Замовити зворотній дзвінок
Ru Ua
Ваш кабінет
Наявність
Баннера в категоріях

Безкоштовна доставка насіння при замовленні от 2000 грн

                   в асортименті

Засоби захисту рослин та добрива

                   а також акція:

Бонусні бали при купівлі товарів
                   не пропустіть:

Насіння томату Дуал Лардж F1
            а також, в наявності
Насіння кольорової капусти Уніботра

Виробники

Список виробників

Інвентар бджоляра (ножі, димарі, годівниці і т.д.)

Товарів на сторінці:
Блок живлення електроножа, з функцією електронаващівателя
Призначений для харчування електроножа від мережі 220V. Може використовуватися для обігріву бджолиних сімей. ..
- +
639.5000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Вилка пчеловодная (нержав.) З пластмасовою вставкою
Вилка пчеловодная є пристосування для роздрукування медових сот і використовується як альтернатива пасічним ножів під час відкачки меду і для установки медових сот в період підгодівлі бджолиних сімей.   Медові соти роздруковуються шляхом піддягання голками кришечок стільникових осере..
- +
47.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Вилка пчеловодная з нержав. стали з пластмасовою вставкою
Вилка пчеловодная з нержав. стали з пластмасовою вставкою з прямою голкою н / ж ..
- +
46.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Вилка пчеловодная пластмасова
Вилка пчеловодная пластмасова   вилка пчеловодная   Призначені для роздрукування сот.   Вилка пчеловодная пластмасова   Габаритні розміри, мм:   довжина 220   Ширина 70   Висота 20   Вага, кг 0..
- +
30.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Втулки для рамок (латунь) 100г
Втулки для рамок використовуються запобігання врізання дроту в дерев'яну рамку і її подальшого провисання.   Втулки встановлюються в отвори діаметром 2,5 мм, виконаних в бічних планках рамок.   Втулки з капелюшком виготовлені з латуні.   Розміри втулки, мм: ..
- +
120.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Годівниця квадратна з одним склянках 1,6 л.
Призначена для підгодівлі і стимуляції бджіл. Виготовлена з пластмаси. Складається з корпусу, склянки і кришки. Легко розбирається, миється, дезінфікується. Місткість 1,6 л Габаритні розміри, мм: Довжина 220 Ширина 220 Висота 60 ..
- +
70.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Годівниця кругла 2,4 л.
Габаритні розміри, мм: Висота 70 Діаметр 250 Місткість 2,4 л ..
- +
70.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Годівниця стельова велика 2,2 л.
Призначена дял роздачі підгодівлі бджолиним сім'ям всередину вулика.   Виготовлена з полістиролу. Складається з Копусов, перегородки, плотика, решітки та скляної кришки.   Габаритні розміри, мм:   довжина 495 Ширина 150 Висота 50 ..
- +
64.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Годівниця стельова мала 1,3 л
Годівниця для бджіл стельова   Призначена для роздачі підгодівлі бджолиним сім'ям всередину вулика.   Виготовлена з полістиролу. Складається з корпусу, перегородки, плотика, решітки та скляної кришки.   Місткість 1,3 л ..
- +
65.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Гребешoк-наващіватель
Склад:   Металевий оцинкований гребінь округлої форми. Має дерев'яну ручку, зручну в роботі.   Застосування:   Застосовується для прикріплення вощини до дроту. Гребінець наващівателя може працювати без підігрівання (на відміну від катка). Через ширини гр..
- +
14.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Гребешoк-наващіватель полімерний НТЦ
Призначений для впаювання дроту рамки в вощину. Зверху на вощину, що лежить на дошці-лекалами, кладуть рамку з дротом. Далі зубами гребінця-наващівателя вдавлюють дріт в вощину. ..
- +
18.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Двосекційний фільтр D-200 мм з нержавіючої сталі опуклий
Фільтр (сито) для меду D-200 мм оцинкований двосекційний опуклий 舒 призначений для очищення меду від шматочків воску і інших твердих частинок під час його зливу з бака медогонки в бідони або в іншу тару. У комплект фільтра входять дві секції з великої і дрібної осередком сітки. Нижня підтримуюча ..
- +
242.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Двосекційний фільтр D-200 мм оцинкований опуклий
Призначений для очищення меду від шматочків воску і інших твердих частинок під час його зливу з бака медогонки в бідони або в іншу тару. У комплект фільтра входять дві секції з великої і дрібної осередком сітки. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку. ..
- +
132.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Дерев'яна ложка для меду (паличка)
Спеціальна зручна ложка для набору меду. Така паличка для меду має кілька незаперечних переваг у порівнянні зі звичайною ложкою ..
- +
13.0000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний
Призначений для утворення струменя диму для усмірненія бджіл при огляді їх гнізд, а також для обкурювання бджолиних сімей при захворюваннях бджіл. ..
- +
110.0000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний з нержавіючої сталі хутро- шкірозамінник
Пасічний інвентар включає в себе широкий перелік різних інструментів, що застосовуються для проведення робіт з огляду вуликів, відбору меду і догляду за бджолами. Найбільш відповідальний і не терпить прорахунків процес - відкачування меду, при якому відбувається найбільш активне вторгнення в сім'..
- +
198.5000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний з нержавіючої сталі, хутро знімний зі шкірозамінника
Димар необхідний для утворення струменя диму, втихомирювати бджіл під час огляду гнізда. Складається з корпусу і хутра. Корпус димаря виготовлений з жерсті або нержавіючої сталі і має вигляд циліндра, всередині якого вміщено металевий стакан з гратчастим дном. У склянку поміщають димоутворювальну..
- +
196.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний з оцинкованої сталі
Корпус даної моделі димаря виготовлений з оцинкованої сталі, що збільшує термін служби пасечного димаря з кілька разів в порівнянні зі сталевими димарями. Хутро виготовлений зі шкірозамінника. Даний димар це хороше поєднання ціни та якості. ..
- +
110.5000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний з оцинкованої сталі зі знімним хутром
Димар виготовлений пасечний з оцинкованого металу, хутро виготовлений зі шкірозамінника, знімний.   Необхідний інструмент на кожній пасіці.   Самовивіз з торгового складу проводиться за адресою: м, Кропивницький вул .. Тореза 27А   УМОВИ ОПЛАТИ:   ..
- +
133.0000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний зі знімним хутром
Обмеження це додаткова стінка на корпусі димаря, яка захищає руки бджоляра від опіків. Дана модель пасечного димаря виготовлена з чорного металу і пофарбована порошковою фарбою. Фарба захищає корпус димаря від негативного впливу навколишнього серед. Завдяки чому цей димар прослужить Вам не один р..
- +
121.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димар пасічний зі знімним хутром пофарбований порошковою фарбою
Димар виготовлений з металу і пофарбований порошковою фарбою. Дана модель димаря оснащена знімним хутром. З цього при виході з ладу хутра його з легкістю можна замінити на новий. ..
- +
110.5000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Димова гармата Варо-МОР
Пристрій використовується для обкурювання медоносних бджіл при вароатозі. Принцип роботи базується на високотемпературному випаровуванні розчину певної діючої речовини (амітраз, флювалінат, тау-флювалінат, тимол, щавлева кислота та ін.) З розчинником (очищеним гасом, етиловим спиртом 96%, водою і..
- +
1500.0000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Дирокол пасечний універсальний
Призначений для проколювання отворів в бічних планках вуликів рамок, через які протягують дріт, як з постійними роздільниками, так і без них. При натиску на ручку дироколу п'ять шив одночасно входять в планку рамки і пркаливают її наскрізь. При відведенні ручки в початкове положення шила виходять..
- +
340.0000
Закінчується
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Дошка прилітна мала 300х70х15
Прилітна дошка - пристосування перед вічком для виходу бджіл з вулика і зручною їх посадки під час прильоту з медозбору. На прилетной дошці розміщуються і сторожові бджоли, які зустрічають кожну прилітає до вулика бджолу, обнюхують її і свою пропускають в вулик, а чужу - відганяють. Дошка виготов..
- +
27.5000
На складі
0
0 відгук(ів)
Детальніше
Інвентар бджоляра (ножі, димарі, годівниці і т.д.)

Купити інвентар для бджолярів Україні

Інструменти, які використовуються на пасіці, при роботі з бджолами називають пасечний інвентар. В даний час інвентар для бджільництва купити в Україні можна без особливих проблем. Великий вибір і різноманітність різних пристосувань, полегшують роботу бджоляра. Інвентар для бджільництва можна поділити на: інвентар для пасіки застосовуваний при роботі з бджолами, для роботи з рамками, для збору меду, для переробки продуктів бджільництва, для роботи з маткою і загального призначення. Розглянемо основний інвентар для пасіки, який використовується при роботі з бджолами. Костюм бджоляра - це спеціальний захисний костюм, він шиється з легкої, добре продувається, натуральної матерії, переважно світлих тонів.
 
Складається з маски, куртки і штанів. Димар - застосовується для обкурювання бджіл з метою упокорення і профілактичних лікувальних заходів з використанням спеціальних препаратів. Стамеска пасечная - незамінна річ в роботі бджоляра. Стамески бувають з дерев'яними ручками і повністю металеві. Ящик для перенесення рамок - робиться для 5-6 рамок, він повинен щільно закриватися, мати хорошу вентиляцію. Щітка однорядна для змітання бджіл - виготовляється з натурального кінського волоса або штучної ворси. Пристосування для упіймання роїв, удалитель бджіл і інший інвентар бджоляра купити, можна на спеціалізованих виставках по бджільництву. Там можна поспілкуватися з досвідченими бджолярами, дізнатися дуже багато цікавого про застосування інструменту і препаратів для бджіл. Для роботи з рамками застосовують - дріт пчеловодная, дирокол для того різання отворів в рамках, гребінець наващіватель і ін.

Інвентар для пасіки в інтернет-магазині "Наша справа"

Під час збору меду використовується -медогонка, в основному медогонки використовують двох, трьох, чотирьох рамкові, але у кого великі пасіки, використовують медогонки з великою кількістю рамок. Медогонки роблять з нержавіючої сталі і зі сплаву алюмінію і цинку, вони називаються алюмоцинкових. Ще при відкачці меду використовують ніж для роздрукування сот, вилки для роздруківки сот, фільтр для проціджування меду, а так само спеціальні бідони для зберігання меду. Для переробки воску використовують сонячну або парову воскотопки. При використанні сонячної воскотопки, віск виходить більш світлий, ніж з парової воскотопки. У роботі з бджолами дуже важливо користуватися зручними і якісними пристосуваннями, від цього залежить якість одержуваної продукції бджільництва. Що б знайти кращий інвентар для бджільництва в Україні, можна скористатися послугами інтернет сайтів, на яких надано величезний вибір інструментів, різних виробників, як українських, так і зарубіжних. Для того що б купити інвентар для бджільництва, ви можете зайти на нашому сайті в розділі пчелоинвентарь, вибрати те що вас зацікавить, зателефонувати за вказаними номерами телефону і зробити своє замовлення. Ми завжди раді співпраці з вами.
Розгорнути
Згорнути
Список всіх виробників за алфавітом:

Написати відгук!

Ваше імя:


Ваш відгук:

Всього Вам доброго, приємних покупок і вдалого врожаю!

Залишились питання? Звертайтесь за наступними телефонами

Телефони основного офісу відділу продажів: (098) 735-63-87, (097) 04-9999-7 (Viber), (066) 66-095-35

Телефони відділу техніки та інструменту: (097) 701-31-31, (095) 05-26-222

Інформація про використання бонусних балів

Зареєстровані користувачі при покупці будь-яких товарів автоматично поповнюють персональний бонусний рахунок. Надалі бонусами можна сплатити будь-який товар в кошику покупок. Щоб подивитися кількість накопичених Вами бонусних балів, необхідно зайти в "Ваш кабінет", а потім в підрозділ "Бали". 100 бонусних балів = 1 грн. Знайти посилання на "Особистий кабінет" Ви можете в шапці сайту - правому верхньому куті.

Приклад: Ви зайшли на сайт "Наша справа". Перейшли до посилання "Ваш кабінет". Якщо до цього не реєструвалися, - "Перейти до реєстрації"; в разі, якщо Ви зареєстровані - пройти авторизацію. Робите покупки через корзину, потім переходите до оформлення замовлення і після його підтвердження - "Бонусні бали" автоматично будуть зараховані (звертаємо Вашу увагу, що пройти реєстрацію або авторизуватися можливо і безпосередньо на сторінці "Оформлення замовлення", на Ваш розсуд).

Увага! Використовувати "Бонусні бали", які були нараховані за попередньої покупки можливо при наступному Вашому замовленні на сайті. На сторінці "Оформлення замовлення" їх досить буде ввести в графі - "Використовування балів" під сумою за Ваші покупки і натиснути кнопку "Оновити", після чого відбудеться автоматичний перерахунок підсумкової суми за замовлення (при цьому, Ви обовязково повинні бути авторизовані на сайті).

Приємних покупок!

Підписка на розсилку корисних новин, акцій і новинок
Введіть Ваш e-mail *
Оплата
Блок живлення електроножа, з функцією електронаващівателя
Призначений для харчування електроножа від мережі 220V. Може використовуватися для обігріву бджолиних сімей. ...
Вилка пчеловодная (нержав.) З пластмасовою вставкою
Вилка пчеловодная є пристосування для роздрукування медових сот і використовується як альтернатива пасічним ножів під час відкачки меду і для установки медових сот в період підгодівлі бджолиних сімей.   Медові соти роздруковуються шляхом піддягання голками кришечок стільникових осередків.   Гостро заточені голки пасечной вилки дуже міцні, оскільки їх роблять з нержавіючої сталі. При виготовленні ручки використовується деревина листяних порід. Ручка трохи вигнута і піднята над поверхнею голок, завдяки чому рука бджоляра не стикається з поверхнею сот.   Застосування пчеловодной вилки дозволяє мінімізувати відходи меду і стільників.   Щоб виключити прилипання воскових кришечок, вилку необхідно попередньо нагріти в теплій воді. ...
Вилка пчеловодная з нержав. стали з пластмасовою вставкою
Вилка пчеловодная з нержав. стали з пластмасовою вставкою з прямою голкою н / ж ...
Вилка пчеловодная пластмасова
Вилка пчеловодная пластмасова   вилка пчеловодная   Призначені для роздрукування сот.   Вилка пчеловодная пластмасова   Габаритні розміри, мм:   довжина 220   Ширина 70   Висота 20   Вага, кг 0,05 ...
Втулки для рамок (латунь) 100г
Втулки для рамок використовуються запобігання врізання дроту в дерев'яну рамку і її подальшого провисання.   Втулки встановлюються в отвори діаметром 2,5 мм, виконаних в бічних планках рамок.   Втулки з капелюшком виготовлені з латуні.   Розміри втулки, мм: Висота 4,5. Діаметр капелюшка 4,5. Діаметр основи 2,5 ...
Годівниця квадратна з одним склянках 1,6 л.
Призначена для підгодівлі і стимуляції бджіл. Виготовлена з пластмаси. Складається з корпусу, склянки і кришки. Легко розбирається, миється, дезінфікується. Місткість 1,6 л Габаритні розміри, мм: Довжина 220 Ширина 220 Висота 60 ...
Годівниця кругла 2,4 л.
Габаритні розміри, мм: Висота 70 Діаметр 250 Місткість 2,4 л ...
Годівниця стельова велика 2,2 л.
Призначена дял роздачі підгодівлі бджолиним сім'ям всередину вулика.   Виготовлена з полістиролу. Складається з Копусов, перегородки, плотика, решітки та скляної кришки.   Габаритні розміри, мм:   довжина 495 Ширина 150 Висота 50 ...
Годівниця стельова мала 1,3 л
Годівниця для бджіл стельова   Призначена для роздачі підгодівлі бджолиним сім'ям всередину вулика.   Виготовлена з полістиролу. Складається з корпусу, перегородки, плотика, решітки та скляної кришки.   Місткість 1,3 л ...
Гребешoк-наващіватель
Склад:   Металевий оцинкований гребінь округлої форми. Має дерев'яну ручку, зручну в роботі.   Застосування:   Застосовується для прикріплення вощини до дроту. Гребінець наващівателя може працювати без підігрівання (на відміну від катка). Через ширини гребінця (трошки більше діаметра дроту) він вільно прокатує дріт, вдавлює її в лист вощини. Гребінцем можна прикріпити дріт до вощині дуже щільно до бічних брусків рамки, що виключає каток наващівателя. Гребінець зручний при роботі, зменшує час, потрібний для наващіванія рамок. Для полегшення наващіванія рамок застосовують лекало. Зверху вощини, що лежить на дошці-лекалами, кладеться рамка з дротом. Потім зубами гребінця вдавлюється дріт в вощину. ...
Гребешoк-наващіватель полімерний НТЦ
Призначений для впаювання дроту рамки в вощину. Зверху на вощину, що лежить на дошці-лекалами, кладуть рамку з дротом. Далі зубами гребінця-наващівателя вдавлюють дріт в вощину. ...
Двосекційний фільтр D-200 мм з нержавіючої сталі опуклий
Фільтр (сито) для меду D-200 мм оцинкований двосекційний опуклий 舒 призначений для очищення меду від шматочків воску і інших твердих частинок під час його зливу з бака медогонки в бідони або в іншу тару. У комплект фільтра входять дві секції з великої і дрібної осередком сітки. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку. ...
Двосекційний фільтр D-200 мм оцинкований опуклий
Призначений для очищення меду від шматочків воску і інших твердих частинок під час його зливу з бака медогонки в бідони або в іншу тару. У комплект фільтра входять дві секції з великої і дрібної осередком сітки. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку. ...
Дерев'яна ложка для меду (паличка)
Спеціальна зручна ложка для набору меду. Така паличка для меду має кілька незаперечних переваг у порівнянні зі звичайною ложкою ...
Димар пасічний
Призначений для утворення струменя диму для усмірненія бджіл при огляді їх гнізд, а також для обкурювання бджолиних сімей при захворюваннях бджіл. ...
Димар пасічний з нержавіючої сталі хутро- шкірозамінник
Пасічний інвентар включає в себе широкий перелік різних інструментів, що застосовуються для проведення робіт з огляду вуликів, відбору меду і догляду за бджолами. Найбільш відповідальний і не терпить прорахунків процес - відкачування меду, при якому відбувається найбільш активне вторгнення в сім'ю. Щоб комахи не проявляли зайвої агресії, застосовується димар пасічний (нержавейка). Задимлення активізує природні інстинкти бджіл - для них це сигнал загрози. У цей момент комахи насичуються медом і стають спокійнішими. ...
Димар пасічний з нержавіючої сталі, хутро знімний зі шкірозамінника
Димар необхідний для утворення струменя диму, втихомирювати бджіл під час огляду гнізда. Складається з корпусу і хутра. Корпус димаря виготовлений з жерсті або нержавіючої сталі і має вигляд циліндра, всередині якого вміщено металевий стакан з гратчастим дном. У склянку поміщають димоутворювальну матеріал. Підстава склянки з дном корпусу не стикається. У нижній частині корпусу зроблений отвір, через який повітря з міхів проникає в стакан. Дах корпусу складається з патрубка з отвором для виходу диму і решітки. Хутра зроблені з двох дощечок, обтягнутих шкірою або кожзамом і з'єднаних між собою пружиною. У дошці, зверненої до корпусу димаря, є отвір, що збігається з отвором в циліндрі. Через ці отвори повітря з міхів потрапляє в корпус димаря і разом зі струменем диму через патрубки даху в...
Димар пасічний з оцинкованої сталі
Корпус даної моделі димаря виготовлений з оцинкованої сталі, що збільшує термін служби пасечного димаря з кілька разів в порівнянні зі сталевими димарями. Хутро виготовлений зі шкірозамінника. Даний димар це хороше поєднання ціни та якості. ...
Димар пасічний з оцинкованої сталі зі знімним хутром
Димар виготовлений пасечний з оцинкованого металу, хутро виготовлений зі шкірозамінника, знімний.   Необхідний інструмент на кожній пасіці.   Самовивіз з торгового складу проводиться за адресою: м, Кропивницький вул .. Тореза 27А   УМОВИ ОПЛАТИ:   За домовленістю сторін.   ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ здійснюється на склад "Нової пошти" або іншої компанії перевізника за домовленістю у Вашому місті. Товари відправляються як після попередньої оплати за товар, так і післяплатою.   Доставка є окремою послугою і оплачується окремо від оплати замовлення по тарифам і на умовах обраної транспортної компанії.   Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього...
Димар пасічний зі знімним хутром
Обмеження це додаткова стінка на корпусі димаря, яка захищає руки бджоляра від опіків. Дана модель пасечного димаря виготовлена з чорного металу і пофарбована порошковою фарбою. Фарба захищає корпус димаря від негативного впливу навколишнього серед. Завдяки чому цей димар прослужить Вам не один рік. Також димар оснащений знімним хутром, що спрощує його заміну. ...
Димар пасічний зі знімним хутром пофарбований порошковою фарбою
Димар виготовлений з металу і пофарбований порошковою фарбою. Дана модель димаря оснащена знімним хутром. З цього при виході з ладу хутра його з легкістю можна замінити на новий. ...
Димова гармата Варо-МОР
Пристрій використовується для обкурювання медоносних бджіл при вароатозі. Принцип роботи базується на високотемпературному випаровуванні розчину певної діючої речовини (амітраз, флювалінат, тау-флювалінат, тимол, щавлева кислота та ін.) З розчинником (очищеним гасом, етиловим спиртом 96%, водою і ін.) ...
Дирокол пасечний універсальний
Призначений для проколювання отворів в бічних планках вуликів рамок, через які протягують дріт, як з постійними роздільниками, так і без них. При натиску на ручку дироколу п'ять шив одночасно входять в планку рамки і пркаливают її наскрізь. При відведенні ручки в початкове положення шила виходять з хустки рамки. У рамці розміром 435 х 300 мм п'ять отворів, 435 х 230 мм - чотири, 435 х 145 - два отвори. Металевий, пофарбований порошковою фарбою. ...
Дошка прилітна мала 300х70х15
Прилітна дошка - пристосування перед вічком для виходу бджіл з вулика і зручною їх посадки під час прильоту з медозбору. На прилетной дошці розміщуються і сторожові бджоли, які зустрічають кожну прилітає до вулика бджолу, обнюхують її і свою пропускають в вулик, а чужу - відганяють. Дошка виготовлена ​​полістиролу, який є безпечним для життєдіяльності бджіл і людини.   На бічній стінці дошки знаходяться 2 отвори, на які дуже зручно кріпити прилітну дошку до вулика. Якщо з яких-небудь причин отвори ламаються, то такі ж отвори є на протилежному боці. ...
;