Опис товару - Атлет 1,5 гр. зелена аптека садовода "" - регулятор росту

Препарат Атлет - регулятор росту рослин.
 
Властивості і переваги атлета.
 
Препарат Атллет формує міцну компактну розсаду томатів і інших овочевих і квіткових культур, запобігаючи її переростання.
Збільшує тривалість цвітіння і покращує декоративні якості квіткових культур і чагарників.
Препарат Атлет уповільнює зростання недземной частини рослин, формує Атлетичні рослини з товстим стеблом, темно-зеленим листям і мощними корінням.
 
Розсада НЕ витягується навіть при низькій освітленості, загущении і високій температурі! Регулятор росту Атлет прискорює утворення перших суцвіть і число зав'язей в них. Забезпечується вихід ранньої продукції та загальний урожай збільшується на 20-30%.
 
Механізм дії препарату Атлет.
Атлет проникає в рослини через листя (обприскування) або коріння (полив). Препарат уповільнює ріст надземної частини, викликає укорочення і потовщення стебла, збільшує ширину листя. У рослинах відбувається перерозподіл поживних речовин. Велика частина поживних речовин надходить в корені, викликаючи їх посилений ріст.
 
Застосування препарату Атлет.
Вміст ампули (1,5 мл) розвести у воді. Два способи застосування: обприскування листя і полив під корінь. Необхідно суворо дотримуватися кількість обробок, зазначених в інструкції, т. К. Передчасне припинення обробок сприяє сильному росту рослин.
 
На томатах: обприскування розчином препарату (1,5 мл на 0,5-1 л води). Перша обробка - в фазу 3-4 справжніх листків меншою концентрацією 1,5 мл на 1 л води, при повторних обробки концентрацію робочого розчину збільшують 1,5 мл на 0,7-0,5 л води. Обов'язкове кількість обробок - 3 з інтервалом 5-8 днів.
 
При обробці томатів методом обприскування не допускається проведення одноразової обробки, т. К. Після гальмування зростання через 5-8 днів настає його активізація. Повторні щотижневий обробки допоможуть запобігти переростанню рослин і сформують компактну розсаду з потужною кореневою системою. Якщо після проведення трьох обробок Погодні умови НЕ дозволяють висадки розсади у відкритий грунт, допускається проведення четвертої обробки.
 
Полив розчином препарату Атлет (1,5 мл на 1 л води) по 30-50 мл під рослину в фазу 3-4 справжніх листків. Кількість обробок - 1.
 
На перцю, баклажанів: обприскування розчином препарату (1,5 мл на 1 л води). Перша обробка - в фазу 3-4 справжніх листків. Кількість обробок - 1.
 
Полив розчином препарату (1,5 мл на 1 л води) по 30-50 мл під рослину в фазу 3-4 справжніх листків. Кількість обробок - 1.
 
На капусті: полив розчином препарату (1,5 мл на 1 л води), витрата 1 л на 1 кв. м. Обов'язкове кількість обробок - 3 з інтервалом 7 днів.
 
На рослин квіткових культурах: полив розчином препарату (1,5 мл на 150-300 мл води) по 50 мл на горщик в фазу видимих ​​бутонів. Кількість обробок - 2 з інтервалом 5-6 місяців.
 
На квіткових культурах: обприскування розчином препарату (1,5 мл на 1 л води) при переростання. Кількість обробок - 2 з інтервалом 5-7 днів.
 
На декоративних чагарниках: обприскування розчином препарату Атлет (1,5 мл на 1 л води) в фазу бутонізації. Кількість обробок - 2 з інтервалом 5-7 днів.
 
Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час в усі області та міста України.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Атлет 1,5 гр. зелена аптека садовода "" - регулятор росту

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.