Опис товару - Біоглобін 50 мл - регулятор росту

Біоглобін - «білок життя»? є біостимулятором росту і підвищення врожайності рослин. Це водносолевой екстракт з плаценти людини або сільськогосподарських тварин після спеціальної хімічної обробки тканин. Основна відмінність в механізмі дії Біоглобіну полягає у високому биокаталитических ефекті, тобто в підвищенні швидкості всіх біохімічних реакцій, в тому числі фотосинтезу. Містить в своєму складі повний комплекс незамінних і замінних амінокислот, поліпептиди, аміноцукри, гексуронові кислоти і мікроелементи в збалансованому для живої природи складі.
 
Забезпечує підвищення врожайності (продуктивності) рослинництва практично всіх видів с / г культур в 1,5 - 2 раза.Одновременно при цьому підвищується стійкість рослин і плодів до шкідливих факторів навколишнього середовища (температура, інфекції, посуха і.т.д.).
 
Істотною перевагою Біоглобіну в порівнянні з іншими відомими препаратами для биостимуляции в рослинництві є те, що він забезпечує одержання екологічно чистої продукції.
 
Перед застосуванням Біоглобін необхідно розвести у воді в співвідношенні 1-2 чайних ложки (5 - 10 мл) на 10 л води (відро) або 5 - 10 крапель на 1 літр, або 2 - 3 краплі на склянку води (більш висока концентрація розчину більш ефективна).
 
Розчин необхідно використовувати відразу після приготування. Після замочування в розчині Біоглобіну насіння і бульб збільшується швидкість їх пробудження, підвищується відсоток схожості і скорочується час від посадки до появи сходів. Необхідно замочувати насіння і бульби в більш концентрованому розчині: 20 крапель на 1 склянку води (0,5% розчин) на час від 30 хвилин (картопля), до 24 годин (перець, морква, буряк, капуста).
 
Замість замочування можна застосовувати обприскування насіння і бульб. Під час вегетації рослини обприскують з розпилювача розчином Біоглобіну по листю під час будь-якої фази їх розвитку з розрахунку 10 літрів розчину на 1 сотку. Але для отримання високого врожаю найкраще обробляти рослини під час фази зав'язування плодів: картопля? перед цвітінням під час бутонізації; томати, огірки, баштанні культури - під час цвітіння; морква, буряк, капуста, плодово-ягідні? під час зав'язування плодів. Обприскування розчином Біоглобіну під час інших фаз розвитку рослин стимулює ті частини рослини, які в цій фазі розвиваються. Так обробка бульб картоплі під час пророщування стимулює зростання і розвиток паростків, перед посадкою - зростання і розвиток кореневої системи, по сходам - ​​зростання і розвиток бадилля, а під час бутонізації та в кінці цвітіння? зростання і розвиток бульб. Будь-яка додаткова обробка розчином Біоглобіну, в кінцевому рахунку, підвищує врожайність рослин.
 
Картопля: перед початком пророщування бульб, перед посадкою бульб, по сходам, під час бутонізації, в кінці цвітіння.
Томати, перець: при обробці насіння, по сходам, при пікіруванні розсади і висадці у відкритий грунт, під час (цвітіння) зав'язування плодів.
Огірки: при обробці насіння, протягом 3-4 справжніх листочків, під час цвітіння? під час початку плодоношення.
Буряк, морква: при обробці насіння, по сходам, по листю після останнього проріджування, під час росту коренеплодів.
Капуста: при обробці насіння, по сходам, при пікіруванні розсади і висадці у відкритий грунт, під час зав'язування головок, під час наростання маси головок.
Баштанні, гарбузове: при обробці насіння, по сходам, під час цвітіння, під час наростання маси плодів.
Плодово-ягідні:
 
по набухають нирках, при появі листя, в кінці цвітіння при зав'язуванні плодів, під час наростання маси плодів. З огляду на те, що при застосуванні розчину Біоглобіну посилено розвивається коренева система рослин, дуже ефективно його використання при розвитку і пікіруванні розсади: томатів, перцю, капусти, баштанних культур. Витрата розчину Біоглобіну на 1 сотку при обробці посівів по сходам буде в 5-10 разів менше, ніж зазвичай і становитиме 1-2 літри на 1 сотку. При приготуванні розчину Біоглобіну для обробки великих площ посівів потрібно від 0,5 до 1 літра препарату на 1 га (одноразово). Природно, чим вище агрофон (наявність в грунті органічних і мінеральних добрив), тим ефективніше застосування Біоглобіну. Невикористаний Біоглобін зберігати в темному прохолодному місці при температурі не вище 10 ° С. З огляду на те, що Біоглобін є не токсичною речовиною зі 100% натуральним складом, протипоказань для його застосування в рослинництві та овочівництві немає.
 
Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час в усі області та міста України.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Біоглобін 50 мл - регулятор росту

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.