Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Новини
Гібридна форма огірка під назвою «Гектор f1» характеризується як ранньостиглий, з дружним формуванням урожаю, вирівняний зеленцов, високими смаковими якостями і стійкістю до ...  Детальніше→
  • 21 февраля 2019 08:31:39
Розпродаж простроченного посадкового матеріалу зі знижками до 25%. Поспішайте! Спеціально для Вас наш інтернет-магазин "Наша справа" робить знижку на посівний матеріал від популярних виробників ...  Детальніше→
  • 23 октября 2018 12:42:32
У нашому магазині Ви знайдете каталог насіння овочів на 2019 рік за доступними цінами від кращих світових фірм-виробників насіння овочів. Діє знижка на доставку насіння при замовленні останніх на суму от 2000 грн ...  Детальніше→
  • 10 октября 2018 13:22:38
Фейсбук
 
 

Продукція компанії Біозавод

Відображати:
Гумат Біо 1 л. - біопрепарат
Гумат Біо (концентрат) - органоминеральное добриво для рослин на основі екологічно чистого низинного торфу. Містить легкорозчинні калійні солі гумінових і фульвокислот і комплекс хелатних мікро- і макроелементів.   Призначений для: стимуляції росту і розвитку рослин; підвищен..
- +
65.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Стим Біо (Гаупсин) 1 л. - біопрепарат
Стим Біо (Гаупсин) - комплексний інсекто-фунгіцидний біопрепарат для рослин на основі бактерій Pseudomonas chlororaphis subsp. Aureofaciens, призначений для: захисту рослин від шкідників і хвороб; стимуляції росту і розвитку; поліпшення мінерального живлення рослин; підливання тер..
- +
85.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Гумат Біо 300 мл.
Гумат Біо (концентрат) - органомінеральне добриво для рослин на основі екологічно чистого низинного торфу. Містить легкорозчинні калієві солі гумінових і фульвокислот і комплекс хелатних мікро - і макроелементів.   Призначений для: стимуляції росту і розвитку рослин; підвищен..
  • Призначення: Універсальне
- +
35.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
КлейБіо 30 мл. біозавод
Біопрепарат Клей Біо 30 мл. (Прилипач) біозавод   Клей Біо - біологічний прилипач на основі мікробних полісахаридів. сприяє закріпленню пестицидів, регуляторів росту і біологічних препаратів до поверхні насіння і рослин. фіксує корисну для рослин мікрофлору; підвищує посу..
- +
9.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
КлейБио 300 мл.
Прилипачі для гербіцидів Клей Біо - це органічні препарати, що складаються з екзополісахаридів природного походження. Завдяки натуральному складу даний липкоген посилює благотворний вплив будь біопрепаратів, пестицидів, мінеральних і органічних добрив. Прилипач - результат інноваційної розробки І..
- +
40.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Прилипач КлейБіо 1 л.
Біопрепарат Клей Біо 1 л. (Прилипач) біозавод   Клей Біо - біологічний прилипач на основі мікробних полісахаридів. сприяє закріпленню пестицидів, регуляторів росту і біологічних препаратів до поверхні насіння і рослин. фіксує корисну для рослин мікрофлору; підвищує посухо..
- +
135.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Тріхостім Біо (Тріходермін) 1 л. - біопрепарат
Тріхостім Біо (Тріходермін) - біологічний фунгіцид комплексної дії, для позакореневого підживлення, обробки насіння і садивного матеріалу. Містить суперечки і міцелій гриба-антагоніста Trichoderma lignorum.   Призначений для: знищення грибкових і гнильних захворювань рослин; ..
- +
39.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
ТріхостімБіо (Тріходермін) 10 л. біозавод
Біопрепарат Тріхостім Біо (Тріходермін) 10 л. біозавод   Тріхостім Біо (Тріходермін) - біологічний фунгіцид комплексної дії, для позакореневого підживлення, обробки насіння і садивного матеріалу. Містить суперечки і міцелій гриба-антагоніста Trichoderma lignorum.  ..
- +
365.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
ТрихостимБио 300 мл.
ПРИЗНАЧЕННЯ Триходермін Біо - біологічний фунгіцид превентивного дії для боротьби з хворобами рослин, який, при застосуванні до насіння, розсади або іншого посівного матеріалу, а також ґрунту, ґрунтових сумішей, тепличних субстратів, розвивається на коренях рослин і забезпечує захист рослин в..
- +
30.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Фосфорин Біо 1 л. - біопрепарат
Високоефективний бактеріальний препарат на основі ґрунтових азотфіксуючих бактерій роду Azotobacter і фосфатмобілізуючих бактерій роду Bacillus.   властивості: фіксує азот атмосфери; мінералізуюча органічні фосфор-містять речовини; стимулює ріст і розвиток рослин; пок..
- +
35.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту і добрива фірми Біозавод в Україні

Компанія ТОВ «біозавод» - виробник органо-мінеральних добрив, біологічних засобів захисту рослин, деструкторів стерні, прилипачів, біодобрив та інших препаратів на основі живих бактерій. Ми вже 4 роки успішно доводимо свою плідність і перспективність на українському ринку.
 
ТОВ «біозавод» пропонує перевірені часом і багатьма фермерськими господарствами
  • біологічні препарати для захисту рослин: Стим Біо, Тріхостім Біо, Клей Біо, Аверкій Біо;
  • органічне добриво - Гумат Біо;
  • мінеральне добриво - КАС-Актив.
Більшість наших препаратів розроблені Інститутом мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного (м.Київ). Вони екологічно-безпечні для людей і навколишнього середовища (не токсичні!). І навіть більше: відновлюють мікрофлору грунту, покращують її складу, позитивно впливають на процеси гумусонакопленія, покращують агрофізичні властивості грунту, діючи як комплексне мінеральне добриво.
 
НАШІ ПРЕПАРАТИ - ЕФЕКТИВНІ І ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ КОМПЛЕКСНІ ДОБРИВА
Місія компанії полягає в тому, щоб зробити нові знання корисними для життя і здоров'я людини, виготовляти і продавати тільки корисні, екологічно безпечні продукти.
 
ТОВ «біозавод» постійно розширює лінійку препаратів для сучасного рослинництва, активно розвивається, обсяги продажів стабільно ростуть з кожним роком. На даний момент відкриті представництва в Одеській, Херсонській та Житомирській областях. Завдяки налагодженій роботі нашого колективу, число постійних клієнтів збільшується постійно.
 
Комплекс органічних добрив для рослин
 
Використання комплексних біологічних препаратів і біодобрив дозволяє зменшити хімічне навантаження на грунт, економить дорогі міндобрива, що призводить до відновлення родючості грунту, підвищення продуктивності та екологічної безпеки землеробства. Тому наші органічні біодобрива стають все більш популярними серед сільгоспвиробників України та країн Європи. Адже екологічно - це логічно!
 
Продовжуйте піклуватися про своє врожаї, про його якість і користь для споживача - телефонуйте нам, робіть замовлення на органічні добрива, біологічні добрива ЗЗР виробництва компанії ТОВ «біозавод», а про все інше ми подбаємо самі! Також завжди до Ваших послуг консультації кваліфікованих фахівців, лояльні ціни і своєчасна доставка!
 
Сайт наших партнерів  - http://biozavod.com/ru/
Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *