Продукція компанії Protect Garden (Bayer)

Купити товари фірми Protect Garden (Bayer)

Зростаюче і старіюче населення світу вимагає достатнього постачання продовольства, також поліпшення якості надання медичної допомоги. Наші науково-дослідні роботи спрямовані на поліпшення якості життя людей шляхом попередження, полегшення і лікування захворювань.
 
У той же час, ми робимо важливий внесок в надійне забезпечення високої якості продуктів харчування, кормів та рослинної сировини. Наше розуміння біохімічних процесів в живих організмах допомагає нам вирішувати ці нагальні проблеми.
 
Наша мета полягає в тому, щоб досягти і утримувати лідерські позиції на наших ринках. Таким чином, ми створюємо цінність для наших клієнтів, акціонерів і співробітників і в той же час зміцнюємо прибутковість компанії. З цією метою наша стратегія спрямована на вирішення найбільш серйозних викликів, що стоять перед людством.
 
Дотримуючись принципів стійкого розвитку і, приймаючи роль соціально-відповідальної і етичної компанії, яка цінує інтереси зацікавлених сторін, ми приносимо користь суспільству. Співробітники, у яких є дух новаторства, мають багато можливостей для розвитку в компанії Bayer. Наші цінності відіграють важливу роль в нашій повсякденній роботі і допомагають нам впроваджувати нашу місію в життя.
 
 
Корпоративна культура — важлива складова успіху компанії. В основі цієї культури лежать наступні цінності: лідерство, чесність, гнучкість і ефективність (leadership, integrity, flexibility, efficiency — LIFE).
 
Наші цінності поширюються на всіх співробітників компанії і міцно інтегровані в систему оцінювання працівників. Наша корпоративна культура створює спільні цілі для всіх співробітників в межах різних країн, ієрархій і культурних відмінностей.
 
Такий підхід дозволяє нам якісно реалізовувати нашу місію: «Bayer: Science For A Better Life».
 


Показано з 1 по 36 із 44 (2 сторінок)