Опис товару - Білозерка перець солодкий 3 г Насіння України - насіння перцю

Рослина штамбові, добреоблиствені, висотою 40-70 см. Урожайність-6-8 кг / кв.м. Дозрівання плодів дружне. Придатний для вирощування у відкритому і закритому грунті. Терміни дозрівання: середньостиглий. Технічна стиглість у відкритому грунті настає на 114 день після повних сходів.
 
Плід широкий, конусоподібної форми, з гладкою поверхнею, ребристі із загостреною вершиною. Маса 80-100 г. Товщина стінки 5-6 мм. Забарвлення в стадії технічної стиглості золотисто-біла, в біологічній-червона. Має приємний перцевий аромат. Стійкий до вершинної, мокрій і сухій гнилей плодів. Придатний для використання у свіжому вигляді і переробки. Володіє підвищеною лежкістю і транспортабельністю. Для сорту Білозерка характерна висока врожайність. Стійкість до хвороб, притаманна сорту Білозерка, підвищує гарантованість врожаю. Висока якість плодів дозволить Вам при необхідності перевозити їх на далекі відстані. Підвищена лежкість плодів забезпечить Вам можливість їх тривалого зберігання.
АГРОТЕХНІКА: Солодкий перець вирощують розсадним способом. Насіння на розсаду сіють в кінці лютого - початку березня. Вирощують як з пікіровкою, так і прямим посівом в горщики. Глибина посіву 0,5-0,8 см. Після посіву накривають плівкою. Оптимальна температура грунту для проростання насіння 25 градусів. Розсаду висаджують в кінці травня - початку червня. Рослини перцю вимогливі до вологості грунту. Для розвитку кореневої системи необхідні підгодівлі комплексним мінеральним добривом «овочеве» у міру дозрівання.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Смак солодкий
Фасовка дрібна фасовка
Колір (в біологічній стиглості) червоний
Форма конусоподібний
Сроки созрівання ранній
Метод вирощування відкритий грунт • закритий грунт

Відгуки про Білозерка перець солодкий 3 г Насіння України - насіння перцю

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
5  
Корисність відгуків
0 голосів
0