Опис товару - Белоплодний кабачок 3 гр Насіння України - насіння кабачка

Вирощується з 80-х років. Ранньостиглий (36-44 днів від сходів до початку дозрівання) сорт. Рослина кущова, одностеблові. Плід циліндричний, зі слабким стоком до плодоніжки, масою 0,6-0,9 кг. Поверхня плоду гладка, у плодоніжки слабкоребруваті, забарвлення в технічній стиглості біляста. М'якоть біла або світло-кремовий, середньої щільності. Смакові якості відмінні.
 
Стародавні індіанці племені Ірокез на протязі не одного тисячоліття харчувалися такими продуктами як гарбуз, кукурудза, квасоля і кабачки. Ці продукти вважалися основною їжею, для зручності, їх навіть вирощували на одних грядках - бобові культури повзли по стеблах кукурудзи, а в тіні рослин прекрасно почували себе кабачки. Крім того, кабачки заважають зростанню бур'яну, що сприяє збільшенню врожаю.
 
як посадити
Після появи перших проростків слід акуратно видаляти слабкі рослини. Вирощування відбувається або розсадним способом, або ж прямим висаджуванням прямо у відкритий грунт. Якщо посів на розсаду проводять в квітні, тоді висадка у відкритий грунт в травні-червні. Посів насіння безпосередньо в грунт варто проводити тільки тоді, коли вже все заморозки минули (хоча цей сорт і стійкий до низьких температур, але все ж краще не ризикувати), тобто орієнтовно в кінці травня - червні. Зерна висівають в ямки по 2-3 штуки. Оптимальна схема посадки 60 x 60 см.
вирощування
 
Плоди можуть дивуватися сірою гниллю, тому складаючи план догляду за рослиною, слід це врахувати. Основний догляд полягає в регулярному поливі (кабачки люблять вологу, але і при недостатній кількості рідини приносять непогані врожаї), розпушуванні, окучку і застосуванні різних добрив. Підживлення можна і не використовувати, проте це може збільшити якість і кількість вашого врожаю.
Збір врожаю (цвітіння)
Збір врожаю проводять регулярно, з інтервалом 2-3 дня, не даючи плодам перезреть, оскільки переспілі овочі втрачають не тільки свій зовнішній вигляд, але і смакові якості. При гарному догляді і дотриманні всіх правил з одного квадратного метра можна отримати 12-14 кг плодів.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Сорт / гібрид сорт
Фасовка дрібна фасовка
Різновид кабачкових кабачки
Терміни дозрівання ранній
Колір плоду світло-зелений
Форма циліндричний

Відгуки про Белоплодний кабачок 3 гр Насіння України - насіння кабачка

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0