сделан из прочного УФ-стойкого ABS материала.Легко использовать при давлении от от 0 до 4,1 бар...
-+
4.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фітинг Стартер ЛФТ СЛ-002 (1 / 2L) Сантехпласт "
Використовується з стрічкою крапельного поливу - шланг LFT Фітинги зроблені з міцного УФ-стійкого ABS матеріалу. Легко використовувати при тиску від від 0 до 4,1 бар...
-+
6.15 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Цезар 1 л.
Купити Цезар легко і просто, для цього зробіть покупку в нашому магазині AGRAR і ми виконаємо доставку в будь-який доступний і зручний для вас спосіб, запропонований на нашому сайті. Ми вам пропонуємо цезар в такий фасування 12,5 мл, 100 мл, 1 л  Діюча речовина: 100 г/л бифент..
-+
1,110.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Заглушка для п / е труби Д16 мм СЛ 0,20 мм
Заглушка- використовується з багаторічною стрічкою Ф20 Штуцерні фітинги прості і надійні в застосуванні. Розроблено таким чином, щоб забезпечувати надійну роботу трубного фітинга навіть у важких умовах. Для забезпечення надійності фітинги виконані з ударостійкого і стійкого до УФ-в..
-+
1.40 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Сантехпласт в Україні

Компанія Santehplast є одним з найбільших вітчизняних виробників пластикової водозливної арматури і комплектуючих для систем зовнішнього водопостачання.
 
Сантехнічні сифони і компресійні фітинги торговельної марки santehplast - якісна і доступна продукція, що відповідає всім вимогам сучасного ринку.
 
Завдяки своїй надійності, універсальності і порівняно невисокою ціною, торгова марка Santehplast отримала визнання не тільки на території України, а також в країнах ближнього зарубіжжя, що зайвий раз підкреслює прагнення компанії до досконалості продукції, що випускається.
 
Підприємство Santehplast засноване на виробничих потужностях заводу, що має багаторічний досвід роботи в галузі виробництва пластмас. Після вдосконалення виробництва, орієнтованого на якість продукції, із застосуванням при цьому новітнього обладнання, використанням власних незалежних проектів інтелектуальної власності, з вдосконаленням першорядного значення якісної політики управління при виробництві продукції, підприємство отримало широке визнання і високу оцінку не тільки покупців своєї продукції, а й фахівців в області санітарно-технічного обладнання та пластмасового виробництва.
 
По мимо всього вище перерахованого, основною гордістю компанії є колектив однодумців працює над впровадженням, розвитком і вдосконаленням технологічних процесів спрямованих на підвищення якості продукції, що випускається торгової марки Santehplast.
 
Основними напрямками розвитку підприємства "Santehplast" є:
  • задоволення запитів споживачів - соизмеримость якості і ціни продукції;
  • підвищення та проектування комп'ютерної техніки і інтелектуального потенціалу підприємства;
  • налагодження та зміцнення довгострокових ділових відносин на взаємовигідних умовах.

Сайт наших партнерів - http://santehplast.com/