Опис товару - Інсектицид Аплауд 25% 500 г

Інсектицид Аплауду СП Summіt Agro 500 г
Аплауду - регулятор синтезу хітину для боротьби з шкідниками на огірках та томатах закритого ґрунту, а також з щитовидкою на яблуні. Діє за рахунок пригнічення синтезу хітину комах. Регулятор росту комах для знищення цикадок, білокрилки, щитівок та деяких кліщів. Препарат вбиває личинку в момент линьки і знижує чисельність популяції наступного покоління, що призводить до нежиттєздатності яєць, які відкладають дорослі комахи.
 
Подовжене дія препарату до 25 і більше днів. Не чинить негативного впливу на ENCARSIA FORMOSA, яка є природним ворогом тепличної білокрилки, тому препарат можна використовувати в інтегрованій системі захисту від шкідників. Немає перехресної резистентності з органофосфатами або синтетичними піретроїдами. Додатковий ефект дії при випаровуванні в теплицях. Не виявляє фітотоксичності. Є безпечним для теплокровних, риб, бджіл.
 
У світі широко використовується на овочах, рисі, цитрусових, бавовні, квасолі і т. д. Аплауду надає відчутний вплив на таких шкідників, як теплична білокрилка, бавовняна білокрилка, цикади, каліфорнійська щитівка, цитрусова цикадка, деякі види кліщів.


Знайшли помилку в тексті: Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Відгуки про Інсектицид Аплауд 25% 500 г

FAQ

Ще не було питань.

Також вас можуть зацікавити

З цим товаром купують

Залишити відгук  ↓
 

Відгуки наших покупців

Відгуків ще не було.