Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Ваш кабінет
Наявність
Баннера в категоріях

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн

                   в асортименті

Засоби захисту рослин та добрива

                   а також акція:

Бонусні бали при купівлі товарів
                   не пропустіть:

Насіння томату Дуал Лардж F1
            а також, в наявності
Насіння кольорової капусти Уніботра

Виробники

Список виробників

Лікарські препарати для бджіл

Товарів на сторінці:
Антівір 1 пакет 40 гр. Агробиопром
Антівір Діючі речовини - екстракт часнику, аскорбінова і нікотинова кислоти, вітаміни А, В, біотин, сахароза.   Антівір (білкова біологічно активна підгодівля) - препарат для профілактики та лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз і інші), стимуляц..
- +
45.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Апідез (тимол ялицеве масло) 10 дощечок
Апідез Смужки з деревини розміром 200 х 20 х 1мм, просочені розчином акарициду. Упаковано по 10 штук в герметично закритих пакетах з фольги. Без антибіотика.   Форма випуску.   Смужки з деревини розміром 200 х 20 х 1мм, просочені розчином акарициду.   Фармак..
- +
85.00 грн.
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Апізан 10 платівок
Препарат Апізан призначений для знищення кліща (акарациди). Діюча речовина - флувалінат. Рекомендується встановлювати в сім'ї після закінчення медозбору по 2, 3 пластини на 10-12 рамок в район максимального скупчення бджіл на 35 днів. А також ранньою весною, але при цьому необхідно вийняти препар..
- +
90.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Апілекарь (1 пак.х 100 м на 1 бджолосім'ю)
Лікувальна канди. Для лікування і профілактики весняних захворювань бджіл.   Форма випуску: тістоподібна маса від світлого до темно-жовтого кольору з природними рослинними екстрактами.   Збалансований, насичений, концентрований корм. Замінник якісної пилку. Застосовують ..
- +
35.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Апістоп (гель мазати від нападаючи бджіл) 50 гр.
Гель для запобігання нападаючи бджіл (захищає від укусу бджолами).   Містить: гераніол-600 мг .; цитраль-600мг .; ефірні масла і феромони, що виділяються бджолами.   Форма випуску. Препарат являє собою гель жовтуватого кольору.   Фармакологічна дія. ..
- +
86.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Апирой (2 феромону (1 бан.х 25 гр)) Агробиопром
Апір ® для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.   Склад: гераніол-0.05%; цитраль-0.05%; масло меліси-0.05%; масло м'яти-0.05%; масло лимона-0.05%.   Форма випуску. Препарат являє собою гель білого кольору.   Фармакол..
- +
130.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Аскофену 1,2 мл (3 ампули в упк) ХімАпі
Призначений для лікування аскосферозу і аспергільоз медоносних бджіл. Аскофену має виняткову селективність до грибів і спороутворюючих мікроорганізмів. Клотримазол, що входить до складу Аскофіта, володіє широким спектром фунгістатичну і фунгіцидної дії, в тому числі активний відносно збудників ас..
- +
9.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Бипин (Апімітрін) 1 мл-5доз / упк.
Бипин (апімітрін) - пріменябт в формі водної емульсії-1 (0,5) мл бипина і 2 (1) літрів чистої питної води. Бджолині сім'ї обрабативаютосенью при мінімальній кількості розплоду в період формування клубу, при температурі зовнішнього повітря не нижче 0C. Обробку проводять шляхом дрібнокрапельного по..
- +
11.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Варостоп (Прімавет-Софія, Болгарія) 10 полосок- 1 уп.
Інструкція по застосуванню препарату Варостоп ®   Варостоп є тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрин. Флуметрин представляє синтетичний піретроїди з контактним акарицидну ефектом проти кліщів Varroa destructor (раніше називалься Varroa jacobsoni) і який не ро..
- +
165.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Варотом Сербія 10 смужок 1 уп.
Варотом використовується для лікування бджолосімей від вароатозу. В упаковці 10 платівок. Одна платівка містить 80 мг флуваліната. Флувалінат, Циа, нопіретроіт широкого спектра, ефективно діє як отрута на нервову систему кліща, приводячи його до швидкої загибелі. Застосування ліків не має часових..
- +
165.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Варофарм (аналог Воротома) 10 смужок. Україна
Варофарм - аналог байварол і Варотома. Застосовують для виявлення (діагностики), профілактики та знищення кліщів варроа у медоносних бджіл.   Діюча речовина - флуметрин. Кожна дощечка містить 3,6 мг флуметрина. Препарат використовують ранньою весною - після першого огляду пчселосемей..
- +
53.00 грн.
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Газ для Варомор
Про газовий балончик для дим-гармати Варомор "Varomor" вистачає на 1год роботи дноразовий газовий балончик "TOPEX" "Virok" використовується в комплекті з пальниками "TOPEX" "Virok". Обсяг 190 мл.е ..
- +
58.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Дезінфектон (360мл-на 5 вуликів)
Дезінфектон (360мл-на 5 вуликів)   Більше товарів для бджільництва зморив на сайті: http://www.uley.in/shop/   Для дезінфекції вуликів проти збудників нозематозу, аскофероза, гнильцевих, а також інших захворювань, що викликаються патогенними мікроорганізмами і бджільниць..
- +
86.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Кобальт хлористий 10 гр. ХімАпі
Хлористий кобальт (хлорид кобальту) стимулює розвиток бджолосімей в весняний і осінній період. Добавка кобальту збільшує кількість розплоду в бджолосімей: навесні 舒 на 28%, а восени 舒 на 12%, за рахунок цього збільшується продуктивність сімей.   10г містить 0,4г кобальту хлористо..
- +
10.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Мурашина кислота
Органічна кислота, pKа (20 ° C) 3,75. Змішується з водою, ефіром, метанолом, етанолом; з водою утворює азеотропную суміш (77,5%). У медичній практиці застосовують у вигляді 1,4% спиртового розчину (мурашиний спирт) - прозора безбарвна рідина зі своєрідним різким запахом. ..
- +
38.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Нозетом (20гр. -10 доз) Агробиопром.
Для лікування н профілактики нозематозу І БАКТЕРІАЛЬНИХ ХВОРОБ БДЖІЛ ЗАЩИТНАЯ ГОЛОГРАМА на упаковці! (Перевіряйте наявність захисної голограми) ФОРМА ВИПУСКУ Порошок сірого кольору. ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ Що входять до складу «Нозетома» актівнодействующіе речовини мають широки..
- +
34.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Оксібактоцід від гнилизна (10 смужок - уп.). Агробиопром
Застосовується для лікування і профілактики гнильцевих хвороб. смужки містять   Оксітетроціклін, гідрохлорі, аскорбінову кислоту. Що входять до складу препарату активно-діючі речовини пригнічують розмноження збудників гнильцевих хвороб бджіл, а також облігатних анаеробних бактерій, п..
- +
90.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Пчелодар (кобальт, глюкоза) 20гр. -1 шт.
Пчелодар (кобальт, глюкоза) 20гр. порошок   Препарат для профілактики захворювань бджіл і стимуляції розвитку бджолиних сімей, порошок світло-жовтого кольору.    До складу препарату входять: кобальт, сахароза і вітаміни. Вітаміни надають стимулюючу дію на ріст, розв..
- +
39.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Сірка 50гр. для боротьби з восковою міллю. ХімАпі
Для знищення воскової молі стільники обкурюють газами гарячої сірки.   боротьба з міллю, що з'явилася в вуликах, ведеться очищенням їх від сміття і видаленням уражених мотиліцей стільників. Якщо личинки мотиліци знаходяться в сотах з розплодом, то, обережно вийнявши рамку з вулика і ..
- +
10.00 грн.
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Стимовіт (квітковий пилок, глюкоза, екстракт часнику) - 40 г
Стимовіт ® ефективна підгодівля для бджіл з високим стимулюючим ефектом. 1фл. - 40 г, 40 г - 8 доз.    (Пилок квітковий, екстракт часнику, глюкоза)   Форма випуску. Порошок від сірого до світло-коричневого кольору із запахом часнику.   Фармакологічн..
- +
39.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Тактик 0,5 мл амітраз.
Акарицидний препарат проти вароатозу (варрооз) бджіл, діюча речовина - амітраз. Тактик має системну та контактним акарицидну дією проти кліщів Варроа. Належить до сполук із помірною. Препарат не має негативної дії на життєдіяльність бджолосімей. ЛД50 препарату для бджіл становить 10,0 мкг / бджол..
- +
13.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Тимол (20 гр.) ХімАпі
Порошок білого кольору, з характерним запахом, пряно-пекучого смаку.   Властивості препарату «Тимол»: Препарат має виражені акарицидними, бактерицидними, ноземаціднимі і фунгіцидними властивостями. Застосовується для лікування вароатозу і акарапидоза бджіл, а також для профілактики н..
- +
48.00 грн.
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Унірій (феромон) гель 20 гр
Форма випуску   Препарат являє собою гель білого кольору.   Фармакологічна дія   Препарат призначений для обробки плідних і неплідних маток перед посадкою в безматочні бджолині сім'ї, а так само для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджол..
- +
100.00 грн.
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Щавлева кислота (75 гр) ХімАпі. Україна.
Для приготування 2% розчину щавлевої кислоти 20 г розчиняють в 1 літрі теплої кип'яченої води. Обробляють між рамкову простір вуликів за допомогою обприскувача типу «Росинка» на відстані 25-30 см, під кутом 30-400 до рамкам, з розрахунку 5-10 мл розчину на кожне між рамкову простір. Обприскув..
- +
53.00 грн.
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Лікарські препарати для бджіл

Купити ліки і препарати для бджіл в Україні

Всі живі організми, так чи інакше, схильні до негативного впливу навколишнього середовища, внаслідок чого порушується їх нормальний ритм життя. Особливість життєдіяльності бджіл полягає в тому, що існують вони сім'ями, тобто кожен член сім'ї виконує свої певні функції. А разом сім'я створює для себе необхідні умови: підтримує необхідний мікроклімат в гнізді, заготовлює на рік кормові запаси, піклується про потомство і захищає своє гніздо від ворогів.
 
Потрібно пам'ятати, що всі перераховані вище функції ефективно та злагоджено можуть виконувати тільки здорові бджоли, а загальний результат залежить від вкладу кожної бджоли. Тому досвідчені бджолярі піклуються про підтримку своєї пасіки здорової круглий рік. Препарати для бджіл тут грають вирішальне значення.
 
Купити препарати для бджіл в нашому інтернет-магазині
 
Наш інтернет-магазин був створений для того, щоб досвідчені бджолярі і бджолярі-початківці завжди могли вибрати з широкого асортименту препаратів, і придбати для своєї улюбленої справи потрібні їм препарати для лікування бджіл, ліки для профілактики і лікування різних захворювань бджіл. У кожного бджоляра, який хоча б пару років серйозно займається бджільництвом, вже є той чи інший досвід в лікуванні бджіл. Завдяки розвитку комунікацій сьогодні бджолярі вже не відчувають себе в ізоляції один від одного, як ще десяток років тому. У них є можливість активно ділитися досвідом, радитися на рахунок застосування тих чи інших ліків і змісту бджіл, вчитися на власних помилках і промахах інших бджолярів. До того ж зараз можна не тільки дізнаватися щось нове на форумах і різних сайтах, але і легко знайти і замовити потрібні препарати для боротьби зі збудниками хвороб бджіл не виходячи з дому за допомогою інтернет-магазинів.
 
Компанія «Наша справа» пропонує широкий асортимент препаратів для бджіл на основі різних діючих речовин. Як відомо, наприклад, кліщ варроа має схильність звикати до певного діючої речовини препарату, тому його потрібно міняти від сезону до сезону. У нашому магазині бджолярі також зможуть знайти і різні ліки для бджіл, вітамінні підгодівлі, засоби для упіймання роїв, препарати для дезінфекції вуликів, бджолиного інвентарю та боротьби з восковою міллю, а також багато іншого.
 
У нас бджолярі не тільки зможуть замовити потрібний їм препарат для лікування бджіл, але також отримати кваліфіковану консультацію з того чи іншого питання, дізнаються який препарат краще придбати для лікування тієї чи іншої хвороби в певний сезон, а також, яка кількість ліки потрібно для конкретного числа бджолосімей.
 
Всі препарати і ліки для бджіл запропоновані за доступними цінами, а для оптових покупців існують спеціальні знижки. Особливістю нашої компанії є той факт, що замовлення у нас може зробити кожен бджоляр, незалежно від кількості потрібних йому препаратів і їх найменувань. Ми відкриті для співпраці з усією Україною від великих міст, до маленьких сіл: як з приватними особами, так і з великими підприємствами. Приєднуйтесь до кола наших постійних клієнтів і самі переконаєтеся в якості нашого обслуговування!
Розгорнути
Згорнути
Список всіх виробників за алфавітом:

Написати відгук!

Ваше імя:


Ваш відгук:

Всього Вам доброго, приємних покупок і вдалого врожаю!

Залишились питання? Звертайтесь за наступними телефонами

Телефони основного офісу відділу продажів: (098) 735-63-87, (097) 04-9999-7 (Viber), (066) 66-095-35

Телефони відділу техніки та інструменту: (097) 701-31-31, (095) 05-26-222

Інформація про використання бонусних балів

Зареєстровані користувачі при покупці будь-яких товарів автоматично поповнюють персональний бонусний рахунок. Надалі бонусами можна сплатити будь-який товар в кошику покупок. Щоб подивитися кількість накопичених Вами бонусних балів, необхідно зайти в "Ваш кабінет", а потім в підрозділ "Бали". 100 бонусних балів = 1 грн. Знайти посилання на "Особистий кабінет" Ви можете в шапці сайту - правому верхньому куті.

Приклад: Ви зайшли на сайт "Наша справа". Перейшли до посилання "Ваш кабінет". Якщо до цього не реєструвалися, - "Перейти до реєстрації"; в разі, якщо Ви зареєстровані - пройти авторизацію. Робите покупки через корзину, потім переходите до оформлення замовлення і після його підтвердження - "Бонусні бали" автоматично будуть зараховані (звертаємо Вашу увагу, що пройти реєстрацію або авторизуватися можливо і безпосередньо на сторінці "Оформлення замовлення", на Ваш розсуд).

Увага! Використовувати "Бонусні бали", які були нараховані за попередньої покупки можливо при наступному Вашому замовленні на сайті. На сторінці "Оформлення замовлення" їх досить буде ввести в графі - "Використовування балів" під сумою за Ваші покупки і натиснути кнопку "Оновити", після чого відбудеться автоматичний перерахунок підсумкової суми за замовлення (при цьому, Ви обовязково повинні бути авторизовані на сайті).

Приємних покупок!

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *
Оплата
Антівір 1 пакет 40 гр. Агробиопром
Антівір Діючі речовини - екстракт часнику, аскорбінова і нікотинова кислоти, вітаміни А, В, біотин, сахароза.   Антівір (білкова біологічно активна підгодівля) - препарат для профілактики та лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз і інші), стимуляції росту, розвитку і підвищення стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища   Інструкція для застосування препарату для бджіл Антівір   Призначення: для профілактики і лікування вірусних хвороб бджіл (гострий і хронічний параліч, цітобактеріоз і інші), стимуляції росту, розвитку і підвищення стійкості до несприятливих факторів зовнішнього середовища   Форма випуску: порошок від сірого до світло-коричневого кольору. Герметично закриті пакети з...
Апідез (тимол ялицеве масло) 10 дощечок
Апідез Смужки з деревини розміром 200 х 20 х 1мм, просочені розчином акарициду. Упаковано по 10 штук в герметично закритих пакетах з фольги. Без антибіотика.   Форма випуску.   Смужки з деревини розміром 200 х 20 х 1мм, просочені розчином акарициду.   Фармакологічна дія.   Володіє яскраво вираженим акарицидну контактною дією проти дорослих форм Varroa jacobsoni.   Діючі речовини - тимол-60мг, ялицеве ​​масло-80мг.   Дози і спосіб застосування.   Бджолині сім'ї обробляють навесні (після першого огляду сімей бджіл) і в літньо-осінній період (після відкачки меду) шляхом розміщення смужок препарату у вуликах з розрахунку 2 смужки на 10 - 12 гніздових рамок. Для маленьких сімей (до 6 рамок), відводків ...
Апізан 10 платівок
Препарат Апізан призначений для знищення кліща (акарациди). Діюча речовина - флувалінат. Рекомендується встановлювати в сім'ї після закінчення медозбору по 2, 3 пластини на 10-12 рамок в район максимального скупчення бджіл на 35 днів. А також ранньою весною, але при цьому необхідно вийняти препарат з вулика за 2 тижні до початку медозбору. Регулярно використовуємо на своїй пасіці, чергуючи з іншими препаратами.   Виробник: Україна ...
Апілекарь (1 пак.х 100 м на 1 бджолосім'ю)
Лікувальна канди. Для лікування і профілактики весняних захворювань бджіл.   Форма випуску: тістоподібна маса від світлого до темно-жовтого кольору з природними рослинними екстрактами.   Збалансований, насичений, концентрований корм. Замінник якісної пилку. Застосовують ранньою весною, коли ще холодно і бджоли не можуть брати корм з годівниці. Прекрасне стимулюючий засіб, що забезпечує своєчасно-швидкий розвиток сімей, що допомагає відкладати маток повноцінні яйця. Підвищує імунітет, предупреждет спалаху весняних захворювань, в тому числі і нозематоз. Збільшує льотну активність і восковиделітельную діяльність бджіл. Робить позитивний вплив на обмінні процеси в організмі бджоли, спрямовані на придушення зростання і розвиток інфекційних агентів різної природи...
Апістоп (гель мазати від нападаючи бджіл) 50 гр.
Гель для запобігання нападаючи бджіл (захищає від укусу бджолами).   Містить: гераніол-600 мг .; цитраль-600мг .; ефірні масла і феромони, що виділяються бджолами.   Форма випуску. Препарат являє собою гель жовтуватого кольору.   Фармакологічна дія. «Апістоп» - засіб призначений для захисту від укусу бджіл. Містить в своєму складі композицію з ефірних масел і феромонів, що виділяються бджолами.   Дози і спосіб застосування. 1. Перед початком роботи на пасіці нанести невелику кількість засобу на відкриті ділянки тіла і при необхідності одягу. 2. Працюючи під захистом АПІСТОПа при нескладних маніпуляціях у вулику можна не користуватися димарем, при цьому бджоли менше турбуються і після огляду швидше включаються в роботу. ...
Апирой (2 феромону (1 бан.х 25 гр)) Агробиопром
Апір ® для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.   Склад: гераніол-0.05%; цитраль-0.05%; масло меліси-0.05%; масло м'яти-0.05%; масло лимона-0.05%.   Форма випуску. Препарат являє собою гель білого кольору.   Фармакологічна дія. Препарат, призначений для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей.   Дози і спосіб застосування. 1.1. На початку очікуваного терміну роїння гель наносять на щепу в кількості 1 г (~? Чайної ложки) у вигляді кола діаметром ~ 8-10 мм і оновлюється щодня протягом всього терміну роїння. 1.2. При використанні препарату в роевню, гель в кількості 10 г (~ 2 чайні ложки) одноразово наноситься на внутрішню частину роевни. 1.3. Підготов...
Аскофену 1,2 мл (3 ампули в упк) ХімАпі
Призначений для лікування аскосферозу і аспергільоз медоносних бджіл. Аскофену має виняткову селективність до грибів і спороутворюючих мікроорганізмів. Клотримазол, що входить до складу Аскофіта, володіє широким спектром фунгістатичну і фунгіцидної дії, в тому числі активний відносно збудників аскосферозу і аспергільоз бджіл (Ascosphaera apis, Aspergillus flavus, Aspergillus fumigatus, Aspergillus niger).   Форма випуску: скляні ампули з прозорою рідиною з 1,2 мл. Препарат при змішуванні з водою утворює стійку емульсію молочно-білого кольору.   Дози і спосіб застосування: Аскофену застосовують для лікування аскосферозу і аспергільоз бджіл навесні, до початку медозбору, або влітку, після відкачування меду. Обробку проводять шляхом обприскування бджіл і соторамок...
Бипин (Апімітрін) 1 мл-5доз / упк.
Бипин (апімітрін) - пріменябт в формі водної емульсії-1 (0,5) мл бипина і 2 (1) літрів чистої питної води. Бджолині сім'ї обрабативаютосенью при мінімальній кількості розплоду в період формування клубу, при температурі зовнішнього повітря не нижче 0C. Обробку проводять шляхом дрібнокрапельного поливання робочої емульсії препарату на бджіл в міжрамочного просторах, дворазово з інтервалом 7 днів. Норма витрати -10мл на 1 вуличку. ...
Варостоп (Прімавет-Софія, Болгарія) 10 полосок- 1 уп.
Інструкція по застосуванню препарату Варостоп ®   Варостоп є тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрин. Флуметрин представляє синтетичний піретроїди з контактним акарицидну ефектом проти кліщів Varroa destructor (раніше називалься Varroa jacobsoni) і який не робить шкідливий вплив на бджіл, маток, личинок.   Склад: Кожна смужка містить 3,6 мг флуметрина (Flumethrinum). Кожна упаковка містить 10 смужок.   Дія: синтетичний піретроїди (флуметрин), що входить до складу препарату Варостоп має надійне контактне інсектицидну і акарицидну дію проти збудників вароатозу - кліща Varroa Jacobsoni. Відрізняється високою акарицидних активністю - до 100%. Паралізує нервову систему кліщів і значно знижує їх популяцію. Флуметрин має виключно ...
Варотом Сербія 10 смужок 1 уп.
Варотом використовується для лікування бджолосімей від вароатозу. В упаковці 10 платівок. Одна платівка містить 80 мг флуваліната. Флувалінат, Циа, нопіретроіт широкого спектра, ефективно діє як отрута на нервову систему кліща, приводячи його до швидкої загибелі. Застосування ліків не має часових обмежень, ставиться між 3-й і 4-й, 7-й і 8-й рамками. Пластинки залишаються у вулику на 30-35 днів. Застосовується ранньою весною і пізньою осінню. Досить, щоб пластинка торкнулася 10-15% бджіл, які рознесуть флувалінат по всьому вулику. Обробку можна зробити і взимку за умови, що температура не нижче 10 ° С. ...
Варофарм (аналог Воротома) 10 смужок. Україна
Варофарм - аналог байварол і Варотома. Застосовують для виявлення (діагностики), профілактики та знищення кліщів варроа у медоносних бджіл.   Діюча речовина - флуметрин. Кожна дощечка містить 3,6 мг флуметрина. Препарат використовують ранньою весною - після першого огляду пчселосемей, влітку - в кінці липня або початку серпня; восени - після відкачки меду   Спосіб застосування і дозування:   Дощечки опустити і зафіксувати в межрамочном просторі доказ, в центральній зоні бджолиного гнізда:   - бджолині сім'ї з нормальним розвитком - чотири смужки;   - ослаблені сім'ї, родини, які відсадити і сім'ї молодих робочих бджіл, які займають менше половини межрамочного простору доказ - дві смужки.   Перед використанням ...
Газ для Варомор
Про газовий балончик для дим-гармати Варомор "Varomor" вистачає на 1год роботи дноразовий газовий балончик "TOPEX" "Virok" використовується в комплекті з пальниками "TOPEX" "Virok". Обсяг 190 мл.е ...
Дезінфектон (360мл-на 5 вуликів)
Дезінфектон (360мл-на 5 вуликів)   Більше товарів для бджільництва зморив на сайті: http://www.uley.in/shop/   Для дезінфекції вуликів проти збудників нозематозу, аскофероза, гнильцевих, а також інших захворювань, що викликаються патогенними мікроорганізмами і бджільницького інвентарю   ФОРМА ВИПУСКУ Безбарвна або злегка жовтувата рідина, що містить в своєму складі молочну кислоту, галапіррід, екстракт прополісу. ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ Діє на грам-позитивні та грам-негативні мікроорганізми, а також на збудників грибкових хвороб бджіл. ПРИЗНАЧЕННЯ Для дезінфекції вуликів проти збудників нозематозу, аскофероза, гнильцевих, а також інших захворювань, що викликаються патогенними мікроорганізмами. Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ Вулик...
Кобальт хлористий 10 гр. ХімАпі
Хлористий кобальт (хлорид кобальту) стимулює розвиток бджолосімей в весняний і осінній період. Добавка кобальту збільшує кількість розплоду в бджолосімей: навесні 舒 на 28%, а восени 舒 на 12%, за рахунок цього збільшується продуктивність сімей.   10г містить 0,4г кобальту хлористого і 9,6г хлористого натрію.   Дозування і застосування: хлористий кобальт вводять в рідкі спонукальні підгодівлі з розрахунку 10 грам препарату на 20 літрів цукрового сиропу або медової ситі. Препарат слід розчиняти в свежеприготовленном теплом сиропі (температура 35-40 ° С). Приготований сироп роздають через верхні надрамочного годівниці: • в ранньовесняний період (після очисного обльоту бджіл), а також сім'ям-помічницям (протягом активного сезону) 200-300 мл сиропу на...
Мурашина кислота
Органічна кислота, pKа (20 ° C) 3,75. Змішується з водою, ефіром, метанолом, етанолом; з водою утворює азеотропную суміш (77,5%). У медичній практиці застосовують у вигляді 1,4% спиртового розчину (мурашиний спирт) - прозора безбарвна рідина зі своєрідним різким запахом. ...
Нозетом (20гр. -10 доз) Агробиопром.
Для лікування н профілактики нозематозу І БАКТЕРІАЛЬНИХ ХВОРОБ БДЖІЛ ЗАЩИТНАЯ ГОЛОГРАМА на упаковці! (Перевіряйте наявність захисної голограми) ФОРМА ВИПУСКУ Порошок сірого кольору. ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ Що входять до складу «Нозетома» актівнодействующіе речовини мають широкий спектр дії відносно збудника Nozema apis і змішаних бактеріальних хвороб бджіл. Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ »Нозетом» застосовують бджолам для лікування і профілактики нозематозу бджіл у весняно-осінній період. «Нозетом» застосовують бджолам у суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-травень) і в кінці літа (серпень-вересень). «Нозетом» розчиняють в теплому (+ 35 ° 40 ° С) цукровому сиропі, приготованому у співвідношенні 1: 1, з розрахунку 20 г «Нозетома» на 10 л цукрового сиропу. При...
Оксібактоцід від гнилизна (10 смужок - уп.). Агробиопром
Застосовується для лікування і профілактики гнильцевих хвороб. смужки містять   Оксітетроціклін, гідрохлорі, аскорбінову кислоту. Що входять до складу препарату активно-діючі речовини пригнічують розмноження збудників гнильцевих хвороб бджіл, а також облігатних анаеробних бактерій, пригнічують синтез білка мікробної клітини   Препарат застосовують навесні до початку масового медозбору або влітку після відкачки товарного меду. Перед лікуванням хворі сім'ї переганяють в чисті продезінфіковані вулики, проводять заміну маток на здорових плодових. Смужки оксібактоціда поміщають вертикально на спеціальному кріпильному пристрої (можна використовувати дріт для нарощування рамок) у вуличку між рамкою з розплодом і наступної (покриває) рамкою з розрахунку 1 смужка на 5-6...
Пчелодар (кобальт, глюкоза) 20гр. -1 шт.
Пчелодар (кобальт, глюкоза) 20гр. порошок   Препарат для профілактики захворювань бджіл і стимуляції розвитку бджолиних сімей, порошок світло-жовтого кольору.    До складу препарату входять: кобальт, сахароза і вітаміни. Вітаміни надають стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність сімей бджіл, підвищуючи їх резистентність до несприятливих факторів зовнішнього середовища.   Застосовується для: профілактики захворювань бджіл і стимуляції розвитку бджолиних сімей. Виняток ймовірності зараження бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань, що спостерігається при традиційному використанні в якості білкової підгодівлі перги або обніжжя з інших пасік.   Застосовують бджолам в суміші з цукровим сиропом навесні (квітень-тра...
Сірка 50гр. для боротьби з восковою міллю. ХімАпі
Для знищення воскової молі стільники обкурюють газами гарячої сірки.   боротьба з міллю, що з'явилася в вуликах, ведеться очищенням їх від сміття і видаленням уражених мотиліцей стільників. Якщо личинки мотиліци знаходяться в сотах з розплодом, то, обережно вийнявши рамку з вулика і тримаючи її над полотнинкою, вдаряють по верхній планці рамки стамескою. Личинки молі при ударі швидко виповзають зі стільника і падають на полотнинку, де їх знищують.   Для попередження розвитку воскової молі в запасних рамках із сушею стільники обкурюють сірчаним газом. Для цього рамки поміщають в корпусу з окремим дном або в здвоєні магазини. Поставивши на підлогу порожній корпус, поміщають в нього горщик з гарячим вугіллям, на які висипають шматочки сірки; потім на цей корпус шв...
Стимовіт (квітковий пилок, глюкоза, екстракт часнику) - 40 г
Стимовіт ® ефективна підгодівля для бджіл з високим стимулюючим ефектом. 1фл. - 40 г, 40 г - 8 доз.    (Пилок квітковий, екстракт часнику, глюкоза)   Форма випуску. Порошок від сірого до світло-коричневого кольору із запахом часнику.   Фармакологічна дія. Що входять до складу Стимовіту амінокислоти, мікро- і макроелементи, вітаміни та інші біологічно активні сполуки, надають стимулюючу дію на ріст, розвиток і продуктивність бджіл, підвищує їх резистентність до несприятливий факторів зовнішнього середовища.   Діючі речовини - пилок квітковий-15гр, екстракт часнику-7.3гр, глюкоза-до100гр.   Використання Стимовіту дозволяє виключити ймовірність перезараженія бджіл збудниками інфекційних та інвазійних захворювань,...
Тактик 0,5 мл амітраз.
Акарицидний препарат проти вароатозу (варрооз) бджіл, діюча речовина - амітраз. Тактик має системну та контактним акарицидну дією проти кліщів Варроа. Належить до сполук із помірною. Препарат не має негативної дії на життєдіяльність бджолосімей. ЛД50 препарату для бджіл становить 10,0 мкг / бджолу, в рекомендованих концентраціях не робить негативного впливу на загальний стан, розвиток та продуктивність сімей бджіл. Застосовують у формі водної емульсії. Робочу емульсію готують шляхом ретельного змішування 0,5 або 1 мл тактика з 1 або 2 л чистої питної води, відповідно. Приготований розчин препарату використовують протягом робочого дня. Бджолині сім'ї обробляють восени при мінімальній кількості розплоду і в період формування клубу бджіл при температурі зовнішнього повітря не нижче 0 ° С. ...
Тимол (20 гр.) ХімАпі
Порошок білого кольору, з характерним запахом, пряно-пекучого смаку.   Властивості препарату «Тимол»: Препарат має виражені акарицидними, бактерицидними, ноземаціднимі і фунгіцидними властивостями. Застосовується для лікування вароатозу і акарапидоза бджіл, а також для профілактики нозематозу, аскосферозу і гнильцевих захворювань розплоду бджіл.   Застосування і дозування: Препарат застосовується навесні після обльоту бджіл і в період осіннього нарощування родин бджіл.   Препарат застосовується у вигляді підгодівлі лікувальним цукровим сиропом 50% концентрації по 100 мл. на одну рамку, покриту бджолами. Роздають лікувальний цукровий сироп ввечері в стельові годівниці або в порожні стільники, які встановлюються в расплодную частина гнізда. Підживлен...
Унірій (феромон) гель 20 гр
Форма випуску   Препарат являє собою гель білого кольору.   Фармакологічна дія   Препарат призначений для обробки плідних і неплідних маток перед посадкою в безматочні бджолині сім'ї, а так само для залучення і упіймання роїв на пасіках в період роїння бджолиних сімей. Містить в своєму складі ряд екологічно чистих натуральних запашних речовин.   Дози і способи застосування   I. Для підсадки маток.   1.1. Дотримуючись правил обережності, черевце підсаджується матки обробляють краплею свіжого меду і препарату «Уніря», використовуючи при цьому не дуже гостро заточену дерев'яну паличку.   1.2. Оброблених маток підсаджують шляхом поміщення їх в середину гніздових рамок зверху, піднявши холстик або в кл...
Щавлева кислота (75 гр) ХімАпі. Україна.
Для приготування 2% розчину щавлевої кислоти 20 г розчиняють в 1 літрі теплої кип'яченої води. Обробляють між рамкову простір вуликів за допомогою обприскувача типу «Росинка» на відстані 25-30 см, під кутом 30-400 до рамкам, з розрахунку 5-10 мл розчину на кожне між рамкову простір. Обприскування проводять навесні трикратно, з інтервалом в 1 тиждень, і восени, після збору меду, при температурі повітря не нижче +15 0С. ...
;