Торф'яні стаканчики (круглі і квадратні)

Купити торф'яні горщики і стаканчики недорого

Торф'яні горщики (стаканчики) призначені для вирощування розсади різних культур: овочевих (огірка, томату, кабачка, патисони, дині і т. Д.), Квіткових (примули, колеуса, герані, гладіолуса, тюльпана і ін.), Плодових, лісових і декоративних (агрус, смородина, малина, лохина, троянда та ін.).
 
Посіяні в окремі горщики насіння овочевих культур або декоративних рослин швидко сходять і активно розвиваються. Під час вирощування в торф'яному стаканчику коренева система розсади формується в максимально комфортному становищі, що сприятливо позначається на подальшому зростанні вже висадженого в грунт рослини.
 
Товщина стінок торф'яних горщиків гарантує:
безперешкодний розвиток кореневої системи рослин поряд зі збереженням міцності горщика;
здатність швидкого розпаду торф'яних горщиків в грунті (протягом 32 днів після висадки), позбавляючи тим самим фермерів від турбот по збору частин неразложившихся горщиків при збиранні полів.
 
Коротка інструкція по застосуванню торф'яних горщиків:
Заповніть торф'яні горщики зволоженим живильним грунтом, посійте насіння, посадіть цибулини або живці. Для кращого проростання накрийте торф'яні горщики плівкою.
Підтримуйте почвогрунт в торф'яному горщику у вологому стані. У міру розвитку рослин розставте торф'яні горщики вільніше (для поліпшення аерації та запобігання переплетення коренів сусідніх рослин).
Вирощену розсаду висаджуйте в грунт разом з торф'яним горщиком. За один день до висадки потрібно полити розсаду до повного насичення. Торф'яні горщики при посадці потрібно заглиблювати на 2-3см нижче рівня грунту.
Де купити торф'яні горщики?
 
Якщо у вас виникає необхідність торф'яні горщики купити, ви завжди можете знайти і придбати цікавить вас на просторах інтернету "Наша справа". Відвідавши інтернет-магазин, кожен покупець зможе ознайомитися з представленим асортиментом і замовити найбільш підходящі для його цілей торф'яні стаканчики в необхідній кількості. Якщо ви не можете вирішити, які замовити торф'яні горщики, відгуки наших покупців, що вже зробили покупку, допоможуть вам визначитися з вибором. Крім цього до послуг клієнтів пропонується професійна консультація співробітників інтернет-магазину - зателефонувавши за контактним телефоном або поставивши запитання на сайті в режимі онлайн, ви зможете отримати висококваліфікований вичерпну відповідь на будь-яке вас питання.


Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)