Зварювальні апарати - інвертори

Зварювальні апарати з доставкою поштою по Україні

Розібравшись в схемі дії кожної ділянки на платі, принцип роботи електрозварювального апарату інверторного типу зрозуміти не важко.
 
При включенні в мережу пристрій насамперед конвертує змінну напругу в постійне. Це можливо завдяки невеликим випрямлячів. Потім в дію вступає перетворювач, що підвищує коливання частот напруги, тим самим знову перетворюючи його в змінну, але з набагато більшою частотою. Надалі ток потрапляє в трансформаторну котушку, знижувальну його до необхідної величини. Перед виходом на клеми він ще раз проходить через випрямляч, утворюючи високу подачу струму.
 
Регулювання потужності та інші характеристики, що задаються користувачем перед початком робіт, враховуються спеціальним процесором, керуючим системою агрегату за допомогою контролерів.
 
Зварювальний інвертор MMA має кілька незаперечних переваг. Досить високий відсоток ККД, як правило, більше 80. Завдяки багатоступінчатому випрямляння струму зварювальний дуга не переривається. Використання транзисторів дозволяє забезпечити стабільну роботу інвертора, не дивлячись на перепади напруги на вході, ніж, в принципі, не можуть похвалитися інші апарати. До додаткових новин цих пристроїв можна віднести легкий підпал дуги і функцію антизалипания електрода.
 
Зварювальні інвертори, виходячи з їх характеристик, поділяються на такі типи:
  • побутові;
  • напівпрофесійні;
  • професійні.
Пристрої побутового класу мають невеликі розміри, і можуть вільно переноситися в руці, оскільки їх вага в середньому 4 кг. За потужністю вони досягають від 180 до 200 А. Цього цілком достатньо для виконання нескладних робіт на дому. Довжина кабелів електродотримача і затиску маси не перевищують 1,5 м. Додатково присутні датчики захисту від перегріву і інших перевантажень.
 
Напівпрофесійний тип інвертора має на увазі здатність до подачі струму в діапазоні до 250 А. Маса пристрою через застосування більш потужних компонентів може досягати 4,5 кг. Проте, якщо порівнювати з апаратами напівавтоматичного і трансформаторного типу, це набагато легше.
 
В інверторах професійного призначення присутній потужна подача струму з можливістю його точного регулювання. Як правило, вони здатні видавати струм на виході понад 280 А, що дозволяє стикувати товсті заготовки з ефективним зварюванням країв матеріалу. Ступінь захисту від перевантажень підвищеного класу допоможе вберегти апарат під час роботи. Збільшена довжина кабелів дає можливість проводити зварку на відстані від пристрою, не пошкоджуючи його.
 
Задумалися про покупку зварювального інвертора MMA? При виборі звертайте увагу на силу видається апаратом струму.
 
Важливим також буде тривалість робочого циклу під час робіт. Цей показник ефективний при тривалому процесі зварювання. Чим вище показник, тим довше можна варити до відключення інвертора для охолодження.
 
Сподіваємося, що дані поради допоможуть вибрати зварювальний апарат, який стане надійним помічником в роботі.


Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)