Опис товару - Барбі F1 8 сем. перець Садиба Центр - насіння перцю

Барбі F1 / гібрид F1 перцю солодкого компанії Сингента (Syngenta). Кількість насіння в упаковці 500 шт. Насіння розфасоване в професійну упаковку кількістю 500 штук.
 
Гібрид F1 перцю солодкого Барбі F1 Syngenta 500 штук - Ранньостиглий гібрид. Період дозрівання - 62-65 днів після висадки розсади. Плід витягнуто-кубовидної форми. Середня маса плоду - 170-190 г, розмір плоду - 10-12 х 8-10 см, при оптимальних умовах плід може досягати 200-220 г. При технічній стиглості набуває кольору від слонової кістки до золотисто-жовтого, при біологічній - яскраво червоний. Норма висіву - 45 тис / га. Призначений для вирощування у відкритому грунті і плівкових теплицях. Гібрид рекомендується для переробки та реалізації в свіжому вигляді. Стійкість до ТМV - вірусу тютюнової мозаїки, CMV - вірусу огіркової мозаїки, РММV - плямистості перцю. Рослина компактна, з одночасним дозріванням плодів, яке дає можливість регулювати навантаження на рослину протягом вегетаційного періоду. Особливістю цього гібрида є те, що він придатний для продажу в технічній і біологічній стиглості. Плоди добре тримають товарний вигляд, відмінно транспортуються на далекі відстані. У період цвітіння особливу увагу потрібно приділяти магнію і мікроелементів, а в період формування плодів - кальцію.
 
Барбі F1 -Для вирощування в плівкових теплицях, тимчасових плівкових укриттях і відкритому грунті. Придатний для пізніх посадок.
Стійкість вірус тютюнової мозаїки
Форма плоду витягнуто-кубовидная Вегетаційний період від висадки розсади, днів 62-65
Середня вага плоду, г 170-190
Середній розмір плода, см 12? 10
Колір плоду (технічна стиглість) яскраво-жовтий колір плода (біологічна стиглість) яскраво-червоний Відкритий грунт Закритий грунт ранньостиглий гібрид плоди витягнуто-кубовидної форми середній розмір плода 10-12? 8-10 см колір плода: в технічній стиглості - від слонової кістки до золотисто-жовтого; в біологічній - яскраво-червоний відмінне зав'язування плодів в жаркий період підвищена стійкість до стресових умов
Призначення Реалізація в свіжому вигляді і переробка.
Додаткова інформація За оптимальних умов середня вага плода може досягати 200-220 м
Рослина компактна, з дружним дозріванням плодів, що дозволяє регулювати навантаження на рослину протягом усього вегетаційного періоду.
Плоди добре зберігають товарні якості протягом довгого періоду, добре транспортуються.
До моменту висаджування на рослині має бути 6-7 листів, вік розсади 55-60 днів.
 
Купити насіння перцю солодкого Барбі F1, селекція Сингента (Syngenta) для вирощування під плівкою і у відкритому грунті Ви можете в нашому інтернет магазині.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Характеристики товара

Сорт / гібрид гібрид
Смак солодкий
Фасовка дрібна фасовка
Колір (в біологічній стиглості) жовтий
Форма кубовидний
Сроки созрівання ранній
Метод вирощування відкритий грунт • закритий грунт

Відгуки про Барбі F1 8 сем. перець Садиба Центр - насіння перцю

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0