Сітки пластикові садові

Купити сітку садову для забору в інтернет-магазині «Наша справа»

Замість ставши вже банальними стандартних дерев'яних або металевих огорож прийшла сітка пластикова для забору.
 
Якщо Ви поставили собі за мету купити пластикові сітки для саду, то краще за все це зробити у нас в інтернет-магазині за цінами від виробника. Ми пропонуємо садові сітки пластикові, які вироблені в Україні з первинної сировини, що робить їх більш довговічними, міцними і нешкідливими в порівнянні з сітками з Китаю або Угорщини.
 
Наші садові пластикові сітки виробляються методом екструзії за рахунок чого суцільнолитий матеріал не має спайок, що надають сіток підвищений рівень міцності на розрив. Сітки з пластика мають ряд переваг перед металевими: вони мають невелику вагу, гнучкість, несприйнятливі до іржі, стійкі до вологи і перепадів температур, а також до впливу зовнішнього середовища.
 
У нашому інтернет-магазині в наявності:
  • Сітка для огорожі
  • Сітка вольєрна
Сітка для огорожі. Така пластикова сітка може бути найрізноманітніша за розміром осередків, на їхню формі, за кольором сітки і, головне, по міцності. Щоб зрозуміти, яка Вам потрібна сітка для огорожі, потрібно визначити її естетичне і функціональне призначення. Загальних правил тут два: чим красивіше сітка - тим вона дорожча. Чим міцніше сітка - тим вона дорожча.
 
Сітка вольєрне необхідна в кожному господарстві, де вирощують птицю. Також використовується як універсальна сітка для огорож технічних територій. Плюси такої сітки пластикової в її невисокої вартості, довговічності та універсальності. Таку сітку можна використовувати і в якості опори для витких рослин, адже за рахунок чорного кольору, на тлі рослин вона буде фактично невидимою.
 
Переваги пластикової сітки:
  • не іржавіє;
  • не піддається кліматичних впливів;
  • не нагрівається в спеку, що убезпечило рослини і тварин від опіків;
  • міцна і м'яка, не травмує оточуючих;
  • рядків служби довше, ніж у металевій;
  • зручна в експлуатації;
Сітки садові пластикові виготовлені з пластику. Вони не схильні до дії корозії або опадів, гниття і інших неприємних наслідків. Ми продаємо садові сітки за низькою ціною. У нашому інтернет-магазині можна замовити і купити з доставкою по всій Україні сітки садові пластикові.


Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)