Передзвонити?
RuUa
Наявність
Виробник
Тип
Баннера в категоріях - насіння

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн
 

Баннера в категоріях - химія

Засоби захисту рослин та добрива

 

Відгуки та пропозиції

Написати відгук!

Ваше імя:


Ваш відгук:

Всього Вам доброго, приємних покупок і вдалого врожаю!

Пили ланцюгові

Товарів на сторінці:
Електропила GES 18-35 потужність 1800 кВт 59764
-+
1272.30 грн
Закінчується
00
Пила електрична FES24-40, Потужність 2,4 кВт, довжина шини 40 см
-+
1900.00 грн
Закінчується
00
Пила електрична FES24-40В, Потужність 2,4 кВт, довжина шини 40 см
-+
1526.75 грн
Закінчується
00
Бензопила Foresta FA - 45S, 45 см, 1.7 кВт
-+
2519.95 грн
Під заказ
00
Доставка товару 3 - 7 днів!
Бензопила Foresta FA - 58S, 50 см, 2.5 кВт
-+
2270.05 грн
Під заказ
00
Доставка товару 3 - 7 днів!
Бензопила Powercraft CS4528n
-+
1399.05 грн
Під заказ
11
Доставка товару 3 - 7 днів!
Бензопила ланцюгова СВІТЯЗЬ БП-5000М PROFESSIONAL
-+
2020.95 грн
Під заказ
11
Доставка товару 3 - 7 днів!
Пила електрична Кентавр СП204
-+
1570.05 грн
Під заказ
11
Доставка товару 3 - 7 днів!
Пила електрична Кентавр СП244
-+
1849.95 грн
Під заказ
00
Доставка товару 3 - 7 днів!
Пили ланцюгові

Купити ланцюгові пили недорого

Ланцюгові пили використовуються на будмайданчику і в присадибному господарстві для розпилу деревини, пластику та інших матеріалів. Застосування цього інструменту значно полегшує фізичну працю в процесі заготівлі дров та обрізки дерев, підвищує зручність і швидкість проведення ремонтних і монтажних операцій.
 
Якщо ви вирішили купити ланцюгову пилу для побутових потреб, то вам цілком підійдуть легковагі моделі, робота яких обмежена за часом. В середньому - це 30-40 хвилин. Їх потужність також не відрізняється високими показниками, проте - це оптимальний варіант для догляду за присадибною ділянкою.
 
Якщо вам необхідно виконувати більш суттєві роботи і використанням інструменту без перерви довше, то краще зупинити свій вибір на напівпрофесійному типі приладу. Використовуються такі ланцюгові пили в Києві, як і інших містах України, на будівництві та валки дерев. Вони відрізняються від попередніх більш високою потужністю. Ціна таких ланцюгових бензопил, відповідно, теж більше, так як з їх допомогою можна виконати більшу кількість різнотипних робіт.
 
Найбільш габаритними і потужними вважаються професійні пилки. Саме ними користуються на лісозаготівельних виробництвах, так як безперервно працювати вони можуть до восьми годин поспіль. Варто відзначити, що ланцюгові пили, в залежності від моделі та призначення, можуть працювати як від електричної мережі, так і за рахунок бензину. Перший варіант більше підходить для домашнього використання, так як, на відміну від бензопил, не виділяє неприємних запахів. Другий же вважається більш потужним і користуватися такими пилками зручніше, наприклад, в лісі, де немає електричних розеток.
 
Крім класу і типу харчування, ланцюгові пили відрізняються ще по ряду параметрів. Так, різними можуть бути система захисту від «віддачі», довжина ріжучої шини, противібраційний система і інші показники. Що стосується антивібраційної системи, то вона може здійснюватися як за рахунок гумових амортизаторів, так і завдяки принципу двох мас. Другим варіантом, який вважається більш ефективним, як правило, оснащені більш сучасні моделі.
 
Зупинити вибір на конкретній моделі, вам допоможуть відгуки про ланцюгових пилах, залишені на сторінках нашого інтернет-магазину. Їх авторство належить таким же клієнтам «МОБІЛЛАК», як і ви самі. Крім того, на цьому сайті ви знайдете докладний опис і перелік технічних характеристик всіх представлених варіантів ланцюгових пилок.
 
Будь-яка ланцюгова пила в інтернет-магазині "Наша справа має цілком прийнятну ціну. Ви зможете оплатити покупку обраної моделі найбільш зручним для вас способом. Замовлення буде доставлений за вказаною адресою в найкоротші терміни. Ми цінуємо комфорт і час наших клієнтів.

Також розгляньте наш широкий асортимент насіння овочів та квітів з доставкою поштою по всій Україні!

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *