Опис товару - АТО Жук к.с. 75 мл. - інсектицид

АТО Жук - новітній ефективний трикомпонентний інсектицид контактно-системної дії для боротьби з комахами-шкідниками та захисту сільськогосподарських культур. Переваги препарату Захищає багато видів сільськогосподарських культур і плодові дерева від всіх найбільш поширених комах-шкідників. Препарат зберігає свій захист протягом 20-21 діб.
 
Нові технології, які застосовані в інсектицидів дозволяють йому діяти навіть на нові пагони і листя рослини, що з'явилися після проведення обробки рослини інсектицидом. АТО Жук не викликає звикання у комах і надійно позбавляє від них на всіх етапах розвитку комах. Дія препарату помітно вже через кілька хвилин після застосування. Не завдає шкоди культурам, екологічно безпечний. Препарат сумісний з багатьма засобами захисту рослин, виключаючи лужні. Підвищується врожайність і поліпшується якість врожаю. Застосування інсектициду Ато Жук Робочий розчин готується з необхідного розрахункової кількості препарату, розведеного в чистій воді (див. Таблицю).
 
Обробку проводиться в вегетаційний період при появі шкідників. Рекомендується проводити 1-2 обробки за сезон. Обробка проводиться тільки свіжоприготований розчином. Культура Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки Строк очікування від останньої обробки до збирання врожаю, діб Картопля 1,0-1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку Колорадський жук, тля, картопляна міль, совки, трипси, клопи Обприскування в період вегетації при появі шкідників 30 до відома споживача. Рекомендується застосовувати на наступні культури: Плодові в т.ч. яблуня, груша 1,5-2,0 мл на 5-8 л води на 1 сотку Нирковий довгоносик, яблуневий квіткоїд, букарка, казарка, яблуневий пильщик, трипси, попелиці, плодожерка, окремі види кліщів, каліфорнійська щитівка, листовійки
 
Обприскування в період вегетації при появі шкідників 45 Зернові колосові культури 1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку Шкідлива черепашка, хлібні жуки, трипси, блішки, цикадки, п'явиці, попелиці, мухи та інші 30 Буряк 1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку Бурякові довгоносики, блішки, щитоноски, попелиці 20 Капуста 1,0-1,5 мл на 3-5 л води на 1 сотку Білан, Капустяник, попелиці, підгризаючі совки, капустяна міль, капустяна муха, блішки 20 Механічні роботи можна проводити не раніше, ніж через 4 дні після проведення обробки препаратом, ручні роботи - не раніше, ніж через 10 днів . Так само в наличиии є АТО Жук в ємності 15 мл.
 
Доставляємо в регіони: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук , Тернопіль, Ужгород та інші населені пункти України.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про АТО Жук к.с. 75 мл. - інсектицид

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

1 відгуків
0 відповідей
1 оцінок
100% 1 позитивних
4  
Корисність відгуків
0 голосів
0