Опис товару - Богатир перець солодкий 0,3 гр. Насіння України - насіння перцю

Цікаво, що різні виробники насіння пропонують до продажу різні перці, хоча назва у них однакове. Наприклад, у агрофірми "Седекія" перець Богатир має конусоподібну форму, середні розміри (вага 80 -130 г, довжина близько 11 см), і висота куща вказується 55 - 70 см, в той час, як у "Сибірських сортового насіння" цей сорт описується інакше: кубовидная форма плодів (вага і розмір у них середній) і компактний розмір куща (висота 30 - 40 см). У агрофірми "Аеліта" перці конусоподібної форми і відрізняються крупноплодностью (середня вага 150 - 180 г, довжина 15 - 18 см).
 
Спільними у всіх виробників є такі характеристики:
- Сорт середнього дозрівання, відноситься до стабільно-плодоносним.
- Плоди мають товщину м'якоті 0,6 - 0,8 см, аромат добре виражений, смакові якості високі.
- В стадії дозрівання перці зелені, при біологічної стиглості - насичено-червоні.
- Сорт відноситься до високоврожайних з високими товарними характеристиками плодів.
- Демонструється стійкість до вірусу тютюнової мозаїки, вертіциллезному в'янення, гнилі і коливань температури.
- Призначення сорту і вирощування - універсальні, тобто підходить для теплиць, відкритого грунту і може вживатися в будь-якому вигляді.
 
Виходить, що у випадку з цим сортом, орієнтуватися слід не на загальний опис, а на конкретні характеристики, які вказуються селекціонерами, тому що очевидно, що вони досить різні. Якщо є бажання вирощувати цей сорт, то можна порекомендувати вибирати агрофірму-виробника насіння з вашого географічного регіону проживання. В такому випадку можна очікувати, що насіння адаптовані під кліматичну зону і склад грунтів, а, отже, урожай буде відповідати описаним селекціонерами.
 
Перець богатир: вирощування і його особливості
 
перець богатир опис розсаду висівати насіння цього сорту селекціонери рекомендують в лютому, в цьому випадку вона буде готова для висаджування в землю в травні - червні. Вегетаційний період варіюється від 115 до 130 днів, а у деяких селекціонерів і до 160 днів. Швидше за все, перший період має відношення до досягнення плодами технічної стиглості, а другий - біологічної. Ця інформація підтверджується відгуками овочівників. Схожість насіння цього сорту висока, за умови непрострочену терміну придатності. Насіння сходять майже всі, але не дуже дружно.
 
Агротехніка вирощування не відрізняється чимось особливим від загальновідомої. При посіві в лютому рослинам однозначно не буде вистачати довжини світлового дня (для перцю він повинен бути 12 годин), тому розсаду потрібно додатково висвітлювати, використовуючи фітолампи. Обов'язково слід своєчасно вносити добрива, і при пікіруванні розсади перцю, а також при висаджуванні її на постійне місце обробляти кореневу систему спеціальними стимуляторами росту коренів, щоб рослини швидше укоренялися і росли. Після висаджування в теплицю або відкриті грядки догляд за рослинами теж традиційний: розпушування землі, прополка бур'янів і полив теплою водою.
 
Сорт Богатир стійкий до захворювань, але може піддаватися впливам комах, наприклад, попелиці. Також може страждати від зайвої сухості навколишнього повітря, особливо в теплицях. Тому не можна висаджувати перець на південній стороні ділянки, що не подбавши про захист від полуденного сонця, а також в теплицях, в яких немає можливості для провітрювання.
 
Рекомендована схема посадки: відстань між кущами має бути не менше 50 см, а між рядами не менше 25 см. Урожай можна очікувати в кінці липня - серпні.
 
Перець Богатир: відгуки городників
 
перець солодкий богатир ВідгукиВідгуки дачників, які вирощували цей сорт перцю, досить різні, що не дивно, знову ж через те, що різні фірми пропонують різні насіння. Найбільшою популярністю користуються насіння фірми "Аеліта" та "Гавриш", у яких "Богатир" позиціонується, як сорт з великими плодами. За умови правильної агротехніки і внесення всіх необхідних добрив для росту і розвитку рослин, перці виростають дійсно великі і відрізняються відмінним смаком і соковитістю. Кущі виростають досить високими, в тепличних умовах можуть бути до 90 см, отже, необхідно передбачати стрижні або опори для підв'язування. На кожному кущі зав'язується близько 15 перців, врожайність досягає до 2,5 кг з куща. Багато хто відзначає рівність форми перців.
 
Сорт Богатир далеко не новий, тому можна купувати насіння будь-якого виробника, орієнтуючись на опис на упаковці. Негативних відгуків або невдалого досвіду вирощування цього сорту немає, так що можна сміливо очікувати відмінний результат і хороший урожай.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Сорт / гібрид сорт
Смак солодкий
Фасовка дрібна фасовка
Колір (в біологічній стиглості) червоний
Форма конусоподібний
Сроки созрівання середньостиглий
Метод вирощування відкритий грунт • закритий грунт

Відгуки про Богатир перець солодкий 0,3 гр. Насіння України - насіння перцю

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0