Замовити зворотній дзвінок
RuUa

Продукція компанії Альфа Хімгруп

Відображати:
Залп 1 л. - інсектицид Альфа Хімгруп
 Широкий спектр инсектицидного дії.Ефективно знищує резистентні форми шкідників.Діє на різні стадії комах-фітофагів (яйця, личинки, імаго).Яскраво виражене швидке початкове дію і подовжена захисна післядія.Потужна Фумігаційна активність, дозволяє знищувати скрітожіву..
-+
435.00 грн. Закінчується
3 відгук(ів)
3 відгук(ів)
Отаман 0,5 л. - гербіцид Альфа Хімгруп
Діюча речовина: ізопропіламіном сіль гліфосату? 480 г / л, в кислотному еквіваленті? 360 г / л Норма витрати робочої рідини: 150-250 л / га.Препарати з аналогічним діючою речовиною: Напалм Форте, Напалм, Ураган Форте Властивості:Надійність..
-+
120.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Десфілар 1 кг. - фунгіцид Альфа Хімгруп
Манкоцеб є контактним препаратом, забезпечує відмінну захисну дію за рахунок різнобічного впливу на широкий спектр збудників.Цимоксаніл переміщається в рослині трансламінарну і локально-системно, що забезпечує профілактичний, антиспам-руляціонное і лікувальну дію. Діюча речовина після застос..
-+
445.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Нокаут 1 л. Альфа Хімгруп
Володіє блискавичним дією на шкідників.Висока ефективність проти широкого спектру шкідників.Ефективний на всіх стадіях розвитку комах.Нефітотоксичний при застосуванні у рекомендованих нормах.Застосовується в малих нормах, що практично виключає можливий негативний екологічний е..
-+
340.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Альфа-нано-Гроу 100 мл.
переваги: Універсальний стимулятор для всіх культур.Підвищення стійкості до патогенів, несприятливих погодних умов, зміцнення фізіологічного стану рослин.Висока ефективність - до 30% приросту врожаю. Зручний у використанні.Сумісний з усіма пестицидами.Адаптовани..
-+
515.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Рамзес 50 гр. - гербіцид Альфа Хімгруп
Засіб гербіцидної дії для знищення однорічних злакових та дводольних, в т.ч.стійкіх до 2,4-Д бур'янів. Упаковка: 50 м Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини Норма витрати робочої рідини: 200-300 л / га Властивості: За оптимальних умов..
-+
285.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Актуал 1 л. Альфа Хімгруп
переваги: Короткий термін очікування (3 доби), що важливо для тепличних приміщень.Має тривалий період захисної дії на інертних поверхнях (до 8-12 місяців), що важливо при обробці зерносховищ.Завдяки швидкому розкладанню діючої речовини оброблене зерно можна використовуват..
-+
850.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Актуал 5 л.
Виробник: АльфахімгрупДіюча речовина: піріміфос-метил (500 г / л)Форма: концентрат емульсії. Препарат має контактним, системним і фумігантним дією, знищує комах незалежно від місця їх проживання. Препарат стійкий до високої температури, низьких показників воло..
-+
2,975.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Альфа-Піралід 50 мл. - гербіцид Альфа Хімгруп
Гербіцид вибіркової дії для боротьби з бур'янами родини айстрових, бобових, пасльонових, зонтичних і гречаних. Упаковка: 50 мл Діюча речовина: Клопіралід, 300 г / л Норма витрати робочої рідини: 200 - 400 л / га. Влас..
-+
90.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Альфа-Прометрин 1 л. - гербіцид Альфа Хімгруп
переваги:Ефективно контролює широкий спектр однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів.Чи не впливає на наступні культури в сівозміні.Тривалий період захисної дії - 6-8 тижні (залежно від погодних умов).Гнучкий у строках внесення, застосовується як до посіву, так і післ..
-+
290.00 грн. Закінчується
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Альфалип 1 л. - прилипач Альфа Хімгруп
АльфалипДіюча речовина етоксілати нонілфенол 985 г / л.Формуляція Розчинна концентратПризначення поверхнево-активна речовина (ПАР) для застосування спільно з робочою рідиною гербіцидів Альфа-Стар, Альфа-Маїс, Альфа-Стар-Дуо, Альфа-Нуфурон, Рамзес, Отаман.переваги: ..
-+
115.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Альфалип 25 гр.
Переваги: Поліпшення рівномірності покриття робочою рідиною листової поверхні при обприскуванні.Збільшення проникаючої здатності пестицидів.Стійкість до дощу, сильної роси і ультрафіолетових променів.Підвищення ефективності засобів захисту рослин. Зменшення пестицидн..
-+
17.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Альфалип 50 мл. - прилипач Альфа Хімгруп
переваги: Поліпшення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні.Збільшення проникаючої здатності пестицидів.Стійкість до дощу, сильної роси і ультрафіолетових променів.Підвищення ефективності засобів захисту рослин. Зменшення пестицид..
-+
22.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Болівар Форте к. с. 1 л
Болівар Форте, к. с. - двокомпонентний мезосистемний фунгіцид з двома різними механізмами дії для контролю найнебезпечніших хвороб. Діюча речовина: Тебуконазол, 240 г/л крезоксим-метил, 125 г/л..
-+
945.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Десфілар 0.25 кг. Альфа Хімгруп
ДесфиларДействующее веществоМанкоцеб, 680 г/кг. + Цимоксанил, 45 г/кг.ФормуляцияПорошок, который смачиваетсяПредназначениеЭффективный двухкомпонентный фунгицид системного и контактного действия для ..
-+
110.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Джин 1 кг таблетки
Дуже простий у використанні препарат для захисту насіння, що знаходяться у складських приміщеннях, від широкого спектру шкідників, в тому числі карантинних. Ефективний на всіх стадіях розвитку паразитів, має низьку норму витрати, але в той же час практично миттєво  діє на організм комах і гр..
-+
370.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Наповал 15 мл. Альфа Хімгруп
переваги: Відсутність резистентності у шкідників завдяки поєднанню двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії. Поєднання швидкого «нокдаун-ефекту» з пролонгованою захистом.Високоактивний проти абсолютної більшості комах-шкідників.Застосування не залежить від..
-+
34.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Наповал 5 л.
Наповал 5 л (Альфа Хімгруп) - інноваційний двокомпонентний інсектицид контактно-системної дії для захисту від комплексу шкідників Виробник: Альфа-Хімгруп, Україна. Діюча речовина: імідаклоприд, 300 г/л. альфа-циперметрин, 100 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії (КС). Норма витрати робочо..
-+
3,950.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Наповал 60 мл
Діюча речовина: імідаклоприд - 300 г/л, альфа-циперметрин 100 г/л  Переваги:  - Препарат ефективної дії проти більшості комах-шкідників. - Відсутність резистентності у шкідників, завдяки поєднанню 2-х діючих речовин. - Володіє тривалою з..
-+
110.00 грн. На складі
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Фенікс Дуо 1 л.
Завдяки поєднанню двох діючих речовин у складі препарату, з принципово різним механізмом дії, фунгіцид Фенікс Дуо здатний захистити культури сільськогосподарського призначення від найагресивніших хвороб. Не викликає виникнення звикання у патогенів. Тримає під захистом весь організм рослини, навіт..
-+
695.00 грн. Закінчується
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Актуал 100 мл. Альфа Хімгруп
Діюча речовина: Піріміфос-метил, 500 г / л Норма витрати робочої рідини: 250-500 л / га властивості:Стійкість до високих температур, зниженої вологості повітря обумовлюють широкий інтервал застосування Актуал. переваги:Короткий термін оч..
-+
75.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Альфа-Брігадір1 л. Альфа Хімгруп
переваги: Висока ефективність і безпеку для культури. Невисока гектарна норма застосування.Невеликі витрати на транспортування і зберігання. Оптимальне співвідношення трьох діючих речовин в одній формулі, заснованої на рослинному маслі.Краще проникнення діючої..
-+
395.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Альфа-Лекарь 1 л. Альфа Хімгруп
Препарат забезпечує відмінне захисну дію, якщо застосовується профілактично або на ранніх стадіях розвитку хвороби (при появі перших симптомів). Фунгіцид необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Чи не проводити обприскування по волог..
-+
1,200.00 грн. Під замовлення
0 відгук(ів)
0 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні
Альфа-Лекарь 60 мл. Альфа Хімгруп
Діюча речовина азоксистробін має превентивну, антиспам-рулентное і лікувальну дію. Тривалість захисної дії складає 1-2 тижні в залежності від культури, інфекційного навантаження, погодних умов і прийнятої в господарстві агротехніки. Загальні рекомендації: Препарат за..
-+
127.50 грн. Під замовлення
1 відгук(ів)
1 відгук(ів)
Доставка товару 1-2 тижні

Купити товари фірми Альфа Хімгрупв Україні

Сьогодні перед багатьма виробниками стоїть основне завдання - зберегти свою конкурентоспроможність. Для багатьох це означає оптимізація витрат і зниження собівартості продукції. Саме тому компанія & laquo; АЛЬФАХІМГРУПП & raquo ;, впевнена, що наші препарати допоможуть зіграти ключову роль в боротьбі за урожай. </ P>
 
В цьому році в новий каталог увійшли 17 препаратів і 9 мікродобрив. Всі продукти компанії «АЛЬФАХІМГРУПП», на кожній стадії виробництва підлягають багатоступінчастої перевірці на біологічну ефективність, фізико-хімічні властивості і безпеку для навколишнього середовища. </ P>
 
Всі виробничі потужності, на яких виробляється продукція «АЛЬФАХІМГРУПП», сертифіковані за міжнародною системою якості ISO. Виробництва на території Китаю мають пестицидну реєстраційний сертифікат Інституту Контролю Агрохімікатів Міністерства сільського господарства Китайської Народної Республіки (ICAMA), що гарантує дотримання екологічних норм і є ознакою високого стандарту якості на загальнодержавному рівні. </ P>
 
Компанія «АЛЬФАХІМГРУПП» також розвиває виробництво мікродобрив і пропонує істотно поліпшені формули незамінних мезо- і мікроелементів для ефективної життєдіяльності сільськогосподарських культур. Для забезпечення якості своєї продукції всі виробничі процеси проходять під контролем провідних європейських заводів мікродобрив. </ P>
 
Компанія «АЛЬФАХІМГРУПП» запрошує до співпраці дистриб'юторів, щоб разом з нами гарантувати Аграріям якісний урожай без зайвих витрат!
 
Сайт наших партнерів  - http://www.alfachemgroup.ru/