Алфавітний покажчик:    0 - 9    A    B    C    D    E    F    G    H    I    J    K    L    M    N    P    R    S    T    U    V    Y    А    Б    Г    Д    Ж    З    И    К    Л    М    Н    П    Р    С    Т    У    Ф    Х    Ц    Ч    Э

0 - 9 A B C D E F G H I J K L M N P R S T U V Y А Б Г Д Ж З И К Л М Н П Р С Т У Ф Х Ц Ч Э

В незалежності від того, чи є вирощування сільськогосподарських або городніх культур, дерев, чагарників, квітів або ж декоративних рослин вашим захопленням або бізнесом, якісне насіння овочів і добрива – це апріорі запорука успіху. І для того, щоб придбати посадковий матеріал, в якому ви будете впевнені, чи варто купувати насіння у перевірених, зарекомендували себе виробників.

Виробники насіння – зарубіжні та вітчизняні

Кожен постачальник насіння пропонує величезний асортимент сортів і гібридів різних культур, і, звичайно ж, гарантує висока якість садивного матеріалу, а саме:

  • відмінну схожість насіння;
  • высокоурожайность культур;
  • стійкість до хвороб.

Серед кращих виробників насіння є як вітчизняні, так і зарубіжні постачальники, товари яких можна вигідно придбати на нашому сайті оптом або в роздріб.

В каталозі інтернет-магазину насіння «Наша справа» представлені товари від французьких, японських, італійських, польських, американських і нідерландських виробників. Також є широкий асортимент товарів від вітчизняних постачальників посадкового матеріалу і добрив.

Серед всесвітньо визнаних виробників, з якими ми співпрацюємо можна виділити:

Всі вони мають репутацію надійного ділового партнера і гарантують гідне якість товару поряд з доступною вартістю.

Каталог виробників насіння овочів від інтернет-магазину «Наша справа»

Купити насіння від виробника можна, відвідавши каталог на нашому сайті. Для цього необхідно вибрати сорти або гібриди, оформити заявку і скористатися послугою доставки поштою. Продаж насіння та добрив здійснюється по всій території України.

При виникненні питань, щодо вибору товару, оформлення замовлення або ж доставки, зв'яжіться з нашими менеджерами в телефонному режимі і отримаєте кваліфіковану допомогу від фахівців.