Опис товару - Аскофену 1,2 мл (3 ампули в упк) ХімАпі - препарати для бджіл

Призначений для лікування аскосферозу і аспергільоз медоносних бджіл. Аскофену має виняткову селективність до грибів і спороутворюючих мікроорганізмів. Клотримазол, що входить до складу Аскофіта, володіє широким спектром фунгістатичну і фунгіцидної дії, в тому числі активний відносно збудників аскосферозу і аспергільоз бджіл (Ascosphaera apis, Aspergillus flavus, Aspergillus fumigatus, Aspergillus niger).
 
Форма випуску: скляні ампули з прозорою рідиною з 1,2 мл. Препарат при змішуванні з водою утворює стійку емульсію молочно-білого кольору.
 
Дози і спосіб застосування: Аскофену застосовують для лікування аскосферозу і аспергільоз бджіл навесні, до початку медозбору, або влітку, після відкачування меду. Обробку проводять шляхом обприскування бджіл і соторамок лікувальної емульсією або скармливая препарат з цукровим сиропом. Обробці повинні бути піддані всі заражені сім'ї на пасіці.
 
Перед обробкою Аскофітом рамки з сильно ураженим розплодом видаляють, а сім'ї переселяють в чисті продезінфіковані вулики з доброякісною (в санітарному відношенні) сушею або вощиною і забезпечують свіжоприготовленим цукровим сиропом. Безпосередньо перед обробкою готують лікувальний матковий розчин препарату з розрахунку 1 ампула (1,2 мл) Аскофіта на 50 мл теплої (35-45 ° С) води.
Для лікування бджіл шляхом згодовування, матковий розчин (Маточний розчин - рідина, що залишається після виділення з розчину кристалів розчиненої речовини) змішують з 5 л теплої цукрового сиропу (1: 1) і роздають бджолам в годівницях з розрахунку 70-100 мл на рамку. Для обприскування бджіл матковий розчин змішують з 5 л теплої цукрового сиропу (1: 5) і проводять обробку рамок з сидячими на них бджолами по обидва боки за допомогою дрібнодисперсного обприскувача типу űРосінкаƇ з розрахунку 10-12 мл на одну рамку. Обробку повторюють 3 舒 4 рази з інтервалом 8 舒 10 днів (в залежності від тяжкості захворювання) до повного зникнення клінічних ознак хвороби.
 
Для досягнення максимального лікувального ефекту одночасно з лікуванням бджіл проводять загальну дезінфекцію вуликів, стільників і робочого інвентарю згідно з інструкцією з дезінфекції на пасіках, а також, по можливості, замінюють бджолину матку на нову плодову.
 
Термін придатності: 2 роки з дня виготовлення.
 
Виробник: Україна.
 
Мінімальне замовлення: 1 ампула.
 
БЕЗ АНТИБІОТИКА


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Аскофену 1,2 мл (3 ампули в упк) ХімАпі - препарати для бджіл

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.