Передзвонити?
RuUa

Компанія BASF

Відображати:
Строби 200 гр. BASF
Строби - відноситься до нового класу фунгіцидів і володіє фунгіцидними властивостями в широкому спектрі грибних хвороб. Завдяки цим властивостям препарат особливо ефективно пригнічує гриби, які з'являються на поверхні листя. Якщо до часу обробки листя вже вражені грибною хворобою, Строби надає лі..
-+
850.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Справи 70% в.г. 1 кг
Упаковка: 1КГ. Виробник: фірма BASF, Німеччина Використання: для обробки посівних культурФорма випуску: гранули, розчинні у водіЧинний компонент: дітіанон, місткістю 700 г / кгРекомендованої нормою препарату Ділан 70% для обробок сільськогосподарських ..
-+
1,420.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Кабрио Дуо 1 л. BASF
Кабрио ДУО - новий фунгіцид компанії БАСФ, що містить дві діючі речовини - піраклостробін і диметоморф. Поєднання високої ефективності дії диметоморф на збудників несправжньої борошнистої роси і широкого спектру дії піраклостробін з позитивним впливом на якість і врожайність культу..
-+
610.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Космос 1,5 мл
Будь городникові відомо, що без цькування шкідників, гарного врожаю картоплі не отримати. Шкідників, які люблять поласувати картопляним рослиною, багато і для того, щоб "одним махом" знищити максимальну кількість видів шкідливих комах, потрібно вибрати інсектицид широкого дії. Пропонуємо контактн..
-+
25.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Масай 100 гр. BASF
Масай - унiкальній акарицид, что дiє на всi рухомi стадiї розвитку клiщiв (личинки, дорослi особин) та володiє сильно вираженій овiцідною дiєю (лiтня яйцекладка).Препарат Високоефективний в боротьбi з основними видами клiщiв, якi пошкоджують насадження яблунi та вінограднікiв - Tetranychus u..
-+
490.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Регент 50 г
Регент 20G - інсектицид для грунту, призначений для боротьби з такими шкідниками як дротянка, помилковий дротянка, личинки звичайного бурякового та люцернового довгоносика, личинки пластинчатоусого жука, бурякова крихітка, личинки західного кукурудзяного жука та інші. Препарат застосовується на ц..
-+
45.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Стомп 10 л.
Культури: Зерно-бобові, Кукурудза, Овочеві, СоняшникиВид продукції: ГербіцидиФірма виробник: BASF AGСтомп ®, 33% к. Е.(пендіметалін 330 г/л)Формуляція: концентрат емульсіїБазова одиниця10 л.Високоефективний ґрунтовий гербіцид для знищення широкого спектру о..
-+
3,200.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фастак 1 л
Фастак – інсектицид, який використовує для поля й саду. Активний інгредієнт: альфа-циперметрин (100 г/л) Форма випуску препарату: концентрат емульсії Інсектицид Фастак належить до синтетичних піретроїдів, серед яких він є найбільш ефективним для знищення комах-шкідників на люцерні, ріпаку, пшениц..
-+
720.45 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Акробат МЦ 1 кг
Це унікальний фунгіцид, у якого контактно-системну дію, що дозволяє захистити від збудників фітофторозу томатів і картоплі, пероноспорозу огірків і цибулі, несправжньої борошнистої роси хмелю і мілдью винограду. Діюча речовина: 90.0 г / кг Диметоморф 600...
-+
650.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Акробат МЦ 20 гр.
Акробат МЦ - системно-контактний фунгіцид застосовують для боротьби з альтернаріоз і фітофторозом картоплі, мілдью винограду, пероноспоріозом огірків і проти багатьох інших захворювань рослин.Діюча речовина: 90.0 г / кг Диметоморф 600.0 г / кг МанкоцебМеханізм дії: Локально-сист..
-+
15.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Бі-58 10 мл.
Бі-58 Новий - інсектицид широкого спектру дії проти шкідливих комах всіх груп і кліщів. Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва і особистих підсобних господарств. Призначення пестициду: кишковий, контактний інсектицид системної дії...
-+
12.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Бі-58 1л. BASF
Бі-58 Новий - інсектицид широкого спектру дії проти шкідливих комах всіх груп і кліщів.Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва і особистих підсобних господарств.Призначення пестициду: кишковий, контактний інсектицид системної дії.Регламенти застосуван..
-+
430.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Бі-58 5 л
Бі-58 Новий - інсектицид широкого спектру дії проти шкідливих комах всіх груп і кліщів. Переваги препарату: · Широкий спектр дії проти шкідливих комах всіх груп і кліщів · Системна дія і виражена контактна активність · Тривалий захист..
-+
1,650.00 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту і добрива фірми BASF в Україні

У 2015 році BASF святкує 150 років від дня свого заснування. Відкрийте для себе історію компанії, яка показує, як нові ідеї та рішення стають можливими завдяки хімії.
 
Представництво BASF SE в Україні було відкрито в 1992 році в Києві й стало однією з перших місій великих західних концернів в нашій країні. На поточний момент наші регіональні представники працюють у всіх обласних центрах країни.
З 2007 року вся діяльність BASF SE в Україні ведеться через БАСФ ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю). Кількість працівників, які працюють в Україні в даний час, становить понад 130 осіб.
Основними напрямками діяльності BASF є:
засоби захисту рослин
ветеринарні та харчові добавки
спеціальні хімікати, в тому числі продукти для лакофарбової, текстильної, шкіряної та нафтопереробної промисловості
різні пластмаси
полімерні дисперсії та сировинні матеріали для лакофарбової та паперової промисловості
базова хімія
матеріали будівельної хімії та багато іншого.
ТОВ «БАСФ Т.О.В.» веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню і зміцненню контактів між концерном BASF та нашими українськими партнерами.
Якщо у Вас виникла зацікавленість до будь-якого продукту з асортименту BASF, через ТОВ «БАСФ Т.О.В.» Ви можете отримати базову інформацію, а також необхідні консультації. Для цього у нас є штат кваліфікованих фахівців.
БАСФ ТОВ є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), взаємодіє з Посольством ФРН, а також бюро Німецької економіки (DIHK).
 
Інтернет-магазин "Наша справа" представляє продукцію німецької компанії BASF SE.
 
Сайт наших партнерів, а саме компанії BASF - https://www.agro.basf.ua/agroportal/ua/uk/startpage.html