Передзвонити?
RuUa
Новини
Інструкція по застосуванню інсектицидів
 При використанні препарату в суміші з іншими варто перевірити їх сумісність. Найгірше він поєднується з препаратами, які мають в складі мідь або мають лужну реакцію. Проводити польову обробку рослин не дозволяється в разі спеки, відразу після дощу ... Детальніше→
 • 08 декабря 2017 13:14:36
  Як провести передпосівну підготовку насіння
   Сучасний ринок пропонує покупцеві велику кількість насіння найрізноманітніших культур і сортів. При покупці варто віддати перевагу фірмам, які не тільки гарантують чистосортною і якість насіння, а й виконують спеціальну їх обробку ... Детальніше→
  • 27 декабря 2017 08:53:03
   Гібрид огірка Гектор F1: опис і характеристики
   Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ... Детальніше→
   • 21 февраля 2019 08:31:39

    Виробники насіння овочів в Україні

    Фейсбук
     
     
    Текст в списке производителей

    В незалежності від того, чи є вирощування сільськогосподарських або городніх культур, дерев, чагарників, квітів або ж декоративних рослин вашим захопленням або бізнесом, якісне насіння овочів і добрива – це апріорі запорука успіху. І для того, щоб придбати посадковий матеріал, в якому ви будете впевнені, чи варто купувати насіння у перевірених, зарекомендували себе виробників.

    Виробники насіння – зарубіжні та вітчизняні

    Кожен постачальник насіння пропонує величезний асортимент сортів і гібридів різних культур, і, звичайно ж, гарантує висока якість садивного матеріалу, а саме:

    • відмінну схожість насіння;
    • высокоурожайность культур;
    • стійкість до хвороб.

    Серед кращих виробників насіння є як вітчизняні, так і зарубіжні постачальники, товари яких можна вигідно придбати на нашому сайті оптом або в роздріб.

    В каталозі інтернет-магазину насіння «Наша справа» представлені товари від французьких, японських, італійських, польських, американських і нідерландських виробників. Також є широкий асортимент товарів від вітчизняних постачальників посадкового матеріалу і добрив.

    Серед всесвітньо визнаних виробників, з якими ми співпрацюємо можна виділити:

    Всі вони мають репутацію надійного ділового партнера і гарантують гідне якість товару поряд з доступною вартістю.

    Каталог виробників насіння овочів від інтернет-магазину «Наша справа»

    Купити насіння від виробника можна, відвідавши каталог на нашому сайті. Для цього необхідно вибрати сорти або гібриди, оформити заявку і скористатися послугою доставки поштою. Продаж насіння та добрив здійснюється по всій території України.

    При виникненні питань, щодо вибору товару, оформлення замовлення або ж доставки, зв'яжіться з нашими менеджерами в телефонному режимі і отримаєте кваліфіковану допомогу від фахівців.


    Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
    Введіть Ваш e-mail *