Опис товару - Блокбастер 25 мл

Діюча речовина: бифентрин, 100 г / л Інсектицид, акарицид
 
Інсектицидно-акарицидні препарат нового покоління піретроїдів. Контактно, миттєво діє на комах-шкідників у всіх їх формах: яйця, личинки, гусениці, дорослі комахи.
 
Застосовується на технічних, плодових, декоративних культурах. Найвищий ефект від застосування препарату досягається при масовому ураженні культур. Проникає в кутикулу листя і зберігається на рослинах, захищаючи їх від повторного зараження до 14-20 днів.
Рекомендації по застосуванню: в період вегетації рослин, при появі комах-шкідників, необхідно провести обробку рослин робочим розчином препарату Блокбастер, СЕ. Максимальні норми витрати препарату застосовувати при високому рівні ураження рослин комахами-шкідниками. Обов'язковою вимогою є забезпечення рівномірного і достатнього обприскування надземної частини рослин робочим розчином. При обробці не допускати потрапляння робочого розчину препарату на швидко дозрівають ягоди та овочі. Приготування робочих розчинів і обприскування проводити безпосередньо перед обробкою при температурі від 15 º с до 25 ° С, швидкості вітру не більш 5 м / с, у вечірні або ранкові години.
 
Повторну обробку проводять через 10 - 20 днів. Термін останньої обробки до збирання врожаю - 30 днів, для декоративних рослин - без обмежень. Максимальна кратність обробок - 2. Вихід людей на оброблені препаратом ділянки для проведення ручних робіт дозволяється не раніше, ніж через 10 днів, для механічних робіт - 4 дні.
 
Заходи безпеки: Робочий розчин готувати на спеціальному майданчику, недоступному для сторонніх осіб, дітей та тварин, подалі від житлових приміщень, джерел питної води. Використовувати спецодяг і засоби індивідуального захисту. Пидчасроботы з препаратом не їсти, не пити, не курити. При приготуванні робочого розчину і обприскуванні стійте за напрямом вітру. Після закінчення робіт, зняти забруднений одяг, прийняти душ. При проливании препарату терміново засипати місце тирсою або іншими речовинами, які добре поглинають вологу. Змести в поліетиленовий пакет і знищити з іншими відходами. Не використовувати на квітучих рослинах і під час польоту бджіл!
 
Перша допомога: при потраплянні препарату на шкіру слід змити її струменем води з милому.При попаданні в очі необхідно терміново, ретельно і рясно промити їх водою або 2% розчином питної соди. При вдиханні препарату, терміново вивести потерпілого на свіже повітря. Забезпечити спокій і тепло. При потраплянні препарату в шлунок невідкладно дати випити потерпілому кілька склянок води або розчину марганцевокислого калію слабо-рожевого кольору, викликати блювоту. Після повного видалення препарату з організму потерпілому випити склянку води, в якій розведені 4 - 5 таблеток карболену або активованого вугілля (2 столові ложки), потім сольове проносне (20 г глауберової солі або сірчанокислої магнезії на 1/2 склянки води). Після надання першої допомоги потерпілого необхідно відправити до лікарні.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Блокбастер 25 мл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.