Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Protect Garden (Bayer)

Відображати:
Превікур енерджи 840 SL 1 л. Байєр
Препарат системної дії з ефектом стимуляції росту рослин. Застосовується проти пероноспорозу та кореневих гнилей на огірках та на томатах - проти кореневих гнилей. переваги Два системних діючих речовини з різним механізмом дії посилюють фунгіцидний ефект у порівнянні..
-+
1065.00 грн На складі
0 0
Прованто Отек (Протеус) 500 мл. Bayer Garden
Системно-контактний комбінований інсектицид широкого спектру діїПротеус - це новий системно-контактний комбінований інсектицид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії. Протеус має унікальну препаративну форму - олійну дисперсію, яка характеризується ідеальним утриманням пр..
-+
800.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Блу Бордо 50 г.
Блу Бордо, ВГ - добре відомий і ефективний фунгіцид контактної дії проти широкого спектру збудників хвороб, зокрема проти найбільш економічно небезпечних: на яблуні - проти парші, бактеріального опіку, плямистості листя, бактеріального раку або гнилі кори і звичайного раку (нектріі) на винограді ..
-+
40.00 грн На складі
0 0
Вернал (Каліпсо) 480 SC 100 мл. Bayer Garden
Системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дозволяє контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл, що дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння. переваги Н..
-+
380.00 грн Закінчується
0 0
Магнікур Буст (Альєтт) 10 грам Bayer Garden
Системний фунгіцид для захисту огірків від пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси). Альєтт швидко проникає всередину рослини і пересувається з висхідним і низхідним рухом. Пригнічує проростання грибкових спор і блокує подальше розповсюдження хвороби. Препарат також підсилює захисні властиво..
-+
20.00 грн На складі
1 1
Інфініто 61 SC 68,7% к.с. 60 мл Bayer Garden
Інновативний фунгіцид з повним системною дією для захисту картоплі та овочевих культур від хвороб. Препарат діє як профілактично, так і при ураженні хворобами, зберігаючи свою ефективність протягом тривалого часу. переваги Надійний захист від різних типів і форм фіто..
-+
77.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Еместо Квантум FS 60 мл. Bayer Garden
Інсектицид Еместо Квантум FS 60 мл. Bayer Garden Еместо® Квантум - новий інноваційний протруйник інсектицидно-фунгіцидної дії для захисту картоплі від шкідників і хвороб. Еместо® Квантум перегортає стару сторінку у використанні протруйників для захисту картоплі і є п..
-+
140.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Енвідор 60 мл. Bayer Garden
Акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових і овочевих культур від рослінноідніх павутинних кліщів. Переваги від рослінноідніх павутинних кліщів. Висока ефективність на плодових і овочевих культурах від рослінноідніх павутинних..
-+
210.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Луна Сеншейшн 500 SC к.с. 5 мл
Діюча речовина: Флуопірам, 250 г / л, трифлоксістробін, 250 г / лНовий системно-трансламінарну фунгіцид для боротьби з хворобами плодових і ягідних культур. Відзначається широким спектром дії на патогени як зерняткових, так і кісточкових культур. Це ще один фунгіцид з інноваційної родини Лун..
-+
32.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Прованто Профі (Децис) 25 WG 1 грамм Bayer Garden
Контактно-кишковий інсектицид широкого спектру дії з групи синтетичних піретроїдів, який застосовується в багатьох сільськогосподарських культурах. Завдяки особливому складу діючої речовини є найбільш ефективним у боротьбі з шкідниками та безпечними для людей. Преимущества&nbs..
-+
12.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Тельдор 50% в.г. 8 г Bayer Garden
Тельдор ® - новий малотоксичний. системний фунгіцид для боротьби з сірою гниллю та іншими хворобами на плодово-ягідних культурах і виноградниках. Тельдор ® також забезпечує захист плодів під час зберігання і зберігає їх якість при транспортуванні. Після того як Тельдор ® потрапляє на поверхню рос..
-+
26.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Альєтт 1 кг Bayer Garden
Системний фунгіцид для захисту огірків від пероноспорозу (несправжньої борошнистої роси). Альєтт швидко проникає всередину рослини і пересувається з висхідним і низхідним рухом. Пригнічує проростання грибкових спор і блокує подальше розповсюдження хвороби. Препарат також підсилює захисні властиво..
-+
660.00 грн Закінчується
0 0
Дерозал 5 л
Дерозал - універсальний листовий фунгіцид та протруйник для застосування на зернових культурах, соняшнику та цукрових буряках. Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л препаративна Форма: концентрат суспензії. Норма витрати робочої рідини: 200-400 л/га (дрібнокрапельне обприскування для внесення поль..
-+
2800.00 грн Закінчується
0 0
Коннект 112,5 SC 50 мл. Bayer Garden
Інновативний інсектицид контактно-системної дії для захисту картоплі та овочів від колорадського жука та інших шкідників. Коннект® позбавляє необхідності готувати бакову суміш, оскільки містить водночас контактний і системний компоненти. Тому крім надійного ефекту, викликає у комах швидку загибел..
-+
72.00 грн Закінчується
1 1
Магникур Гард 50 в. р. 8 мл
Фунгіцид Магникур  Гард Відмінна дія проти сірої гнилі і супутніх патогенів Новий механізм дії препарату, що дозволяє застосовувати його коли інші препарати мають резистентність (звикання)  Стійкий до змивання дощем Діюча речов..
-+
33.00 грн На складі
0 0
Магникур Енерджі 840 в. р. (Превікур Енерджі) 500 мл
Виробник: Protect GardenДіюча речовина: пропамокарб гідрохлорид 530 г/л, фосетил алюмінію 310 г/л.Препаративна Форма: водорозчинний концентрат.Упаковка: 10, 60, 500 мл, 1л.Шкідливий об'єкт: пероноспороз, кореневі гнилі. ПРИЗНАЧЕННЯ Препарат систем..
-+
735.00 грн На складі
0 0
Магникур Нео 450 к. с. (Консенто) 100 мл
Виробник: Protect GardenДіюча речовина: фенамидон з класу імідазолінонів з мезостемним механізмом дії та пропамокарб-гідрохлорид з класу карбаматів з системним механізмом дії. ПРИЗНАЧЕННЯ Новий комбінований фунгіцид системно-проникаючої дії для захисту томатів і..
-+
170.00 грн Закінчується
0 0
Системно-трансламінарний фунгіцид нового покоління, застосовується в боротьбі з хворобами плодових і ягідних культур. Флуопірам, що входить до складу препарату блокує митохондриальное дихання клітин патогенів (комплекс I), а трифлоксістробін – блокує дихання клітин патоген (комплекс II)...
-+
28.00 грн На складі
0 0
Магникур стар ( Флінт Стар ) 520 SC 5 мл
Захворювання рослин:Борошниста роса ( мільдью, оїдіум)Моніліоз ( плодова гниль, опік монолиозный)ПаршаІржаДіючу речовину Трифлоксістробін, 120 г / л, Периметанил 400 г / л Інтервал між обробками - 10-14 днівФунгіцид мезостемного і системної дії ..
-+
30.00 грн На складі
0 0
Магникур Фіно (інфініто) 61 SC 687.5 к. с. 500 мл
Високоефективний фунгіцид, застосовується для лікування і профілактики від фітофторозу та несправжньої борошнистої роси, на картоплі, огірках і капусті. Препарат проникає у вегетативні частини рослин, порушує структуру патогенних спір, а декілька діючих речовин виключають виникнення резистентност..
  • Призначення: Універсальне
-+
585.00 грн Закінчується
0 0
Магникур Фіно (Інфініто) 61 SC 687.5 к. с. 60 мл
Високоефективний фунгіцид, застосовується для лікування і профілактики від фітофторозу та несправжньої борошнистої роси, на картоплі, огірках і капусті. Препарат проникає у вегетативні частини рослин, порушує структуру патогенних спір, а декілька діючих речовин виключають виникнення резистентност..
-+
95.00 грн На складі
0 0
Пантера 250 мл
Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами на посівах овочевих, кормових і технічних культур.КультураЦукрові буряки, Соняшник, Картопля, Льон-довгунець, Столовий буряк,Кормовий буряк,Соя, Цибуля,  Льон олійний, Морква, ..
-+
240.00 грн На складі
0 0
Пермаклин Ліквід ( Зенкор) 600 к. с. 20 мл
Пермаклин Ліквід (Зенкор Ліквід) 600 SC - досходовий гербіцид, який надає системну дію через коріння і листову поверхню. Діюча речовина: метрибузин 600 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Спектр дії: щириця, лобода, ромашка, гірчак, портулак г..
-+
60.00 грн На складі
0 0
Прованто Вернал (Каліпсо) 2 мл
Прованто Вернал (Каліпсо) — високоефективний системний інсектицид контактно-кишкової дії. Застосовується для захисту овочевих і плодово-ягідних культур від широкого спектру комах-шкідників. Діюча речовина — тіаклоприд. Переваги інсектициду Прованто Вернал: малот..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Прованто Дуплет (Коннект) 112,5 к.с. 10 мл.
Інсектициди Прованто Дуплет (КОННЕКТ) 112,5 SС К.С. BAYER GARDEN Інновативний інсектицид контактно-системної дії з двома високоефективними діючими речовинами для захисту картоплі та овочів від колорадського жука та інших шкідників. Діюча речовина: 100 г / л..
-+
32.00 грн На складі
0 0
Прованто Дуплет к. с. 10 мл
У 2017 році в компанії Bayer відбулася реорганізація, зважаючи на що, з 2019 року весь її асортимент буде представлений французькою фірмою SBM Life Science. Залишки препарату Прованто Дуплет виробництва попередніх років під старою назвою Коннект можуть бути присутніми у продажу до закін..
-+
15.00 грн На складі
0 0
Прованто МАЙТ 240 к. с (Енвідор) 5 мл
ПРОВАНТО МАЙТ 240 SC, к. с. (Енвідор) 5мл Акарицид контактно-системної дії з широким спектром активності для захисту плодових і овочевих культур від рослиноїдних павутинних кліщів. Препаративна форма: концентрат суспензії. Активний інгредієнт: спи..
-+
26.00 грн На складі
0 0
Прованто МАКСІ (Конфідор) 70 % в. р. 1 р.
Прованто Максі — сучасний малотоксичний інсектицид. Препарат є інсектицидом системної і контактної дії. Він використовується аграріями і садівниками для захисту овочевих і плодових культур від широкого спектру шкідників. Забезпечує тривалий період захисту від шкідників, з додатковим захистом від ..
-+
9.00 грн На складі
0 0

Купити товари фірми Protect Garden (Bayer)

Зростаюче і старіюче населення світу вимагає достатнього постачання продовольства, також поліпшення якості надання медичної допомоги. Наші науково-дослідні роботи спрямовані на поліпшення якості життя людей шляхом попередження, полегшення і лікування захворювань.
 
У той же час, ми робимо важливий внесок в надійне забезпечення високої якості продуктів харчування, кормів та рослинної сировини. Наше розуміння біохімічних процесів в живих організмах допомагає нам вирішувати ці нагальні проблеми.
 
Наша мета полягає в тому, щоб досягти і утримувати лідерські позиції на наших ринках. Таким чином, ми створюємо цінність для наших клієнтів, акціонерів і співробітників і в той же час зміцнюємо прибутковість компанії. З цією метою наша стратегія спрямована на вирішення найбільш серйозних викликів, що стоять перед людством.
 
Дотримуючись принципів стійкого розвитку і, приймаючи роль соціально-відповідальної і етичної компанії, яка цінує інтереси зацікавлених сторін, ми приносимо користь суспільству. Співробітники, у яких є дух новаторства, мають багато можливостей для розвитку в компанії Bayer. Наші цінності відіграють важливу роль в нашій повсякденній роботі і допомагають нам впроваджувати нашу місію в життя.
 
 
Корпоративна культура — важлива складова успіху компанії. В основі цієї культури лежать наступні цінності: лідерство, чесність, гнучкість і ефективність (leadership, integrity, flexibility, efficiency — LIFE).
 
Наші цінності поширюються на всіх співробітників компанії і міцно інтегровані в систему оцінювання працівників. Наша корпоративна культура створює спільні цілі для всіх співробітників в межах різних країн, ієрархій і культурних відмінностей.
 
Такий підхід дозволяє нам якісно реалізовувати нашу місію: «Bayer: Science For A Better Life».