Передзвонити?
RuUa

Продукція компанії Agrosfera Ltd

Відображати:
Лінкор КЕ 2 мл Mister Help Агросфера
Лінкор - ефективний фунгіцид, який характеризується системним характером поширення по внутрішній структурі рослинної культури. Являє клас (3-й) малотоксичних хімічних засобів. Інструкція по застосуванню фунгіциду Лінкор 2 мл містить інформацію, як доступними методами провести захисну обробку ..
-+
10.00 грн На складі
0 0
Рейтар 100 мл. Mister help Агросфера
РЕЙТАР Агросфера - селективний ґрунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольних і злаковими бур'янами в посівах кукурудзи, соняшнику ікартофеля. Упаковка: 100 мл Площа обробки: 2,5 - 5 соток Гербіцид Рейтар, КС застосовується в посівах наступни..
-+
48.00 грн Закінчується
1 1
Юнкер 50 гр. Mister Help Агросвера
Фунгіцид Юнкер Mister Help (Агросвера) Комбінований препарат (фунгіцид), системного і контактної дії за рахунок діючих речовин металаксил і манкоцеб. Має трансламінарну і системну дію, що дозволяє діючій речовині проникати і розноситися по всій рослині, захищаючи не тільки вегетати..
-+
32.00 грн Закінчується
1 1
Вулкан плюс 100 мл. Mister help Агросфера
ВУЛКАН ПЛЮС, РК Агросфера - гербіцид суцільної дії для повного знищення однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів. Упаковка: 100 мл Площа обробки: від 1,5 до 5 сото характеристика:..
-+
32.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Деструй 3 мл. Агросфера
Деструй 3 мл. Агросфера
Исектицид Дестрой системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, що містить два действующих речовини. Преимущества препарату: Высокая скорость діїЕфективне знищення "проблемних" шкідників, таких як коларадський жук, оленка волосатая, яблочн..
-+
7.00 грн На складі
1 1
Маджестик добриво для декоративних рослин 25 м Агросфера
Мінеральне добриво - Маджестик для декоративних рослин 25 г Комплексне мінеральне водорозчинне добриво Маджестик для декоративних рослин 25 г рекомендується до застосування в період інтенсивного росту і розвитку рослин для усунення дефіциту макро і мікроелементів в декоративних кул..
  • Призначення: Для декоративних рослин
-+
8.00 грн На складі
2 2
Маджестик добриво для квітучих кімнатних і садових квітів 25 м Агросфера
Комплексне мінеральне добриво - Маджестик для квітів 25 г Маджестик для квітів 25 г - Мінеральне добриво для кімнатних і садових квітів. Комплексне мінеральне водорозчинне добриво Маджестик, КР.П. рекомендується до застосування в період формування бутонів і під час цвітіння декорат..
  • Призначення: Для кімнатних та балконних рослин • Для квітучих рослин
-+
8.00 грн На складі
1 1
Маджестик добриво для овочів 25 м Агросфера
Комплексне Мінеральне Добриво - Маджестик для овочів 25 г Маджестик для овочів 25 г - Меніральное добриво для овочевих культур, яке призначене для збільшення загальних показників врожайності. Купити Маджестик для овочів 25 г і отримати наступні переваги ..
  • Призначення: Універсальне
-+
8.00 грн Закінчується
1 1
Маджестик добриво для універсальне 25 м Агросфера
Комплексне мінеральне добриво - Маджестик універсальне 25 г Маджестик універсальне 25 г - Мінеральне універсальне добриво з мікроелементами в хелатованих формі для кореневого і позакореневого підживлення в весняно-літній період декоративно-листяних, хвойних, вічнозелених, кущів, кв..
  • Призначення: Універсальне
-+
8.00 грн На складі
0 0
Фреш Зеленый газон Лето жидкий, 250 мл. Агросфера
Фреш Зелений газон Літо рідкий, 250 мл. - Регулятор росту рослин  Переваги препарату:Густа і зелена траваПідтримують і підсилюють яскравість кольоруТривалий і швидкий ефектЕкологічно чистіСтійкі до вимиванняСтимулюють ро..
-+
230.00 грн На складі
1 1
Альтекс 3 мл. Містер Help Агросфера
Інсектицид Альтекс піретроїдний інсектицид контактно-кишкового дії для захисту широкого спектру культур від комплексу врожаїв. Активний компонент препарату викликає параліч нервової системи і внаслідок цього знищення інків. Піретеріди застосовують для швидкого зниження чисельності ..
-+
4.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Ділить РК 100 мл. Mister help Агросфера
Це системний гербіцид застосовується для знищення однорічних або багаторічних бур'янів в виноградниках і посадках плодових культур, також посівах овочевих культур, квітів.Ділить у вигляді розчинної концентрату зД / речовиною ізопропіламінная сіль гліфосату 500 г / лПрепарат системн..
-+
39.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Добриво для газону Маджестик Весна 5 кг. Агросфера
ЗЕЛЕНИЙ ГАЗОН - мінеральні добрива для зелених газонів та декоративних культур.Переваги препарату:Густа і зелена трава Підтримують і підсилюють яскравість кольору Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час в усі області та міста України...
  • Призначення: Для газону
-+
600.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Добриво для газону Маджестик Літо 5 кг. Агросфера
ЗЕЛЕНИЙ ГАЗОН - мінеральні добрива для зелених газонів та декоративних культур.Переваги препарату:Густа і зелена трава Підтримують і підсилюють яскравість кольору Тривалий і швидкий ефект Екологічно чисті Стійкі до вимивання..
  • Призначення: Для газону
-+
600.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні
Добриво для газону Маджестик Осінь 5 кг. Агросфера
ЗЕЛЕНИЙ ГАЗОН - мінеральні добрива для зелених газонів та декоративних культур. Переваги препарату:Екологічно чистіПідтримують і підсилюють яскравість кольоруГуста і зелена траваТривалий і швидкий ефектСтійкі до вимивання Ваше з..
  • Призначення: Для газону
-+
600.00 грн Під замовлення
1 1
Доставка товару 1-2 тижні
Штурм 10 гр. Mister Help Агросфера
акарицид Штурм контактний акарицид, що володіє високою ефективністю в боротьбі з різними видами кліщів. Переваги препарату: Високоефективний проти різних видів кліщівМає високу швидкість дії.Забезпечує тривалий період захистузнищує білок..
-+
16.00 грн Під замовлення
0 0
Доставка товару 1-2 тижні

Купити засоби захисту і добрива фірми Agrosfera Ltd в Україні

«Agrosfera Ltd» провідна українська компанія - виробник на ринку засобів захисту рослин, мікродобрив та регуляторів росту.
В асортименті компанії більше 58 препаратів засобів захисту сільськогосподарських культур, ряд мікродобрив і регуляторів росту.
Провідні фахівці «Agrosfera Ltd» постійно розробляють інноваційні рішення під потреби українського ринку.
У лінійці компанії в наявності унікальні препарати.
 
Рішеннями для захисту рослин, серед нових інноваційних і технічних розробок - продукти для зернових, сої, кукурудзи та технічних культур: протруйник Пентафорс 322 FS, TH, фунгіциди Арбалет, КС і Баліста КЕ, ніком, МС, регулятор росту Фреш Енергія.
 
Ми приділяємо особливу увагу післяпродажного супроводу, від моменту початкових консультацій, придбання препарату, до моменту внесення препаратів на поле. Команда професійних фахівців, володіє належним рівнем досвіду і знань для забезпечення запитів самого вимогливого клієнта.
Висококваліфіковані агрономи компанії «Agrosfera Ltd» регулярно проводять консультації, тренінги і семінари, як для співробітників, так і для клієнтів.
 
 Виходячи з потреб ринку, компанія «Agrosfera Ltd» випустила серію препаратів в дрібній фасовці під торговою маркою «Містер Хелп», для роздрібної торгівлі. Окремим сегментом представлена ​​лінійка препаратів ТМ «Зелений газон» для здоров'я і краси Вашого газону. Це професійні препарати, що відповідають європейським вимогам, завоювали заслужений авторитет у дрібного сільгоспвиробника, садівника, городника і власника присадибних ділянок.