Свердла (по металу, по бетону)

 Свердла для дрилі від інтернет-магазину «Наша справа»

Електродриль - затребуваний в домашньому господарстві і на великому будівництві інструмент. Його використання дозволяє як в рази скоротити часові витрати, так і підвищити якість виконуваних робіт. Ручна дриль з'явилася задовго до винаходу і широкого впровадження електродвигунів. Тепер же інструменти з різною потужністю виробляють безліч операцій, пов'язаних з бурінням і свердлінням. Для забезпечення якості робіт необхідно підібрати комплектуючі, які будуть відповідати поставленим завданням.
 
Свердла для дрилі по металу мають характеристики, що дозволяють проводити операції з матеріалами підвищеної щільності. Це може бути як легована або нелегована сталь, так і металокераміка, залізо, чавун, алюміній та інші кольорові метали. Слід зазначити, що свердла для дрилі по металу відрізняються універсальністю. Їх можна використовувати і в роботі з більш м'якими матеріалами, чого не скажеш про матеріалах, призначених, наприклад, для дерева. При недотриманні цього правила буде зіпсовано не тільки свердло, але і є шанс безповоротно пошкодити саму дриль.
 
Свердло по бетону: оснащення, яка здолає той, хто самий неподатливий матеріал
Необхідність просвердлити бетонну або цегляну стіну виникає нерідко. Професійні будівельники та ремонтники в цьому випадку використовують перфоратор з відповідним буром. В арсеналі домашнього майстра цей досить дорогий інструмент присутній далеко не завжди. А от необхідність просвердлити отвір під дюбель виникає часто-густо. Зробити це можна і дрилем, якщо у вас є спеціальне свердло по бетону. Зусиль і часу доведеться витратити чимало, але результат буде досягнутий. І купити свердло по бетону краще заздалегідь - воно неодмінно стане в нагоді, але в найвідповідальніший момент не доведеться бігти в магазин.
 
Чим свердло по бетону відрізняється від інших
Бетон - один з найбільш неподатливих матеріалів. Для роботи з ним використовують оснастку знапаяними твердосплавними пластинами. Вона відрізняється підвищеною стійкістю до ударів і міцністю на вигин. Зовні свердло по бетону не відрізняється від звичайного, тому потрібно звертати увагу на маркування. Саме твердосплавний наконечник робить інструмент придатним для роботи з особливо міцними матеріалами.


Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)