Опис товару - Бомбардир 1 гр Сімейний сад - інсектицид

«Бомбардир Аква» - системний інсектицид контактно-кишкової дії, призначений для захисту посадок овочевих, плодових, баштанних, зернових культур, виноградників і квітів від комах-шкідників: колорадського жука, трипсів, попелиць, білокрилок, листокруток, щитівок та інші листогризучих і сисних комах плодових; цибулевої мухи, тютюнового трипса, шкідливої ​​черепашки, жужелиці, злакових мух, горохової зернівки, довгоносиків, горохового комарика, динної мухи, клопів.
 
«Бомбардир Аква» діє на дорослих комах і личинок на всіх стадіях розвитку, ефективний при високих температурах і сонячному випромінюванні, коли інші інсектициди слабо дієві. Стримує чисельність комах-шкідників протягом тривалого періоду, в більшості випадків, достатньо одноразової обробки за сезон.
 
Водорозчинний концентрат.
 
Діюча речовина
 
Імідаклоприд 200 мл / л
 
Норми витрати препарату «Бомбардир Аква»
 
Для обробки 10 соток - 20 мл препарату розчинити в 50 л води.
 
Механізм дії
 
«Бомбардир Аква» проникає в усі частини рослини, через листя, стебла, коріння і викликає ураження нервової системи дорослих комах та їх личинок, викликаючи конвульсії і швидку загибель.
 
Рекомендації щодо застосування
 
«Бомбардир Аква» необхідно використовувати під час масового заселення комахами-шкідниками культур. Обприскування проводять в безвітряну погоду і будь-який зручний час, навіть опівдні, тому що препарат не фітотоксічен.
 
Приготований розчин використовують за один раз.
 
Безпека
 
При роботі з препаратом необхідно використовувати засоби індивідуального захисту, після завершення - змінити одяг і прийняти душ.
 
Через високу токсичність для бджіл не слід проводити обробку рослин в період цвітіння.
 
зберігання
 
«Бомбардир Аква» слід зберігати в нежитловому сухому приміщенні, при температурі від -10 ° С до + 35 ° С, два роки від дати виготовлення в непошкодженій заводській упаковці.
 
упаковка
 
Пластиковий флакон 20 мл

 Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Бомбардир 1 гр Сімейний сад - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.